Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
výukový tablet mapy Ruční skener ScanMarker Runbo Překladač Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablety Anobic ST soeks vyuka Apps Memrise vreckový překladač řeči Slovnik Anobic Překladač Anobic TS. Anobic 9500 Pro Překladač ECTACO Ruggear 500 a vyuka Překladač anobic Elektronické překladače infografika ectaco Apps Anobic Anobic 4000 Rating Heureka.cz Výukový Tablet Anobic VT ASK software ECTACO Green Test ECO Anobic 6000S Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air jazyková znalost skener Soeks Anobic VT jazykový komunikátor Anobic Anobic 8000 Pro ECTACO ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz Anobic 6000 Partner Lux 3 Překladač Anobic Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Dětský výukový tablet TOP5 Travel Runbo akce Anobic 5000SK Evolveo Q9 info ECTACO Jazykové a vzdělávací programy EVOLVEO Q8 LTE Ekotestr Soeks Výukový tablet Anobic ST Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ruggear Kapesní překladač Anobic Anobic Anobic prekladač Anobic 4000 ekotester Soeks jazykový komunikátor Překladač Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Ekotester GreenTest Anobic 9000 Pro Anobic Translator Tablet Element Anobic 5000 PC Translator Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky