Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest Anobic Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air Evolveo Q9 Anobic prekladač info ECTACO Ekotestr Soeks Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Evolveo Q8 Slovnik Anobic výukový tablet Anobic 9000 Pro Výukový tablet Anobic ST ECTACO ectaco Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT Anobic 8000 Pro TOP5 Partner Lux 3 Travel Runbo Překladač Anobic TS. Anobic Anobic 6000 Anobic TS Partner Lux 2 Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TL Anobic 9500 Pro Anobic VT ANOBIC VT ASK jazyková znalost Soeks Anobic 7000 Anobic 5000 Anobic 4000 infografika ectaco Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 6000S anobic vreckový překladač řeči Evolveo Q8 jazykový komunikátor Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK ruggear Překladač Apps Duolingvo ekotester Soeks software ECTACO mapy Anobic 4000 akce raj-elektra.cz Překladač Anobic 7000 Scanmarker Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL PC Translator Green Test ECO soeks Tablet Element Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker vyuka Apps Anobic Překladače Anobic skener Runbo jazykový komunikátor Anobic Apps Memrise Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky