Ekotester „Soeks“ - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester „Soeks“

Vytvořil ECTACO v soeks · 4/8/2016 06:27:00
Tags: Ekotester„Soeks“
Určitě jste slyšeli o dusičnanech v zelenině a ovoci. Jakmile je v potravinách hodně dusičnanů, škodí to našemu zdraví a dětem to dokonce může ublížit i hned. Dusičnany se do zeleniny a ovoce dostávají vzduchem, vodou a z půdy, ale také skladováním a pod. Rozhodně jich je více v umělém hnojivu, ve městech a v nečistém ovzduší.

Pokud nakupujeme v obchodech , tak nevíme kolik dusičnanů tam je, můžeme jen věřit výrobcům, že je to v pořádku. Lepší ale bude se bránit sami a to tím, že části zeleniny a ovoce, kde je zjištěno , že se skladuje nejvíce těchto látek, můžeme před konzumací odkrojit a dát pryč. Především u jídel pro kojence a batolata bych se snažila více.


Ekotester „Soeks“ je multifunkční přístroj pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci, ale také pro detekci radioaktivního pozadí v potravinách, stavebních materiálech, prostorech a Vašem okolí.


ECTACOClouds
Anobic 5000 Scanmarker Air Překladač Ruční skener ScanMarker Air mapy ekotester Soeks Anobic Translator infografika ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Evolveo Q8 Apps Duolingvo Soeks Výukový Tablet Anobic 9500 Pro Dětský výukový tablet Apps Anobic skener Rating Heureka.cz Překladač Anobic Green Test ECO Apps Memrise Anobic 9000 Pro Anobic VT Anobic Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT Anobic TS vyuka ECTACO Anobic VTF Anobic prekladač výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest PC Translator Anobic 6000S Elektronické překladače raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker ruggear Evolveo Q9 Anobic 5000SK software ECTACO Anobic 6000 jazykový komunikátor Anobic anobic Překladače Anobic Překladač ECTACO Partner Lux 3 Anobic 8000 Pro Runbo Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic 7000 akce Anobic VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker info ECTACO Anobic 4000 jazyková znalost Scanmarker Air v App Storu... Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic soeks jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic vreckový překladač řeči TOP5 ectaco Tablet Element EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TS. Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Travel Runbo ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TL
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky