Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student)

Vytvořil http://techettes.com v jazykový komunikátor · 28/5/2016 11:31:00
Tags: ZvýrazňovačproModerníhoStudentascanmarkerprekladacstudentanglictinavyuka
Gadget Reviews: by http://techettes.com;  

Translate by Jandex translator


Každý tak často, gadget přijde, že je tak jednoduše geniální je zázrak, že nikdo si myslel o tom dříve. Každý ze studentů, výzkumných pracovníků na vedení podniku má zkušenosti přepisování citací z tiskové materiály, poznámky z tříd nebo setkání, nebo prostě informace z jednoho dokumentu zahrnout do jiné.



Skenování každého dokumentu v plném může být nepraktické v nejlepším a další čas umyvadlo na nejhorší, jak jste se snaží zachránit úryvky textu z PDF nebo JPG. Fotografie zdroj materiálu jsou nevyzpytatelný a v závislosti na délce zdrojového jednoduše přepisování materiál může být frustrující, náchylné k chybám a ztráta času.
Díky bohu, pak, pro Scanmarker. Tento ruční scanner je velikost a hmotnost zvýrazňovač a stejně snadné k použití. Je to jen 3 oz a připojuje se k PC nebo notebooku (s 5' kabel, takže můžete snadno připojit k počítači věže, zatímco stále používáte váš stůl) a můžete skenovat obě napsal a ručně psané dokumenty.

Použití Scanmarker jako zvýrazňovač – posuvné celé řádky textu. Nicméně namísto označení důležité fráze v textu zapamatujete, později, převede text do textového souboru na vašem počítači, kde si můžete upravovat, kopírovat a vložit, přidat do dokumentů nebo uložit na později. Skutečnost, že text není uložen jako obrázek, není ani ta nejpůsobivější skutečnosti – Scanmarker má také vestavěný překladač automaticky přeložit text v jiném jazyce, zatímco je to skenuje.

Zatímco tam jsou stovky potenciálních používá pro Scanmarker, tento přístroj se zdá být obzvláště dobře hodí pro studenty. Jako někdo, kdo vždy dokázal upozornit na další text z učebnice, než jsem odešel unhighlighted, a pak nikdy nemohl najít skutečně důležité kousky, mohu určitě vidět způsoby, jak mi to pomůže zaměřit své studium. Zejména schopnost mít klíčové body svého textu uloženy digitálně, kde bych mohl hledat když ušetřené bity, by udělal zázraky pro mé známky.

Na Scanmarker také se zdá být skvělá volba pro každého, kdo se dyslexie či obtíží ve čtení, protože tam je také převod textu na řeč možnost.

Nicméně Scanmarker je opravdu investice do vzdělávací nebo profesní budoucnosti, a to zejména pro ty, kteří se ocitnou tráví spoustu času se snaží kopírovat přednášky nebo setkání poznámky, přepisování citace nebo informace z knihy a zprávy, nebo prostě bojuje s zaměřené studium nebo čtení problémy. Na Scanmarker je vysoce doporučeno.
 



Clouds
ANOBIC VT ASK Překladač ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic Ruggear 500 a vyuka výukový tablet Anobic 5000 jazyková znalost Překladače Anobic software ECTACO Ekotestr Soeks Apps Anobic Anobic TS Tablety Anobic ST Travel Runbo Anobic Translator Výukový Tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči PC Translator Green Test ECO infografika ectaco Překladač Anobic TL ekotester Soeks soeks ECTACO Anobic 4000 Anobic 6000 Rating Heureka.cz Evolveo Q8 akce Překladač Anobic Partner Lux 2 Anobic VT Scanmarker Anobic 5000SK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elektronické překladače Anobic 9500 Pro Anobic 4000 ectaco Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ruggear Překladač Jazykové a vzdělávací programy anobic skener mapy vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic prekladač Anobic 8000 Pro Dětský výukový tablet TOP5 Soeks Anobic 9000 Pro vyuka Anobic 7000 raj-elektra.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q9 Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic TS. Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VTF Apps Memrise Ekotester GreenTest Tablet Element Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic Partner Lux 3 jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker info ECTACO Překladač Anobic 7000 Apps Duolingvo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky