Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Partner Lux 2 Anobic TS skener TOP5 jazykový komunikátor Anobic PC Translator Ekotestr Soeks Apps Duolingvo Anobic VT ASK ruggear Dětský výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE mapy Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000 Překladač Anobic TS. Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Anobic Anobic 6000 infografika ectaco výukový tablet Slovnik Anobic Evolveo Q8 Evolveo Q9 Green Test ECO Anobic 9000 Pro Tablet Element soeks Překladač ECTACO Soeks ectaco Anobic 4000 Anobic 5000SK Výukový tablet Anobic ST Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9500 Pro Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 ECTACO Scanmarker Air raj-elektra.cz Anobic Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 ekotester Soeks Apps Memrise jazyková znalost Rating Heureka.cz anobic Ekotester GreenTest Překladač Partner Lux 3 vyuka Překladač Anobic 7000 Apps Anobic info ECTACO Runbo Scanmarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vreckový překladač řeči akce Překladač Anobic TL Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL software ECTACO Anobic 7000 Travel Runbo Překladače Anobic Výukový Tablet Anobic 8000 Pro Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky