Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. TOP5 vyuka Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Ekotester GreenTest Apps Anobic Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic VT Apps Duolingvo Anobic 6000 EVOLVEO Q8 LTE PC Translator Ruggear 500 a vyuka info ECTACO Green Test ECO výukový tablet ruggear Anobic TS Překladač Anobic 4000 Překladač Anobic Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Slovnik Anobic jazyková znalost Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9000 Pro Anobic 5000 Scanmarker Air skener Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL infografika ectaco Překladač Anobic TL Překladač Anobic 7000 Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Partner Lux 2 ectaco Anobic Translator Soeks Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element software ECTACO soeks Anobic 7000 akce Anobic 4000 Překladač ECTACO Elektronické překladače Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Anobic prekladač vreckový překladač řeči ECTACO Výukový tablet Anobic ST Runbo Ekotestr Soeks Výukový Tablet Evolveo Q8 Apps Memrise Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Travel Runbo Anobic 6000S anobic Anobic 9500 Pro Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. Dětský výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic VT ASK Překladače Anobic mapy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky