Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Ruggear 500 a vyuka PC Translator Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air soeks Anobic VT Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S Anobic 8000 Pro ekotester Soeks jazykový komunikátor Překladač ECTACO Výukový Tablet Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks anobic info ECTACO raj-elektra.cz Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic TS mapy Anobic VTF Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT Rating Heureka.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic Green Test ECO Elektronické překladače Runbo Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO Kapesní překladač Anobic ectaco jazykový komunikátor Anobic Tablety Anobic ST Travel Runbo ECTACO Scanmarker Slovnik Anobic Překladače Anobic TOP5 ruggear Jazykové a vzdělávací programy Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazyková znalost vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK Překladač Anobic 7000 výukový tablet Anobic Translator Apps Memrise Apps Duolingvo vyuka Scanmarker Air Anobic 5000 Anobic 9500 Pro infografika ectaco Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST akce Partner Lux 2 skener Soeks Anobic 5000SK Apps Anobic Tablet Element jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Partner Lux 3 Anobic Ekotester GreenTest EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 Překladač Anobic TL Anobic 6000 Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky