Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Apps Duolingvo Anobic Anobic 5000 Partner Lux 2 Tablet Element Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Rating Heureka.cz Anobic VT ASK info ECTACO Partner Lux 3 Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic Překladač Ruční skener ScanMarker Air Anobic 8000 Pro Anobic 7000 Ekotester GreenTest Překladač Anobic TL Anobic 5000SK infografika ectaco akce Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči ekotester Soeks anobic Scanmarker Air v App Storu... vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE Anobic 9500 Pro Anobic 6000 Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy jazyková znalost Slovnik Anobic Anobic 9000 Pro Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Výukový Tablet jazykový komunikátor Scanmarker ANOBIC VT ASK Anobic VT Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic Apps Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Anobic 4000 ECTACO Tablety Anobic ST Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic ruggear TOP5 Runbo Travel Runbo Evolveo Q9 Anobic Translator Anobic prekladač Elektronické překladače skener Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Apps Memrise výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker PC Translator Anobic TS vyuka mapy Anobic VTF Scanmarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ectaco Kapesní překladač Anobic TT soeks software ECTACO Ekotestr Soeks Překladače Anobic raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky