Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Ekotester GreenTest Anobic 4000 Výukový Tablet Rating Heureka.cz Anobic Translator Green Test ECO Tablet Element Překladače Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT výukový tablet Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise Anobic prekladač Anobic 6000 ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Překladač Anobic TL Anobic vreckový překladač řeči infografika ectaco soeks Evolveo Q9 Scanmarker Air mapy ectaco Runbo skener Scanmarker Tablety Anobic ST Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. raj-elektra.cz ruggear Soeks Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... ekotester Soeks software ECTACO Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000 Anobic 9500 Pro Překladač Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic EVOLVEO Q8 LTE PC Translator Anobic TS Travel Runbo akce Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ASK Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 Překladač Anobic Anobic 6000S Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Anobic vyuka info ECTACO Anobic 7000 jazyková znalost anobic Dětský výukový tablet Partner Lux 3 Anobic 5000SK Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky