Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Apps Memrise Anobic 7000 Překladač ECTACO Evolveo Q8 infografika ectaco Slovnik Anobic PC Translator ECTACO akce Anobic VT jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Air Ruggear 500 a vyuka soeks Runbo ectaco Anobic Anobic 5000 Překladač Anobic TL Partner Lux 2 software ECTACO Kapesní překladač Anobic vyuka Ruční skener ScanMarker skener Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic Rating Heureka.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladače Anobic Green Test ECO Apps Duolingvo Tablet Element Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST Ekotester GreenTest Anobic 8000 Pro Anobic 6000 TOP5 Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Soeks Anobic 5000SK jazykový komunikátor Scanmarker Překladač Ekotestr Soeks Anobic 9000 Pro Anobic 6000S Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic ekotester Soeks ruggear Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Dětský výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 3 anobic Anobic Translator mapy Tablety Anobic ST Anobic TS Výukový Tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet info ECTACO vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy raj-elektra.cz Evolveo Q9 Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky