Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Anobic 6000S TOP5 Apps Duolingvo infografika ectaco Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic 5000 Anobic Translator Výukový Tablet Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro Evolveo Q8 anobic ekotester Soeks Partner Lux 3 vyuka Ruční skener ScanMarker skener akce software ECTACO Ruční skener ScanMarker Anobic VT ASK ruggear ectaco Anobic 9000 Pro Anobic prekladač Ekotestr Soeks Apps Anobic Překladač Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Green Test ECO soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Air výukový tablet Anobic TS Překladač Anobic 7000 raj-elektra.cz PC Translator Anobic VT Překladač Anobic ECTACO info ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Travel Runbo Evolveo Q9 jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Dětský výukový tablet Scanmarker Air Runbo Kapesní překladač Anobic TT Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Apps Memrise Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz jazyková znalost Tablet Element mapy EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Překladač Anobic TS. Partner Lux 2 Anobic Scanmarker Air v App Storu... Slovnik Anobic Anobic 5000SK Překladač Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Tablety Anobic ST Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky