Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Anobic 8000 Pro Ruggear 500 a vyuka Ekotester GreenTest Evolveo Q8 vreckový překladač řeči ekotester Soeks ANOBIC VT ASK Anobic 5000SK jazykový komunikátor Anobic ECTACO Partner Lux 3 info ECTACO Anobic 4000 Runbo Překladač Anobic TS. Anobic prekladač Anobic TS Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic Green Test ECO Tablet Element Partner Lux 2 Anobic 5000 TOP5 skener Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Air Anobic 4000 Evolveo Q9 Překladač ECTACO Anobic Translator akce Ekotestr Soeks Scanmarker infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 anobic Anobic VT ASK ruggear Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo Elektronické překladače ectaco Anobic VTF Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT Apps Memrise Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic Anobic 6000 Překladač Anobic PC Translator Překladač Tablety Anobic ST vyuka jazyková znalost Travel Runbo mapy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Air soeks Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic 9500 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový Tablet Překladače Anobic software ECTACO jazykový komunikátor Anobic 7000 Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky