Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker akce vyuka skener Anobic 6000S Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic TT Apps Memrise Apps Anobic info ECTACO Runbo jazyková znalost Ekotestr Soeks Anobic VT ASK Anobic 9000 Pro Ekotester GreenTest Anobic 5000 Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový Tablet Anobic 6000 Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic TOP5 software ECTACO Elektronické překladače Tablet Element jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet soeks Tablety Anobic ST Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo Scanmarker Air Partner Lux 3 Anobic 5000SK Slovnik Anobic Evolveo Q8 Překladač Anobic TL anobic PC Translator Překladač ekotester Soeks infografika ectaco mapy ECTACO Anobic TS Scanmarker Výukový tablet Anobic ST Anobic 9500 Pro Soeks Anobic 8000 Pro Anobic prekladač Překladač Anobic TS. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Anobic vreckový překladač řeči Překladače Anobic Překladač Anobic 7000 Rating Heureka.cz Anobic Translator ruggear Překladač ECTACO ANOBIC VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ectaco raj-elektra.cz Green Test ECO Anobic VT Partner Lux 2 Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q9
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky