Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
ekotester Soeks Anobic VT ASK EVOLVEO Q8 LTE vyuka Ekotestr Soeks vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Anobic VTF Anobic TS Soeks ectaco Ruční skener ScanMarker Air Elektronické překladače jazyková znalost Scanmarker jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic TT Travel Runbo Evolveo Q9 Ekotester GreenTest Anobic 5000 výukový tablet skener Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000S Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 ruggear Anobic 9500 Pro Rating Heureka.cz Překladač Anobic Výukový Tablet Anobic VT Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Anobic Slovnik Anobic Tablety Anobic ST Anobic 9000 Pro mapy Scanmarker Air Překladač ECTACO info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TS. Anobic prekladač Anobic 4000 ANOBIC VT ASK Evolveo Q8 soeks raj-elektra.cz akce Anobic 7000 PC Translator Anobic 8000 Pro TOP5 infografika ectaco Partner Lux 3 software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ECTACO Dětský výukový tablet Anobic Translator Jazykové a vzdělávací programy Runbo Apps Anobic Překladač Anobic 7000 anobic Překladač Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TL Apps Memrise Apps Duolingvo Překladače Anobic Anobic 5000SK jazykový komunikátor Anobic Green Test ECO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky