Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Výukový Tablet jazykový komunikátor software ECTACO Anobic Anobic prekladač Překladač Anobic TL Tablet Element Anobic 6000S ectaco Anobic VT ASK raj-elektra.cz info ECTACO Partner Lux 2 akce Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka Ruggear 500 a vyuka Anobic 9500 Pro Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT TOP5 Překladače Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000 Anobic 4000 Apps Duolingvo jazykový komunikátor Anobic ruggear Překladač Anobic TS. Soeks Tablety Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Ekotestr Soeks ECTACO anobic Runbo Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy skener soeks Travel Runbo Překladač Anobic 7000 Anobic TS ekotester Soeks Překladač Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker PC Translator vreckový překladač řeči Scanmarker Air Anobic 4000 Anobic 9000 Pro výukový tablet infografika ectaco Green Test ECO Anobic 7000 Apps Anobic Anobic Translator Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz Apps Memrise Kapesní překladač Anobic Partner Lux 3 mapy jazyková znalost Anobic 5000SK Scanmarker Air v App Storu...
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky