Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Překladač Anobic Výukový Tablet jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000SK Anobic prekladač Překladač Anobic TL Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL infografika ectaco TOP5 Scanmarker ectaco Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic Rating Heureka.cz Anobic 6000S info ECTACO Anobic VT ASK Anobic Translator software ECTACO Anobic 4000 ekotester Soeks Anobic VT Green Test ECO Apps Memrise EVOLVEO Q8 LTE Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 jazyková znalost Runbo Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic mapy Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS Travel Runbo skener Evolveo Q9 Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic ECTACO Dětský výukový tablet Partner Lux 2 Scanmarker Air ruggear Tablet Element PC Translator Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Překladač ECTACO Anobic 8000 Pro Tablety Anobic ST akce Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest soeks raj-elektra.cz anobic výukový tablet vyuka Apps Duolingvo Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic TT Překladače Anobic Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky