Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
info ECTACO infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT ekotester Soeks Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO Travel Runbo Apps Duolingvo Slovnik Anobic Scanmarker Air Runbo Apps Memrise Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic 7000 ectaco soeks Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladače Anobic ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Anobic Translator Anobic 8000 Pro vreckový překladač řeči mapy anobic Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... vyuka Evolveo Q9 Anobic Anobic 7000 Anobic prekladač Anobic TS Partner Lux 3 Green Test ECO skener Anobic 6000S Překladač TOP5 jazykový komunikátor výukový tablet Anobic 5000SK Apps Anobic Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK Překladač Anobic TL Výukový Tablet Anobic 9500 Pro Tablety Anobic ST Ekotester GreenTest akce Výukový tablet Anobic ST Elektronické překladače Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 Anobic VTF raj-elektra.cz ruggear Anobic 5000 Scanmarker PC Translator Dětský výukový tablet Soeks Tablet Element Anobic 4000 jazyková znalost Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic Ekotestr Soeks Anobic 4000 software ECTACO jazykový komunikátor Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky