Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Anobic 9500 Pro Anobic 6000S výukový tablet Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 Anobic 5000SK ANOBIC VT ASK Partner Lux 2 raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air ruggear Green Test ECO Ruční skener ScanMarker skener vyuka Anobic 5000 Tablet Element Anobic 9000 Pro Elektronické překladače Anobic prekladač anobic mapy Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000 Apps Anobic Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka Výukový tablet Anobic ST Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Překladač Soeks Slovnik Anobic Překladač ECTACO ekotester Soeks PC Translator Hovoriaci vreckový překladač řeči soeks Scanmarker Anobic 8000 Pro Anobic VTF info ECTACO Anobic 4000 Ekotestr Soeks EVOLVEO Q8 LTE Překladače Anobic Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL jazyková znalost Kapesní překladač Anobic TT Výukový Tablet jazykový komunikátor Anobic Anobic 4000 Evolveo Q9 Dětský výukový tablet akce Tablety Anobic ST infografika ectaco Apps Memrise Překladač Anobic Evolveo Q8 TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker software ECTACO Anobic VT ASK vreckový překladač řeči Překladač Anobic TS. Anobic VT ECTACO Rating Heureka.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ectaco Runbo Anobic Travel Runbo jazykový komunikátor Anobic TS
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky