Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic TT EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor anobic Rating Heureka.cz Anobic 5000SK Anobic 5000 Anobic 8000 Pro Slovnik Anobic Scanmarker Air Anobic VT vreckový překladač řeči vyuka Anobic 4000 skener výukový tablet Travel Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči ekotester Soeks mapy Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks info ECTACO ruggear Apps Memrise raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker soeks akce Runbo Tablety Anobic ST Partner Lux 3 software ECTACO Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic TOP5 Partner Lux 2 jazyková znalost Anobic 6000 Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Translator Scanmarker Air v App Storu... Anobic Anobic 4000 PC Translator ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9000 Pro Green Test ECO Dětský výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Anobic TS Scanmarker Tablet Element Ekotester GreenTest Anobic 9500 Pro Překladač ECTACO Výukový Tablet Ruggear 500 a vyuka Anobic 7000 ectaco Evolveo Q8 infografika ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q9 Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Apps Duolingvo Apps Anobic Anobic prekladač Soeks Překladač Anobic TL Anobic 6000S
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky