Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Anobic 7000 Anobic Translator Anobic TS Překladač Anobic TS. soeks Dětský výukový tablet Ekotestr Soeks ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo ECTACO Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks Jazykové a vzdělávací programy Rating Heureka.cz Scanmarker Air v App Storu... jazyková znalost Partner Lux 2 mapy Překladač infografika ectaco vreckový překladač řeči akce Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Anobic Anobic 4000 Anobic VT ASK raj-elektra.cz Překladač Anobic 7000 TOP5 Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Air Překladače Anobic Anobic 5000SK Anobic 8000 Pro Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Anobic výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotester GreenTest Překladač Anobic TL Scanmarker Air Apps Anobic Anobic 9000 Pro Překladač Anobic Tablet Element Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor PC Translator Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic ruggear Ruggear 500 a vyuka Výukový Tablet info ECTACO Green Test ECO Scanmarker anobic Evolveo Q9 Anobic 6000S Soeks Anobic VT Tablety Anobic ST Travel Runbo Runbo ANOBIC VT ASK Překladač ECTACO Anobic VTF Anobic 5000 software ECTACO skener Apps Memrise
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky