ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener

Vytvořil ECTACO v Scanmarker · 14/2/2016 13:09:00
Tags: ECTACOScanmarkerRučnískener


Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový ScanMarker bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času. 

Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši. Je třeba zdůraznit rychlost načítání, která je 12 cm/s a taktéž rychlost vysílání dat. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 50 jazycích. Propojení s počitačem se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě. 
Clouds
Jazykové a vzdělávací programy Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic raj-elektra.cz Runbo výukový tablet Soeks Tablet Element Ekotester GreenTest Apps Duolingvo vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Scanmarker Air ANOBIC VT ASK ectaco Překladač Anobic 4000 vyuka EVOLVEO Q8 LTE Travel Runbo Partner Lux 3 akce anobic Scanmarker Anobic 6000S Slovnik Anobic Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT software ECTACO Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Apps Memrise Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač ECTACO Green Test ECO jazykový komunikátor Apps Anobic Anobic VT ASK Anobic 6000 jazyková znalost Evolveo Q8 mapy Anobic prekladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VTF Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Air infografika ectaco Rating Heureka.cz Evolveo Q9 skener ekotester Soeks Dětský výukový tablet ruggear Překladače Anobic Anobic TS Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker TOP5 info ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000SK Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Anobic PC Translator Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 Anobic 5000 Ruggear 500 a vyuka soeks Anobic Translator Ekotestr Soeks Anobic VT Anobic 8000 Pro ECTACO Překladač Anobic Anobic Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu...
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky