Ekotester "Green Test ECO B" - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 7000 Apps Memrise ANOBIC VT ASK Green Test ECO Anobic VT akce Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic Runbo PC Translator Dětský výukový tablet software ECTACO Anobic Translator Anobic Apps Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elektronické překladače anobic Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TL Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000 Překladač Anobic TS. EVOLVEO Q8 LTE Tablety Anobic ST výukový tablet infografika ectaco Ekotester GreenTest Partner Lux 3 Partner Lux 2 Překladač Slovnik Anobic skener Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker info ECTACO Anobic 5000SK Tablet Element Scanmarker Air jazykový komunikátor Hovoriaci vreckový překladač řeči ruggear Ruční skener ScanMarker Anobic VTF Překladače Anobic Výukový Tablet Překladač ECTACO ECTACO Anobic 7000 Anobic TS soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo ekotester Soeks Jazykové a vzdělávací programy Ekotestr Soeks Apps Duolingvo Výukový tablet Anobic ST ectaco Scanmarker Anobic 9500 Pro vreckový překladač řeči Překladač Anobic TOP5 Anobic VT ASK Soeks Anobic prekladač Anobic 8000 Pro vyuka Anobic 4000 Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000 Anobic 6000S jazyková znalost mapy jazykový komunikátor Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky