Přehrávač/Překladač Anobic S01 - Překladače ECTACO

ELEKTRONICKÉ PŘEKLADAČE ANOBIC
Najdete nás i na MALL.CZ
ELEKTRONICKÉ PŘEKLADAČE ANOBIC
Přejít na obsah

PŘEHRÁVAČ/PŘEKLADAČ ANOBIC S01

Přehrávač/Překladač Anobic S01
Překladače Anobic
Anobic S01 dokáže ve více 134 jazyků překládat hlas a text v celém světě. Procvičuje výslovnost a zdokonaluje znalost v cizím jazyce. Inteligentní technologie rozpoznávání hlasu usnadňuje komunikaci v cizím jazyce.
Okamžitá dostupnost
3990.00 Kč(vč. [DPH])
Přidat
Počet jazyků: 134.

Jazyk: Čeština, Slovenština, Čínština (Mandarin), Angličtina, Japonština, Ruština, Francouzština , Francouzština (Kanada) , Polština, Dánština, Němčina, Arabština, Finština, Korejština, Holandština, Rumunština, Portugalština, Portugaština (Brazílie), Japonština, Švédština ,Thajština, Rečtina , Spanělština, Maďarština, Italština, Čínština (Kantonský), Vietnamština...

Způsob platby: dobírka, faktura
Naskladnění cca: Skladem
Termín dodání: 1-2 dny

Technické parametry
Velikost: 62 x 18 x 15 mm
Paměť: 16 Gb
Vestavěná baterie: lithium-polymerová (300 mAh)
Váha: 17 gr
Přenos dat: USB/BT 4.2/5.0
Obsahuje: 1x Anobic S01, PC-Link
10 hodin záznamu
Podpora: 134 jazyků.
OS: Android OS/iOS

Anobic S01 dokáže ve více 134 jazyků překládat hlas a text v celém světě.  Procvičuje výslovnost a zdokonaluje znalost v cizím jazyce. Inteligentní technologie rozpoznávání hlasu usnadňuje komunikaci v cizím jazyce. Převeďte řeč na text v daném jazyce, přeloží přeneste a vysloví. Kromě zobrazení přeloženého textu v reálném čase může také nahrávat a přepisovat do textového formátu se kterým následně můžete pracovat v jiných médiích. Také lze text i zvuk uchovávat jako záznam. Výkonný reproduktor a citlivý mikrofon, rozpozná klas a převede na text i ve ztížených podmínkách (na ulici, ve společnosti).
Potřebujete nahrát, přepsat a přeložit rozhovor, přednášku nebo diskusi? Novináři nahrávají rozhovory pro maximální přesnost a efektivitu, takže zapisování poznámek během živého rozhovoru nebo dlouhého jednání je téměř nemožné. Problém nastává, když tuto nahrávku převezmete a přeložíte do textu. V minulosti museli strávit spoustu času tím, že seděli a přepisovali každý rozhovor. Anobic S01 je navržen tak, aby tento problém řešil. Využívá nejnovější technologie v oblasti rozpoznávání řeči, strojového překladu a pokrokové technologie NLP a podporuje přepis a překlad řeči do textu ze 134 jazyků. Průměrná stránka textu zabere přibližně 2 minuty mluvení, ale 14 minut přepisu, což znamená, že mluvení představuje 86% úsporu času. Snadné použití, vytvořeno pro každého.

Anobic SO1 se velmi snadno používá, má velmi krásný design a nízkou hmotnost a je vybaven funkcemi, díky nimž je neuvěřitelně užitečný. I když je malý, má super výdrž baterie, která je v pohotovostním režimu více než 30 dní a nepřetržité nahrávání více než 10 hodin. Díky vestavěnému úložišti 32G a 500 hodinovému cloudovému úložišti můžete rychle upravovat a sdílet obsah s lidmi kdykoli a kdekoli.
ECTACO ČR
TEL: 774999399
INFOLINKA
E-MAIL
Bartoškova 20, Praha, 140 00

Created with Webstudio CZ. ECTACO ČR 1998-2023.       
| SK | PL | RU | ES |
Najdete nás i na MALL.CZ
Návrat na obsah