Ekotester "Green Test ECO B" - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Anobic TS Tablet Element Anobic 4000 Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic info ECTACO raj-elektra.cz Anobic VTF Překladač Anobic 7000 Dětský výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic 6000 PC Translator ectaco infografika ectaco Runbo Slovnik Anobic Ekotester GreenTest Partner Lux 2 EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Apps Memrise ECTACO soeks ruggear Apps Anobic Výukový tablet Anobic ST jazyková znalost výukový tablet Evolveo Q9 Anobic Anobic 5000 Anobic VT Anobic 7000 Překladač Anobic TL Green Test ECO Anobic 6000S Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči akce TOP5 Elektronické překladače Překladače Anobic Partner Lux 3 Překladač Anobic Scanmarker Překladač ECTACO ekotester Soeks anobic software ECTACO Soeks Travel Runbo Výukový Tablet Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic 5000SK Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Anobic Translator mapy Evolveo Q8 vyuka Anobic VT ASK Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TS. Anobic 8000 Pro vreckový překladač řeči skener ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky