Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Tablety Anobic ST Anobic 9000 Pro Apps Anobic Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 PC Translator Anobic VT ASK Slovnik Anobic Anobic Anobic Translator jazykový komunikátor mapy jazyková znalost jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz Jazykové a vzdělávací programy ruggear Dětský výukový tablet Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000SK Anobic 4000 vyuka Anobic 7000 vreckový překladač řeči akce Scanmarker Air Překladač Anobic TS. Překladače Anobic výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TL ekotester Soeks Runbo Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Anobic VT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ECTACO infografika ectaco Travel Runbo Soeks Ekotester GreenTest TOP5 Anobic 6000 Překladač ECTACO Anobic 6000S Anobic 5000 Anobic TS anobic Výukový tablet Anobic ST Green Test ECO soeks Překladač info ECTACO Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic ectaco skener Tablet Element Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Evolveo Q9 Rating Heureka.cz Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic Výukový Tablet software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Apps Duolingvo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky