Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet Ekotestr Soeks vyuka mapy Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 Evolveo Q8 Výukový Tablet Anobic Překladač Anobic TL Green Test ECO Kapesní překladač Anobic Anobic prekladač Scanmarker ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Rating Heureka.cz Anobic 6000 Jazykové a vzdělávací programy vreckový překladač řeči Anobic 5000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Elektronické překladače jazyková znalost Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. infografika ectaco ectaco Kapesní překladač Anobic TT Překladač Překladač ECTACO Anobic 6000S Ekotester GreenTest Apps Anobic anobic Slovnik Anobic raj-elektra.cz Tablety Anobic ST Anobic VT Dětský výukový tablet Anobic 4000 Anobic 5000SK Překladač Anobic 7000 Anobic TS Tablet Element software ECTACO Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Anobic VT ASK soeks Anobic 9000 Pro Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator Partner Lux 2 Překladač Anobic TS. Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladače Anobic Soeks Scanmarker Air v App Storu... PC Translator ekotester Soeks Překladač Anobic skener Anobic 7000 info ECTACO ANOBIC VT ASK Apps Memrise akce Anobic VTF TOP5 Apps Duolingvo Travel Runbo ruggear Runbo Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky