Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic Translator Soeks mapy soeks jazykový komunikátor Výukový Tablet vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Partner Lux 3 anobic Anobic TS PC Translator Green Test ECO Ruggear 500 a vyuka Apps Anobic Anobic 4000 Scanmarker ectaco skener Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Rating Heureka.cz akce Evolveo Q9 jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Air výukový tablet Anobic 6000S ruggear Kapesní překladač Anobic Anobic 8000 Pro Překladač Anobic TL Anobic Anobic 5000SK Scanmarker Air v App Storu... ekotester Soeks Apps Duolingvo Anobic VT Apps Memrise ECTACO Výukový tablet Anobic ST Anobic 7000 Partner Lux 2 Runbo Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Ekotestr Soeks infografika ectaco Anobic 4000 Tablet Element Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9000 Pro info ECTACO TOP5 raj-elektra.cz Překladač Dětský výukový tablet Anobic 5000 Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic vyuka Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air Tablety Anobic ST jazyková znalost Travel Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči software ECTACO Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Překladač Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky