Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Anobic 9500 Pro Překladač Anobic Partner Lux 3 Tablety Anobic ST Soeks Slovnik Anobic jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Výukový Tablet Evolveo Q8 soeks Anobic TS Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic Anobic 7000 Anobic 4000 software ECTACO výukový tablet skener vreckový překladač řeči ECTACO Anobic 5000 Ekotestr Soeks Rating Heureka.cz Anobic prekladač Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL ekotester Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air v App Storu... Elektronické překladače Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air Ekotester GreenTest Apps Memrise Travel Runbo Apps Duolingvo Anobic 6000 Tablet Element infografika ectaco Runbo ectaco mapy Green Test ECO akce anobic PC Translator vyuka Anobic 5000SK Jazykové a vzdělávací programy Překladač ruggear Anobic VT Anobic ANOBIC VT ASK Dětský výukový tablet Překladač ECTACO Apps Anobic Partner Lux 2 EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK Překladač Anobic 7000 TOP5 Překladače Anobic Evolveo Q9 Anobic 8000 Pro raj-elektra.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic 6000S Scanmarker Air info ECTACO Anobic Translator Anobic 9000 Pro Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky