Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
PC Translator Anobic 6000S jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Překladače Anobic ekotester Soeks Překladač Anobic TL Anobic TS Překladač Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Rating Heureka.cz Anobic 5000SK Anobic 9000 Pro Anobic 9500 Pro Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Translator ruggear Překladač Anobic Ekotester GreenTest Apps Memrise Apps Duolingvo Překladač ECTACO Scanmarker Dětský výukový tablet akce Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 6000 jazykový komunikátor Anobic 7000 infografika ectaco Apps Anobic Ruční skener ScanMarker software ECTACO Tablety Anobic ST výukový tablet Anobic VTF vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker anobic Výukový Tablet Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TT Elektronické překladače ECTACO raj-elektra.cz ANOBIC VT ASK Překladač Anobic prekladač Evolveo Q8 info ECTACO jazyková znalost Runbo Partner Lux 2 Travel Runbo Anobic 5000 Anobic VT ASK ectaco mapy Evolveo Q9 soeks Green Test ECO Tablet Element Scanmarker Air Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 Soeks vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TS. Scanmarker Air v App Storu... skener Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky