Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Anobic 4000 Soeks Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic TL soeks Překladač Anobic TS. Runbo jazyková znalost Apps Memrise Anobic 6000S vyuka akce Evolveo Q8 PC Translator Partner Lux 2 TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Air vreckový překladač řeči Anobic 6000 Rating Heureka.cz Anobic Translator Dětský výukový tablet Green Test ECO Travel Runbo Anobic Anobic 5000SK Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 Anobic VTF mapy výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air ectaco Tablety Anobic ST Překladač info ECTACO ruggear Anobic VT Výukový Tablet Slovnik Anobic Překladač Anobic TL Překladač Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Ekotestr Soeks Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air v App Storu... Tablet Element skener Anobic 5000 Anobic 7000 ekotester Soeks ECTACO raj-elektra.cz Anobic 8000 Pro Apps Anobic Překladač ECTACO software ECTACO Anobic 4000 Anobic VT ASK jazykový komunikátor Ekotester GreenTest anobic Apps Duolingvo Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE infografika ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky