Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic 5000SK Anobic 4000 Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro Scanmarker Scanmarker Air info ECTACO Apps Memrise Anobic TS raj-elektra.cz Výukový tablet Anobic ST Runbo Anobic 4000 Green Test ECO software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Rating Heureka.cz jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Air Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet Překladač Překladače Anobic mapy Překladač Anobic TS. Evolveo Q8 vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT Dětský výukový tablet ectaco Překladač ECTACO Anobic 8000 Pro Apps Anobic skener Tablet Element ANOBIC VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablety Anobic ST ECTACO Anobic 6000 EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic TOP5 Anobic 9500 Pro Ekotester GreenTest infografika ectaco ekotester Soeks PC Translator Výukový Tablet Anobic Translator jazykový komunikátor Anobic Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic Scanmarker Air v App Storu... Ekotestr Soeks Překladač Anobic TL Anobic 5000 Anobic Anobic 6000S akce Anobic prekladač Anobic VT ASK Evolveo Q9 Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker soeks anobic jazykový komunikátor vyuka ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Travel Runbo Soeks Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky