ECTACO: Ekotestr Soeks pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci... - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Ekotestr Soeks pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci...

Vytvořil ECTACO v Ekotestr Soeks · 20/2/2017 11:52:00
Tags: EkotestrSoeksprorychlouanalýzuobsahudusičnanůvčerstvézeleniněaovoci
Ekotestr Soeks je určen pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci, ale také pro posouzení úrovně radioaktivní zóny a detekce předmětů, potravin, stavebních materiálů kontaminovaných radioaktivními prvky. Přístroj může být použit pro širokou škálu spotřebitelů. Jeho použivání nevyžaduje speciální znalosti, takže přístroj lze doporučit důchodcům, studentům, ženám v domácnosti, všem lidem, kteří se starají o vlastní bezpečnost a zdraví. Přístroj můžete použít pro kontrolu zeleniny při nákupu, určit přítomnost radioaktivních látek v zakoupené nebo pronajatém interiéru, ale také u různých předmětů.


Měření v režimu "Dusičnan-tester" 
1. Monitorované produkt by měl být čistý, bez nečistot na povrchu. Mytí produkt potřebujete, bez použití čistících prostředků, pouze čistou vodou. Produkt nesmí být zkažený, na povrchu nesmí být žádné stopy od otlučení, nebo kousnutí hlodavce. Výrobek nesmí být suchý, musí mít svěží, chutný vzhled. Lze použít profily produktů, ale řez by měl být proveden do 15 minut před použitím. 
2. Vyberte v menu zařízení, požadovaný produkt. 
3. Po výběru produktu se na displeji zobrazí text: "Ujistěte se, že sonda není vložená v monitorované produkt a klikněte na tlačítko OK"
4. Otřete sondu a lihovým tampon očistěte a poté osušte čistým ubrouskem. 
5. Stiskněte na tlačítko [OK]. Při tom začne příprava na měření (samokalibrace), následuje informační zprávou "prosím Čekejte, probíhá příprava k analýze". Nedotýkejte měřící sondy před příchodem nových pokynů na obrazovce. 
6. Počkejte na výsledek zprávy: "Vložte sondu do produktu. Klikněte na tlačítko OK". Také na obrazovce bude uvedena norma MPC pro Vámi zvolený produkt. 
7. Vložte sondu do monitorovaného produktu, držte přístroj kolmo k rovině výrobku, je vhodné udržet směr k jeho středu. Není vhodné sondou uvnitř výrobku zatlačit do produktu během měření. Hloubka vložené sondy může být od 10 mm až do úplného zasunutí do monitorované produkt. Zaostřený konec sondy musí jít do zóny zrání semene, do místa k pecce, nesmí se ocitnout uvnitřní prázdnoty produktu, a musí být v jednotné měkké šťavnaté dužině produktu, nejčastěji použivaných v potravinách. 
8. Stiskněte na tlačítko [OK]. Počkejte na výsledek procesu měření. 
9. Počkejte na znázornění výsledků měření. Během čekání na obrazovce se zobrazí informační zpráva "Čekejte prosím, probíhá měření". V této době se snažte držet přístroj a měřeným produktem nehybejte. 
10. Seznamte se s výsledkem měření. 
11. Vyjměte sondu z kontrolovaného produktu. 12. Stiskněte na tlačítko [ZPĚT] pro návrat do menu. Přístroj měří obsah dusičnanů na kilogram hmotnosti produktu.
Clouds
Anobic 6000S Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST ANOBIC VT ASK Anobic 4000 Tablet Element Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Green Test ECO Anobic VT vyuka EVOLVEO Q8 LTE ruggear soeks software ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise Anobic VTF skener infografika ectaco Evolveo Q9 raj-elektra.cz Slovnik Anobic jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Partner Lux 2 Anobic TS Travel Runbo Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. Anobic 5000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Anobic 9500 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči ekotester Soeks Ekotester GreenTest Apps Duolingvo akce výukový tablet Scanmarker Air Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker mapy Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT anobic Anobic 4000 Výukový Tablet info ECTACO Anobic 7000 TOP5 Anobic 9000 Pro Runbo Ruggear 500 a vyuka ectaco Apps Anobic Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro jazyková znalost Rating Heureka.cz Dětský výukový tablet Elektronické překladače Ekotestr Soeks jazykový komunikátor PC Translator Překladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Translator ECTACO Překladač Anobic 7000 vreckový překladač řeči Anobic prekladač Překladač Anobic Soeks Evolveo Q8 Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky