Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
akce Anobic VT ASK Scanmarker soeks Apps Memrise Apps Anobic ectaco Výukový Tablet Překladač ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic TT raj-elektra.cz TOP5 Anobic 7000 Dětský výukový tablet Anobic 4000 Elektronické překladače Partner Lux 2 Runbo mapy skener infografika ectaco Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic Soeks info ECTACO Anobic 8000 Pro Green Test ECO Kapesní překladač Anobic Tablet Element Tablety Anobic ST Anobic Překladač Anobic TL výukový tablet Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK PC Translator vreckový překladač řeči Anobic TS Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Rating Heureka.cz Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro ruggear vyuka Výukový tablet Anobic ST Slovnik Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT anobic software ECTACO jazyková znalost Scanmarker Air Anobic 9000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest Anobic 6000S Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VTF Anobic prekladač Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 3 jazykový komunikátor EVOLVEO Q8 LTE Apps Duolingvo Anobic 5000 ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Travel Runbo Překladače Anobic Anobic Translator Anobic 6000 Překladač Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky