Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
soeks ruggear Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet infografika ectaco Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Partner Lux 2 Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT Partner Lux 3 Apps Memrise ANOBIC VT ASK Anobic Výukový tablet Anobic ST ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TL Překladač Anobic Anobic 5000 Ekotestr Soeks vreckový překladač řeči Runbo Anobic 7000 Green Test ECO Scanmarker Anobic VT ASK Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000 Evolveo Q8 Překladače Anobic vyuka Evolveo Q9 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TS. Anobic Translator Tablet Element Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Anobic 9500 Pro EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000 ECTACO výukový tablet ekotester Soeks Jazykové a vzdělávací programy TOP5 Překladač Apps Anobic Soeks Anobic 6000S PC Translator Anobic 5000SK Rating Heureka.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. raj-elektra.cz jazyková znalost Elektronické překladače skener Výukový Tablet Anobic TS Anobic 8000 Pro akce Tablety Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči mapy jazykový komunikátor Scanmarker Air anobic Slovnik Anobic jazykový komunikátor Anobic Apps Duolingvo Ruggear 500 a vyuka Anobic prekladač info ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky