Ekotester "Green Test ECO B" - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
ECTACO Tablety Anobic ST Výukový Tablet Anobic Anobic TS Anobic VT Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TL Ekotestr Soeks ectaco Scanmarker vyuka Evolveo Q8 anobic PC Translator Partner Lux 3 Anobic 6000 Překladač ECTACO Anobic 8000 Pro info ECTACO jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air EVOLVEO Q8 LTE ruggear Anobic prekladač Překladače Anobic jazykový komunikátor soeks Ruggear 500 a vyuka Elektronické překladače skener jazykový komunikátor Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Dětský výukový tablet Runbo Anobic VT ASK Slovnik Anobic Anobic 4000 mapy výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro TOP5 ANOBIC VT ASK Překladač Anobic 7000 software ECTACO infografika ectaco Překladač Anobic TS. Apps Anobic Tablet Element Evolveo Q9 Apps Duolingvo Rating Heureka.cz Anobic 5000 Anobic 5000SK Překladač Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 ekotester Soeks Ekotester GreenTest jazyková znalost Green Test ECO Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Anobic 6000S Travel Runbo Apps Memrise akce Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST raj-elektra.cz Anobic Translator Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky