Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Ruční skener ScanMarker mapy Anobic VTF Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 TOP5 Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Dětský výukový tablet Anobic 6000 vyuka ekotester Soeks Překladač Anobic Slovnik Anobic Rating Heureka.cz Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Soeks Anobic 4000 software ECTACO Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest infografika ectaco soeks jazykový komunikátor Překladač ECTACO Anobic VT ASK Apps Anobic Tablet Element Jazykové a vzdělávací programy ECTACO EVOLVEO Q8 LTE ectaco Elektronické překladače skener info ECTACO Anobic 4000 Apps Duolingvo Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Green Test ECO ANOBIC VT ASK Anobic 6000S Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air Anobic VT Anobic 7000 akce jazyková znalost Překladač Anobic Evolveo Q8 Anobic TS Partner Lux 3 Překladač Anobic TL Překladač Anobic TS. vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic TT Výukový tablet Anobic ST výukový tablet Překladač Anobic 7000 Anobic 5000 anobic Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Anobic ruggear Překladače Anobic Výukový Tablet PC Translator Anobic 5000SK Anobic prekladač Partner Lux 2 Anobic 8000 Pro Anobic Translator raj-elektra.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky