Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
akce Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 skener Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Partner Lux 3 Rating Heureka.cz Výukový Tablet Anobic 4000 mapy Překladač Tablet Element Kapesní překladač Anobic TT ectaco Scanmarker Air Green Test ECO Překladač Anobic Ekotestr Soeks infografika ectaco Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000S Scanmarker Air v App Storu... ekotester Soeks Scanmarker Travel Runbo software ECTACO Anobic VT vreckový překladač řeči Překladač ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. soeks Partner Lux 2 jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TS. Překladač Anobic TL Slovnik Anobic jazyková znalost Anobic 5000 Anobic 7000 ANOBIC VT ASK info ECTACO jazykový komunikátor vyuka PC Translator Apps Memrise Apps Anobic Ekotester GreenTest výukový tablet TOP5 Tablety Anobic ST Anobic 5000SK Anobic Anobic 9000 Pro Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE ECTACO Anobic Translator ruggear Anobic 8000 Pro Soeks Anobic 9500 Pro Výukový tablet Anobic ST Runbo Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS Anobic prekladač anobic Překladače Anobic Evolveo Q8 Anobic 4000 raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky