Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
Ruční skener ScanMarker anobic Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo Anobic VTF ectaco Anobic Translator Překladač Anobic Překladače Anobic jazykový komunikátor Anobic PC Translator Tablet Element Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Air Překladač ECTACO mapy Anobic 4000 ekotester Soeks vyuka Evolveo Q8 Scanmarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q9 Anobic 8000 Pro Anobic 5000SK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Apps Memrise TOP5 Apps Duolingvo Překladač Anobic 7000 ruggear Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz Rating Heureka.cz info ECTACO soeks Slovnik Anobic EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ASK Anobic 9000 Pro Soeks Anobic 6000S Scanmarker výukový tablet Apps Anobic skener Runbo ANOBIC VT ASK infografika ectaco Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Anobic 4000 Překladač Anobic TS. Jazykové a vzdělávací programy Ekotestr Soeks Anobic VT Dětský výukový tablet ECTACO Partner Lux 2 Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Anobic 5000 jazykový komunikátor Anobic jazyková znalost Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elektronické překladače Partner Lux 3 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air v App Storu... vreckový překladač řeči Anobic 6000 akce software ECTACO Překladač Anobic TL Anobic TS Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky