Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO Anobic 6000S Anobic 8000 Pro Anobic VT ASK Anobic výukový tablet Travel Runbo mapy anobic Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q9 Tablet Element Anobic 5000SK vyuka Anobic prekladač jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... skener Partner Lux 2 Jazykové a vzdělávací programy ANOBIC VT ASK Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 TOP5 infografika ectaco ectaco Tablety Anobic ST Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Překladač Anobic Slovnik Anobic Elektronické překladače Překladač ECTACO Anobic 4000 soeks Výukový tablet Anobic ST Green Test ECO Anobic VT jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz Scanmarker Air Překladače Anobic akce Anobic 4000 Anobic VTF vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Anobic 7000 ekotester Soeks Překladač Anobic 7000 Rating Heureka.cz Překladač Anobic TS. ECTACO Apps Duolingvo Anobic Translator Scanmarker Partner Lux 3 Dětský výukový tablet ruggear Apps Anobic Soeks Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Air Runbo Apps Memrise Hovoriaci vreckový překladač řeči jazyková znalost Anobic 9000 Pro EVOLVEO Q8 LTE Překladač Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Anobic TS Anobic 5000 PC Translator Kapesní překladač Anobic TT software ECTACO Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky