Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 21/1/2016 08:36:00
Tags: jazykovýkomunikátorectaco.ruggeartravelruggear600ceskoanglicky
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor RegGear 600 Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .


Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské (Vojenský certifikát odolnosti MIL - STD 810G) , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, RegGear 600 Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Hlasový překladač (on-line/off-line):

Česko<->Anglicky
  • Česko<->Německy
  • Instalace 3 doplňkových jazykovych modulu podle vašeho výběru.  • Clouds
    Partner Lux 2 Dětský výukový tablet Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT infografika ectaco Překladač ECTACO Elektronické překladače mapy ECTACO Anobic 4000 TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro vyuka ruggear Anobic 5000 Překladač Tablet Element Anobic akce Anobic 6000S Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Slovnik Anobic Anobic 9500 Pro Apps Anobic Anobic VT Green Test ECO Výukový tablet Anobic ST Soeks Scanmarker Travel Runbo soeks Runbo jazyková znalost Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 Tablety Anobic ST raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic Anobic TS ekotester Soeks ANOBIC VT ASK anobic Anobic prekladač Anobic 8000 Pro Ruggear 500 a vyuka Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air v App Storu... skener Partner Lux 3 software ECTACO vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic Translator Překladač Anobic ectaco Překladače Anobic Evolveo Q8 Anobic VT ASK výukový tablet Apps Memrise Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Anobic EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TL Anobic 5000SK Apps Duolingvo Překladač Anobic 7000 Výukový Tablet Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. info ECTACO Scanmarker Air Anobic VTF Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 PC Translator Anobic 6000
    Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky