Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic TS Anobic 9000 Pro Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000S jazykový komunikátor Evolveo Q8 ectaco Slovnik Anobic Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic Anobic 4000 jazyková znalost Překladač Anobic TL Překladač Dětský výukový tablet Tablet Element Kapesní překladač Anobic Ekotestr Soeks Partner Lux 2 Anobic Anobic Translator Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ASK soeks Anobic 7000 Scanmarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE Soeks Tablety Anobic ST Anobic VT akce Anobic 5000SK infografika ectaco jazykový komunikátor anobic Překladač Anobic TS. výukový tablet Překladače Anobic Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST Apps Memrise Apps Duolingvo raj-elektra.cz mapy Anobic 9500 Pro Runbo info ECTACO skener Rating Heureka.cz Apps Anobic ekotester Soeks TOP5 Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač Evolveo Q9 Překladač Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Anobic 4000 Výukový Tablet Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000 vyuka Partner Lux 3 Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči ruggear Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air ECTACO software ECTACO Evolveo Q8 PC Translator Anobic 6000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky