Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Scanmarker Air info ECTACO akce Slovnik Anobic Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic Výukový Tablet Ekotestr Soeks Apps Memrise Travel Runbo jazykový komunikátor Hovoriaci vreckový překladač řeči software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. Překladače Anobic skener jazyková znalost jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TL anobic ekotester Soeks Partner Lux 2 Anobic Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000 ectaco výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE infografika ectaco Runbo Evolveo Q9 Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 3 mapy vyuka vreckový překladač řeči PC Translator Anobic VT Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000S ECTACO Anobic 7000 Překladač ECTACO Ruggear 500 a vyuka Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Scanmarker Anobic 8000 Pro soeks Anobic TS Apps Duolingvo ruggear Anobic Translator Anobic 4000 Překladač Anobic Soeks TOP5 Tablety Anobic ST Tablet Element Apps Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic prekladač Překladač Ruční skener ScanMarker Rating Heureka.cz Anobic 5000SK raj-elektra.cz Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky