Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro ectaco Apps Duolingvo Scanmarker Anobic TS jazykový komunikátor Dětský výukový tablet ANOBIC VT ASK infografika ectaco Partner Lux 2 Anobic 9500 Pro ruggear Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO vreckový překladač řeči Anobic VTF výukový tablet Překladač Anobic TS. Překladač Anobic 7000 Apps Anobic mapy Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic info ECTACO Anobic 4000 Anobic 4000 Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... raj-elektra.cz Tablety Anobic ST Anobic VT Překladače Anobic Anobic 6000 Evolveo Q8 Anobic 6000S software ECTACO ekotester Soeks Elektronické překladače anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 Ekotester GreenTest Evolveo Q9 jazyková znalost Soeks akce Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air ECTACO Anobic VT ASK Anobic 7000 Anobic Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000 Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo Green Test ECO skener PC Translator Kapesní překladač Anobic TT Překladač Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablet Element Scanmarker Air Výukový Tablet soeks Anobic 5000SK TOP5 Kapesní překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Anobic prekladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky