Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Ruční skener ScanMarker Air Apps Anobic Anobic VT ASK Překladač Anobic 7000 jazyková znalost Tablet Element Partner Lux 2 ekotester Soeks jazykový komunikátor ectaco Runbo akce Překladač Anobic TS. Anobic Translator ECTACO Ekotestr Soeks Anobic prekladač PC Translator Anobic 6000 Anobic 9000 Pro Anobic TS Ruggear 500 a vyuka skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Travel Runbo Soeks Anobic 4000 vyuka Překladače Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO Evolveo Q9 EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic TT Překladač ECTACO infografika ectaco Scanmarker Air v App Storu... mapy Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker TOP5 Scanmarker Air Anobic 8000 Pro Překladač Anobic Scanmarker vreckový překladač řeči Slovnik Anobic anobic Anobic 7000 Evolveo Q8 Překladač Anobic TL soeks Tablety Anobic ST ruggear Anobic 6000S Ekotester GreenTest Apps Duolingvo info ECTACO Anobic Překladač Dětský výukový tablet raj-elektra.cz Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic výukový tablet Rating Heureka.cz software ECTACO Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Výukový Tablet Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky