Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
anobic ekotester Soeks vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Apps Anobic Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker vyuka Anobic 6000S ANOBIC VT ASK mapy Překladač ECTACO Runbo Anobic 4000 Anobic 5000 Tablet Element Elektronické překladače PC Translator jazykový komunikátor Anobic 6000 Apps Memrise Anobic 9500 Pro soeks Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Green Test ECO EVOLVEO Q8 LTE Anobic Translator Ekotester GreenTest Překladače Anobic Evolveo Q9 Scanmarker Air v App Storu... Rating Heureka.cz Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic ECTACO Evolveo Q8 TOP5 Kapesní překladač Anobic TT ectaco raj-elektra.cz Anobic VTF Anobic TS ruggear Anobic VT jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Ekotestr Soeks Anobic 5000SK Výukový Tablet Scanmarker Air výukový tablet Partner Lux 2 Překladač Anobic Anobic Tablety Anobic ST Anobic 7000 infografika ectaco Partner Lux 3 Překladač skener Ruční skener ScanMarker Air Dětský výukový tablet software ECTACO Travel Runbo Anobic 4000 Anobic prekladač Ruggear 500 a vyuka akce Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky