Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
Travel Runbo anobic Výukový tablet Anobic ST info ECTACO infografika ectaco Překladač Anobic TL Anobic 5000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker vreckový překladač řeči Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elektronické překladače raj-elektra.cz Překladač Anobic TOP5 Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT Kapesní překladač Anobic TT vyuka Runbo jazykový komunikátor Anobic software ECTACO Anobic TS Anobic Tablet Element Scanmarker Air Soeks ruggear skener PC Translator Anobic prekladač Anobic 7000 Apps Memrise Slovnik Anobic Ekotester GreenTest ekotester Soeks Překladač ANOBIC VT ASK Anobic Translator Překladač ECTACO Překladače Anobic jazyková znalost Scanmarker Air v App Storu... Anobic 8000 Pro Výukový Tablet Jazykové a vzdělávací programy Ekotestr Soeks Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VTF Partner Lux 3 Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Apps Anobic Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Evolveo Q9 výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Překladač Anobic TS. Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Dětský výukový tablet ectaco Kapesní překladač Anobic Green Test ECO Překladač Anobic 7000 soeks Apps Duolingvo akce mapy jazykový komunikátor Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 ECTACO Rating Heureka.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky