Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
ruggear Apps Anobic skener ANOBIC VT ASK Ekotestr Soeks raj-elektra.cz Anobic 6000S Partner Lux 2 ECTACO Anobic VTF TOP5 Apps Duolingvo Soeks Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Překladač Anobic TS. Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro Překladač Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 3 soeks akce Scanmarker Air Anobic Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotester GreenTest Anobic 7000 Překladač Anobic Překladač ECTACO Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Runbo Anobic 6000 ectaco Tablet Element Anobic 5000 Anobic 5000SK Apps Memrise software ECTACO PC Translator vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet Anobic TS anobic mapy Překladače Anobic Slovnik Anobic Anobic Elektronické překladače výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 Anobic 8000 Pro Tablety Anobic ST infografika ectaco Překladač Anobic 7000 Green Test ECO jazyková znalost Anobic VT Evolveo Q9 Anobic VT ASK Rating Heureka.cz Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Evolveo Q8 info ECTACO jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE ekotester Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky