Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Anobic 8000 Pro ekotester Soeks Anobic Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet software ECTACO Překladač info ECTACO ECTACO soeks Anobic 9000 Pro Green Test ECO Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks mapy PC Translator jazykový komunikátor skener Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 9500 Pro Rating Heureka.cz ruggear Anobic 5000SK Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air ectaco Překladač ECTACO vreckový překladač řeči Apps Memrise Anobic VTF Překladač Anobic anobic Kapesní překladač Anobic TT Ruggear 500 a vyuka Elektronické překladače Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT Anobic 6000S Překladač Anobic TL Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Anobic Translator Runbo EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Anobic Apps Duolingvo Jazykové a vzdělávací programy vyuka TOP5 Scanmarker Air v App Storu... Překladače Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 3 Anobic 6000 akce Anobic TS Anobic 7000 Scanmarker Travel Runbo Anobic 4000 Partner Lux 2 raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 Anobic prekladač infografika ectaco ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TS. Tablet Element Ekotestr Soeks Apps Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazyková znalost výukový tablet Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky