Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
ECTACO mapy Travel Runbo Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Tablety Anobic ST PC Translator Apps Duolingvo ruggear Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q8 ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elektronické překladače Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TS. info ECTACO software ECTACO Anobic 6000 EVOLVEO Q8 LTE Soeks vyuka akce Výukový tablet Anobic ST Anobic VT Green Test ECO Anobic 6000S Anobic VTF Anobic 4000 ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT Rating Heureka.cz jazyková znalost Apps Memrise Slovnik Anobic Překladač Anobic Anobic prekladač anobic Anobic Překladač Anobic 7000 TOP5 Výukový Tablet Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic Tablet Element Scanmarker Anobic TS Překladač Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9000 Pro Anobic 8000 Pro Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic ekotester Soeks infografika ectaco skener Překladače Anobic soeks Ekotester GreenTest Evolveo Q9 Anobic 5000SK Partner Lux 3 výukový tablet raj-elektra.cz Anobic 9500 Pro Dětský výukový tablet Anobic Translator jazykový komunikátor jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Runbo Partner Lux 2 vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky