Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Anobic 6000 jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TS. Scanmarker Air Apps Anobic Elektronické překladače Překladač Anobic TL PC Translator Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO Evolveo Q8 vreckový překladač řeči mapy Scanmarker Tablety Anobic ST Anobic 4000 Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Soeks Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 akce ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Duolingvo Anobic VT Anobic VT ASK Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Překladač ECTACO Překladač Anobic Anobic 5000SK Anobic prekladač ECTACO výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element Anobic 5000 Překladač Partner Lux 2 ectaco Ekotestr Soeks Partner Lux 3 Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q9 soeks Apps Memrise Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Anobic VTF Překladač Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Ekotester GreenTest ekotester Soeks info ECTACO Travel Runbo anobic Dětský výukový tablet vyuka ruggear Anobic infografika ectaco Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic jazyková znalost Runbo Anobic Translator EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Anobic TS Anobic 6000S Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro Green Test ECO raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro skener Ruční skener ScanMarker Air TOP5 Výukový Tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky