Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker · 27/5/2016 08:07:00
Tags: RychláakomfortnídigitalizacedatsScanmarkerAir

Ruční skener Scanmarker Air, se kterým rychle a efektivně zaznamenáte jakýkoli tištěný text. Jednoduše naskenujete důležité poznámky nebo citace z knih, nabídku jídel z menu a další texty z různých typů dokumentů. Díky kompaktním rozměrům jej snadno vezmete s sebou do knihovny, kavárny nebo do parku v tašce a můžete ihned začít pracovat. Propojení a synchronizace s PC, smartphonem či tabletem je zprostředkováno pomocí Bluetooth a aplikace a naskenovaný text se tak ihned objeví na daném zařízení. Samozřejmostí je podpora aplikací Excel, Word nebo Google Drive a další. Unikátní audiotechnologie převede naskenovaný text do zvukové podoby, a tak stačí jen poslouchat. Skener Scanmarker Air ocení studenti, učitelé, doktoři, právníci a díky široké podpoře jazyků také všichni profesionálové, kteří jakýmkoli způsobem pracují s textem. Skener se ovládá jednoduše a intuitivně jako běžné pero nebo zvýrazňovač, takže okamžitě digitalizujete potřebný text ve formě poznámek, důležitých poznatků nebo bodů pro následnou tvorbu článků, referátů apod. 

Scanmarker Air je plně vybavený textový bezdrátový skener ve formě pěra. Funguje přesně jako zvýrazňovač. Jednoduše posunete digitální pero přes obsah tištěných novin, časopisů, knih nebo dopisů a text se okamžitě objeví na vašem PC, PC nebo chytrém zařízení s iOS či Android.

Clouds
Tablet Element Apps Duolingvo Rating Heureka.cz Anobic 5000SK Anobic 5000 raj-elektra.cz Překladač Anobic TL akce Tablety Anobic ST Apps Memrise anobic Evolveo Q8 ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Anobic 9000 Pro Překladače Anobic Anobic 6000 Ekotester GreenTest Partner Lux 2 výukový tablet skener ectaco Překladač Anobic 7000 Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor software ECTACO Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S vyuka Runbo Travel Runbo Scanmarker Air EVOLVEO Q8 LTE soeks info ECTACO ekotester Soeks Partner Lux 3 Anobic VTF Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 Anobic VT Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka Anobic TS Scanmarker Air v App Storu... infografika ectaco Jazykové a vzdělávací programy ruggear Překladač Evolveo Q9 jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT ASK Překladač ECTACO Anobic 9500 Pro vreckový překladač řeči Výukový Tablet Scanmarker jazykový komunikátor Anobic Anobic 7000 mapy Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 Elektronické překladače Anobic prekladač Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic TT Soeks Anobic Ekotestr Soeks PC Translator Apps Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky