Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Kommunikátor RugGear 500 Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Kommunikátor RugGear 500 Travel

Vytvořil Mike Vlasen v Překladač · 16/1/2016 14:22:00
Tags: KommunikátorRugGear500Travel
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor RegGear 500 Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské (Vojenský certifikát odolnosti MIL - STD 810G) , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, RegGear 500 Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. Lze používat v dešti nebo surf.

Hlasový překladač (on-line/off-line):
  • Česko<->Anglicky
  • Česko<->Německy
Clouds
mapy Anobic TS Anobic 6000S Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic ruggear Dětský výukový tablet software ECTACO ECTACO Partner Lux 2 Apps Duolingvo Anobic 6000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VTF Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro soeks vyuka Anobic 4000 Výukový Tablet ectaco Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air Překladač Anobic TL Apps Memrise Anobic 9000 Pro infografika ectaco Runbo Překladač Anobic výukový tablet raj-elektra.cz Tablety Anobic ST TOP5 Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač vreckový překladač řeči Scanmarker jazyková znalost Anobic 7000 PC Translator akce Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q9 Travel Runbo Partner Lux 3 Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Green Test ECO Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000SK Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest Anobic Anobic Translator Anobic 8000 Pro Anobic prekladač jazykový komunikátor Anobic VT ASK Elektronické překladače Apps Anobic info ECTACO Anobic VT ANOBIC VT ASK Slovnik Anobic skener Anobic 5000 Soeks Tablet Element Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky