Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Anobic prekladač Anobic 7000 Apps Anobic raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000 Ekotester GreenTest Evolveo Q9 Ekotestr Soeks Evolveo Q8 Partner Lux 2 software ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Anobic Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000SK Green Test ECO Anobic 9000 Pro ekotester Soeks PC Translator Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor infografika ectaco Anobic VT ASK Výukový Tablet ECTACO Runbo Překladač TOP5 Soeks Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE jazyková znalost ectaco vyuka Překladač Anobic 7000 výukový tablet ruggear Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic Anobic TS mapy Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Anobic VT Rating Heureka.cz vreckový překladač řeči soeks Tablet Element Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Překladač Anobic TL Překladač ECTACO Anobic Ruční skener ScanMarker skener Ruggear 500 a vyuka Apps Duolingvo Překladače Anobic akce Jazykové a vzdělávací programy Tablety Anobic ST Anobic Translator Scanmarker Air v App Storu... anobic Apps Memrise info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Překladač Anobic Travel Runbo Anobic 5000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky