Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Partner Lux 3 soeks Anobic Translator Tablet Element Anobic VT Ekotestr Soeks Anobic VT ASK Anobic 5000SK Anobic TS Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker software ECTACO Anobic 4000 Slovnik Anobic Anobic 9500 Pro vyuka PC Translator Anobic VTF Evolveo Q9 vreckový překladač řeči Travel Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TS. Překladač Anobic TL ECTACO Výukový Tablet mapy Apps Anobic akce výukový tablet Překladač ECTACO ANOBIC VT ASK Apps Memrise Rating Heureka.cz Anobic Dětský výukový tablet Elektronické překladače Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest Překladač Scanmarker Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks ectaco Evolveo Q8 Anobic prekladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Anobic skener Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air v App Storu... Runbo Překladač Anobic 7000 anobic TOP5 Kapesní překladač Anobic ruggear Kapesní překladač Anobic TT Apps Duolingvo Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic info ECTACO Překladače Anobic Anobic 9000 Pro infografika ectaco Soeks raj-elektra.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 2 Scanmarker Air jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000S jazyková znalost Green Test ECO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky