Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Překladač ECTACO TOP5 Překladač Anobic 7000 anobic jazykový komunikátor Scanmarker ECTACO vyuka Tablet Element Partner Lux 2 Tablety Anobic ST Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 info ECTACO Anobic 5000SK Anobic 5000 soeks Anobic VT software ECTACO vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Evolveo Q8 infografika ectaco Překladač Anobic ectaco Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL raj-elektra.cz Anobic VT ASK Apps Anobic Scanmarker Air ruggear ekotester Soeks Evolveo Q9 Výukový Tablet Apps Duolingvo Anobic 8000 Pro Anobic Translator Anobic 4000 Ekotester GreenTest Anobic TS Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TL Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic TT skener Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Ruggear 500 a vyuka Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy mapy Apps Memrise PC Translator Anobic 7000 Green Test ECO Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000S akce Dětský výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic 9000 Pro jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TS. Soeks Překladače Anobic výukový tablet Slovnik Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky