Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
info ECTACO ectaco Překladač Anobic výukový tablet Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker ruggear TOP5 Anobic 5000SK EVOLVEO Q8 LTE skener vyuka Soeks Partner Lux 3 anobic Anobic 5000 ECTACO Dětský výukový tablet Anobic PC Translator Anobic 9500 Pro infografika ectaco Ekotestr Soeks Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic ANOBIC VT ASK Evolveo Q9 Tablet Element Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Duolingvo mapy Apps Memrise Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 7000 Překladač Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT raj-elektra.cz Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 Apps Anobic Scanmarker Air Tablety Anobic ST jazyková znalost Výukový Tablet Překladače Anobic Anobic VT ASK Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic TS Překladač ECTACO Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Evolveo Q8 Rating Heureka.cz ekotester Soeks Partner Lux 2 vreckový překladač řeči Anobic 6000 Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Runbo Green Test ECO software ECTACO Anobic VT Ekotester GreenTest Slovnik Anobic Ruggear 500 a vyuka akce Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor jazykový komunikátor Anobic Anobic prekladač soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky