Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Překladač Anobic TS. PC Translator software ECTACO výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 Anobic 7000 Překladač Anobic Apps Anobic jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Překladač Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Anobic 6000S Výukový Tablet Runbo vreckový překladač řeči Travel Runbo Dětský výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Soeks Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 3 Ekotester GreenTest Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000 ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. infografika ectaco info ECTACO soeks Partner Lux 2 Ekotestr Soeks jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST akce Apps Memrise TOP5 skener Anobic 4000 Překladače Anobic Anobic TS Anobic VT ekotester Soeks Tablet Element Evolveo Q9 Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic vyuka Překladač Anobic TL Green Test ECO Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000SK ectaco Překladač Anobic 7000 Scanmarker Anobic VT ASK Anobic prekladač raj-elektra.cz Rating Heureka.cz Anobic 5000 Apps Duolingvo ruggear Anobic 4000 Anobic Translator mapy Ruční skener ScanMarker anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky