Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air Soeks Anobic TS Partner Lux 2 Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy Tablet Element Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Rating Heureka.cz Apps Anobic Anobic 6000 výukový tablet Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor vyuka Scanmarker EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000 Ekotester GreenTest Výukový tablet Anobic ST skener software ECTACO infografika ectaco Anobic 8000 Pro Slovnik Anobic ANOBIC VT ASK akce soeks Překladač Anobic VT ASK jazyková znalost Překladač ECTACO ekotester Soeks Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Elektronické překladače ectaco Anobic Anobic Translator Překladač Anobic 7000 raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic Dětský výukový tablet info ECTACO ECTACO jazykový komunikátor Anobic mapy Anobic 7000 Anobic 9500 Pro ruggear Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Překladač Anobic TS. Anobic 9000 Pro Apps Memrise Scanmarker Air v App Storu... Výukový Tablet Green Test ECO Runbo Překladače Anobic Anobic VT jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 Evolveo Q9 PC Translator Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air TOP5 Anobic prekladač Překladač Anobic TL Apps Duolingvo Travel Runbo Překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky