Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
akce Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Anobic Translator infografika ectaco Jazykové a vzdělávací programy Soeks Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový Tablet Scanmarker Air Partner Lux 3 Překladač Anobic 7000 jazyková znalost Anobic VT ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q8 Anobic TS ECTACO Překladače Anobic EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo Anobic Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q9 Scanmarker Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker výukový tablet Travel Runbo TOP5 Anobic 4000 Anobic 5000SK Slovnik Anobic Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST Anobic VT ASK Tablety Anobic ST ekotester Soeks software ECTACO soeks skener anobic jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 2 vyuka Anobic 6000S Tablet Element Anobic 5000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic Apps Memrise Green Test ECO Anobic 6000 Runbo raj-elektra.cz Anobic 8000 Pro mapy Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Rating Heureka.cz Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest Anobic prekladač vreckový překladač řeči Apps Anobic Překladač Kapesní překladač Anobic TT PC Translator info ECTACO Dětský výukový tablet Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky