Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Překladač Anobic 7000 Anobic VT Anobic 4000 Tablety Anobic ST akce infografika ectaco Dětský výukový tablet Evolveo Q9 Slovnik Anobic anobic Anobic 6000 Green Test ECO ruggear Tablet Element jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Hovoriaci vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic raj-elektra.cz Partner Lux 3 Anobic Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ANOBIC VT ASK vyuka Apps Memrise EVOLVEO Q8 LTE vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro TOP5 jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TL ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic TT Jazykové a vzdělávací programy ectaco Anobic TS soeks Soeks Partner Lux 2 Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air v App Storu... výukový tablet Ekotestr Soeks Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic prekladač Výukový tablet Anobic ST PC Translator Anobic 6000S Travel Runbo Rating Heureka.cz Apps Anobic software ECTACO Anobic 5000 Anobic VT ASK Runbo Anobic 5000SK Scanmarker Výukový Tablet mapy skener Scanmarker Air Překladač jazykový komunikátor Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO Anobic 8000 Pro info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q8 Překladače Anobic Překladač Anobic TS. Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky