Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
jazykový komunikátor Anobic Překladač ECTACO jazyková znalost software ECTACO Evolveo Q8 Anobic 4000 Anobic 9500 Pro akce jazykový komunikátor Partner Lux 3 Ruggear 500 a vyuka ANOBIC VT ASK mapy výukový tablet Tablet Element Rating Heureka.cz Anobic 9000 Pro Anobic TS Runbo Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker skener Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic 7000 infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic TS. Anobic 6000 Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 7000 PC Translator Překladač Apps Memrise Green Test ECO Anobic VT ASK Anobic 5000 Slovnik Anobic Ekotester GreenTest Scanmarker Jazykové a vzdělávací programy Anobic 4000 Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elektronické překladače Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic Translator Travel Runbo Partner Lux 2 vyuka Apps Anobic Evolveo Q9 Apps Duolingvo Anobic VT Scanmarker Air v App Storu... anobic Anobic VTF Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE Soeks info ECTACO Scanmarker Air Tablety Anobic ST ekotester Soeks Anobic 6000S Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. soeks Anobic raj-elektra.cz Výukový Tablet Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000SK Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air ECTACO vreckový překladač řeči ruggear Ruční skener ScanMarker ectaco TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky