Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Kapesní překladač Anobic Anobic 5000 raj-elektra.cz Green Test ECO Scanmarker Air v App Storu... Výukový Tablet vreckový překladač řeči Partner Lux 3 Evolveo Q9 Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL skener Překladač Anobic Translator Anobic prekladač PC Translator Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Partner Lux 2 Anobic 6000 ECTACO Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Runbo Apps Anobic Ekotester GreenTest Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic 8000 Pro info ECTACO infografika ectaco Tablet Element akce Evolveo Q8 jazyková znalost ruggear Travel Runbo Anobic 7000 Překladače Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS Překladač Anobic TS. ekotester Soeks Slovnik Anobic jazykový komunikátor Anobic Překladač ECTACO mapy Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic anobic ectaco soeks Ruční skener ScanMarker Apps Memrise Anobic 9000 Pro Scanmarker Air vyuka Apps Duolingvo Anobic 5000SK TOP5 výukový tablet Ruggear 500 a vyuka Anobic VT ASK Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST Ekotestr Soeks Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000S
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky