Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
ectaco Apps Duolingvo Rating Heureka.cz Partner Lux 3 ruggear Anobic 6000 software ECTACO Slovnik Anobic Anobic 4000 ECTACO Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000 vreckový překladač řeči Překladače Anobic jazykový komunikátor Anobic Green Test ECO soeks Apps Anobic Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 2 skener info ECTACO Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Apps Memrise Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Překladač Ruční skener ScanMarker Air vyuka Kapesní překladač Anobic ANOBIC VT ASK Elektronické překladače výukový tablet Anobic VT Kapesní překladač Anobic TT anobic Anobic 6000S Anobic VTF Travel Runbo Evolveo Q9 Jazykové a vzdělávací programy raj-elektra.cz ekotester Soeks Scanmarker Air Scanmarker Soeks infografika ectaco Runbo Anobic jazyková znalost Překladač Anobic TS. akce Anobic 5000SK Anobic VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotester GreenTest Překladač Anobic TL Anobic 8000 Pro Anobic 9000 Pro Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 TOP5 Překladač ECTACO Překladač Anobic Výukový Tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Tablet Element mapy Ekotestr Soeks PC Translator Anobic prekladač Anobic 9500 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky