Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Runbo EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči Anobic 4000 Překladač PC Translator Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TS. Anobic VT Anobic 5000 Scanmarker Air v App Storu... Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Anobic 8000 Pro Překladače Anobic software ECTACO Anobic Translator Překladač Anobic 7000 Scanmarker Anobic 6000S TOP5 Překladač Anobic TL infografika ectaco Partner Lux 3 Anobic 4000 ANOBIC VT ASK Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Partner Lux 2 Hovoriaci vreckový překladač řeči Elektronické překladače ruggear ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Anobic TS jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet anobic skener jazykový komunikátor soeks Překladač ECTACO Scanmarker Air Anobic ectaco Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Travel Runbo vyuka Apps Anobic Ekotestr Soeks Anobic VT ASK raj-elektra.cz Green Test ECO Apps Duolingvo jazykový komunikátor Anobic výukový tablet Anobic 5000SK akce Ruggear 500 a vyuka mapy Tablet Element Překladač Anobic ECTACO info ECTACO Soeks Anobic VTF Kapesní překladač Anobic TT Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000 Slovnik Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky