Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Anobic 6000S Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air v App Storu... Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker ectaco jazykový komunikátor Anobic Scanmarker výukový tablet Scanmarker Air Anobic 7000 Anobic 4000 soeks Tablet Element Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic Anobic prekladač Překladač Elektronické překladače skener Překladač Anobic TS. ruggear Tablety Anobic ST Apps Memrise vreckový překladač řeči Hovoriaci vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Apps Anobic Ruční skener ScanMarker ECTACO Anobic 9000 Pro ekotester Soeks Výukový tablet Anobic ST Ekotestr Soeks jazyková znalost jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladače Anobic Soeks Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Air mapy Anobic ANOBIC VT ASK Apps Duolingvo EVOLVEO Q8 LTE software ECTACO Kapesní překladač Anobic Anobic 6000 Anobic VT ASK Partner Lux 3 Runbo Anobic TS anobic Green Test ECO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 PC Translator vyuka Překladač Anobic Anobic Translator infografika ectaco Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 Travel Runbo Překladač Anobic TL Anobic 8000 Pro Evolveo Q8 Anobic 5000 info ECTACO Anobic 4000 akce Anobic 9500 Pro Výukový Tablet Evolveo Q9 Anobic VT Anobic 5000SK jazykový komunikátor Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 Rating Heureka.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky