Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE Překladač Tablet Element Překladač Anobic TS. Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 7000 TOP5 ekotester Soeks jazyková znalost Runbo Ekotester GreenTest Anobic 9000 Pro Evolveo Q8 Anobic prekladač ruggear Anobic VTF skener Ruční skener ScanMarker Anobic Translator Překladač Anobic Anobic 5000 Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air Scanmarker Air v App Storu... info ECTACO Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 akce Slovnik Anobic vyuka Výukový Tablet Dětský výukový tablet soeks Apps Duolingvo vreckový překladač řeči Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker výukový tablet ANOBIC VT ASK Anobic TS anobic software ECTACO Anobic VT ASK jazykový komunikátor Anobic Anobic VT Evolveo Q9 Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic 4000 Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9500 Pro Scanmarker infografika ectaco Apps Anobic Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic Ekotestr Soeks Travel Runbo PC Translator Překladač Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Soeks Partner Lux 3 ectaco Partner Lux 2 Elektronické překladače Tablety Anobic ST raj-elektra.cz mapy Anobic 5000SK Rating Heureka.cz Anobic 6000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladače Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ECTACO Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky