Apps Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic: Aplikace WiFi Map

Vytvořil ECTACO v Apps Anobic · 28/1/2017 10:51:00
Tags: Anobic:AplikaceWiFiMap
V dnešení době asi nenaleznete na trhu smartphone, kterému by chyběla možnost využívat WiFi. Stejně tak potom budete, alespoň ve městech, těžko hledat místo, kde nebude přístupná žádná WiFi síť. Většinou se ovšem nejedná o odemčené free WiFi sítě a co se těch zabezpečených týče, povězme si na rovinu, kolikrát za život jen tak uhodnete správné heslo od WiFi? Ve finále tak nakonec zbyde buď možnost připojit se k internetu přes mobilní data poskytovaná operátorem, nebo prostě zůstat offline.

Tedy, vlastně je tu potom ještě jedna možnost, a to v podobě vychytané appky. Aplikace WiFi Map má v sobě uložená hesla od WiFi sítí po celém světě, ať už se jedná o New York, Bratislavu nebo třeba Liberec. Neočekávejte ovšem heslo od WiFi vašeho souseda, databáze hesel obsahuje “pouze” ta hesla, která přidali sami uživatelé, jejich počet je ovšem opravdu obrovský a např. pro Prahu naleznete skoro 2500 hesel od zabezpečených WiFi sítí a dále se rozrůstá. A aby toho nebylo málo, aplikace disponuje i mapou, na které si může uživatel zjistit, kde se může na jakou WiFi připojit. Aplikace obsahuje balíky hesel k Wifi na úřadech, v restauracích, kavárnách, hotelích a na dalších veřejně přístupných místech. Stačí zadat do smartphonu a už surfujete! 



Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač jazyková znalost Apps Anobic ECTACO TOP5 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK Anobic 4000 Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Travel Runbo Ekotester GreenTest Anobic 7000 ectaco Překladač Anobic software ECTACO Tablet Element Anobic prekladač Překladač Anobic TL Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL výukový tablet Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000S Výukový Tablet Apps Duolingvo Překladač Anobic 7000 Anobic Translator Anobic 4000 Apps Memrise Rating Heureka.cz Překladač ECTACO Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic ruggear infografika ectaco Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air Scanmarker jazykový komunikátor Evolveo Q9 Evolveo Q8 Anobic 6000 vreckový překladač řeči Soeks Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 3 Překladače Anobic Anobic TS Anobic 5000 vyuka Ruční skener ScanMarker skener raj-elektra.cz soeks Ekotestr Soeks Ruggear 500 a vyuka Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Anobic VT Anobic Runbo mapy ekotester Soeks PC Translator akce Překladač Anobic TS. Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 2 Anobic 5000SK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky