Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000

Vytvořil ECTACO v Anobic 6000 · 14/11/2016 07:48:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobic6000ectacoenglictinanemcinavyukaslovnikectaco

Elektronické překladače ANOBIC 6000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Překladač ANOBIC 6000 má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play
Clouds
Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic Anobic TS PC Translator ANOBIC VT ASK Tablet Element Výukový Tablet Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO soeks Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT Anobic 4000 Anobic Anobic VTF Ruční skener ScanMarker Air Apps Anobic Evolveo Q8 Evolveo Q9 Scanmarker Air v App Storu... Rating Heureka.cz Travel Runbo Anobic 5000 jazykový komunikátor Dětský výukový tablet Překladač ruggear jazykový komunikátor Anobic Runbo software ECTACO Anobic 6000 Apps Memrise anobic ECTACO Překladač Anobic TS. Anobic 8000 Pro Anobic VT ASK jazyková znalost Scanmarker Air infografika ectaco Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka Apps Duolingvo Ekotester GreenTest raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic TT ekotester Soeks výukový tablet vyuka info ECTACO Green Test ECO Překladač Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic Anobic 9500 Pro TOP5 Slovnik Anobic Anobic Translator Scanmarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vreckový překladač řeči mapy Překladače Anobic Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker akce Soeks Překladač Anobic TL Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Partner Lux 3 ectaco skener Partner Lux 2 Ekotestr Soeks Anobic prekladač Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky