Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Anobic 6000 Anobic VT ASK Překladače Anobic Překladač Ekotester GreenTest software ECTACO Anobic 4000 Anobic 6000S Anobic VT Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air soeks ekotester Soeks Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Air Evolveo Q9 Evolveo Q8 ruggear akce EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Runbo Soeks jazykový komunikátor Apps Anobic info ECTACO Apps Duolingvo jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic TT Ekotestr Soeks Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy vyuka Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Anobic prekladač skener Anobic 9500 Pro jazyková znalost Překladač Anobic 7000 Anobic 5000SK Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 ANOBIC VT ASK Partner Lux 2 Překladač ECTACO ECTACO Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic Anobic 4000 Scanmarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet Anobic TS mapy PC Translator Anobic 8000 Pro infografika ectaco Překladač Anobic TS. Výukový Tablet vreckový překladač řeči Partner Lux 3 Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Green Test ECO Elektronické překladače Anobic Translator ectaco Slovnik Anobic Travel Runbo výukový tablet raj-elektra.cz Rating Heureka.cz Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic anobic Výukový tablet Anobic ST Anobic 9000 Pro Tablet Element TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky