Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Anobic TS jazykový komunikátor Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Green Test ECO Překladač Anobic TL ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Runbo raj-elektra.cz skener PC Translator Jazykové a vzdělávací programy Výukový Tablet Anobic Anobic 7000 Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Překladač ECTACO software ECTACO jazyková znalost Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S Překladač Anobic anobic Ruční skener ScanMarker soeks Ekotester GreenTest Apps Memrise ECTACO ruggear Anobic VT ASK akce Ruggear 500 a vyuka Výukový tablet Anobic ST ANOBIC VT ASK Slovnik Anobic Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Scanmarker Travel Runbo Scanmarker Air v App Storu... výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air ekotester Soeks Rating Heureka.cz Tablet Element Apps Duolingvo Apps Anobic Anobic 6000 Anobic 5000 Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 mapy Evolveo Q9 TOP5 Anobic VT Anobic Translator vyuka Kapesní překladač Anobic Anobic 8000 Pro Dětský výukový tablet Překladač Partner Lux 3 Tablety Anobic ST Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Překladač Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 vreckový překladač řeči infografika ectaco Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic prekladač info ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky