Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT raj-elektra.cz akce Ekotester GreenTest Anobic 7000 soeks Anobic prekladač vyuka Překladač Anobic TS. Tablet Element Dětský výukový tablet anobic Soeks info ECTACO Anobic Anobic 5000SK mapy Výukový Tablet Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S Apps Memrise Tablety Anobic ST Ekotestr Soeks skener Scanmarker Air v App Storu... Runbo Anobic 4000 jazykový komunikátor Partner Lux 2 infografika ectaco Překladač ECTACO Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazyková znalost Scanmarker Evolveo Q9 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS PC Translator Překladače Anobic Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro Anobic 6000 software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo Překladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Anobic Jazykové a vzdělávací programy Ruggear 500 a vyuka Anobic VT ASK výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic 5000 Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TL Green Test ECO vreckový překladač řeči ectaco Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks TOP5 Slovnik Anobic Partner Lux 3 Apps Duolingvo ruggear Anobic Translator Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air ECTACO Výukový tablet Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky