Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Runbo Výukový Tablet Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT info ECTACO Anobic 5000 Ruggear 500 a vyuka Rating Heureka.cz Překladač Anobic ekotester Soeks software ECTACO Anobic 4000 raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic Slovnik Anobic mapy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Travel Runbo výukový tablet skener infografika ectaco Anobic prekladač soeks Anobic 6000S Tablety Anobic ST akce Anobic 5000SK Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 3 Překladač ECTACO Soeks Anobic 6000 jazykový komunikátor jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotestr Soeks Anobic TS Green Test ECO PC Translator anobic Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Scanmarker Air v App Storu... jazyková znalost vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Apps Duolingvo Překladač Anobic 7000 ectaco Překladače Anobic Anobic VT ASK Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air Anobic Anobic 4000 Ekotester GreenTest Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker vyuka Překladač Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Anobic 7000 Anobic 8000 Pro TOP5 Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro ruggear Apps Memrise ECTACO Evolveo Q9
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky