Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
jazykový komunikátor Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 4000 Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladače Anobic Runbo Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Anobic Travel Runbo raj-elektra.cz Partner Lux 2 Rating Heureka.cz Apps Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000 Ekotestr Soeks Překladač info ECTACO vreckový překladač řeči ruggear Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air v App Storu... vyuka Výukový Tablet Anobic TS Ruggear 500 a vyuka software ECTACO Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro akce jazykový komunikátor TOP5 anobic výukový tablet jazyková znalost Dětský výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 Evolveo Q8 mapy Apps Memrise Tablet Element ECTACO Anobic 8000 Pro infografika ectaco EVOLVEO Q8 LTE Apps Duolingvo Ekotester GreenTest Soeks Výukový tablet Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči PC Translator Anobic VTF ectaco Anobic prekladač soeks Anobic VT ASK Anobic 5000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic Anobic VT skener Scanmarker Air Elektronické překladače Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Anobic 9500 Pro Evolveo Q9 ekotester Soeks Překladač Anobic 7000 Green Test ECO Překladač ECTACO Překladač Anobic TL Anobic 6000S Anobic 4000 Slovnik Anobic Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky