Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Scanmarker Výukový Tablet Rating Heureka.cz Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Anobic TS Partner Lux 3 Anobic VT anobic Anobic 9500 Pro Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q9 ectaco Překladač ECTACO software ECTACO Anobic Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Runbo Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic 5000 Překladač Anobic Překladač Anobic 7000 vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Tablet Element vyuka jazykový komunikátor Překladač Anobic TS. Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Ekotester GreenTest Anobic 9000 Pro Anobic 5000SK Slovnik Anobic skener Elektronické překladače Apps Anobic ruggear Anobic 6000S Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST infografika ectaco Dětský výukový tablet Scanmarker Air Anobic 7000 Soeks Anobic 8000 Pro soeks info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Překladače Anobic Anobic VTF mapy ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TL ECTACO výukový tablet Ruggear 500 a vyuka akce Anobic VT ASK Travel Runbo ekotester Soeks EVOLVEO Q8 LTE raj-elektra.cz Partner Lux 2 Anobic prekladač Green Test ECO Anobic Translator TOP5 jazykový komunikátor Anobic PC Translator Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky