Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Ekotestr Soeks EVOLVEO Q8 LTE software ECTACO Výukový Tablet Slovnik Anobic Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 anobic Evolveo Q9 ECTACO Anobic 5000SK Elektronické překladače Anobic VT ASK infografika ectaco Scanmarker Air Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 ekotester Soeks Překladač Anobic TS. Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air v App Storu... Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK Anobic 7000 Anobic VT skener Překladače Anobic Apps Memrise jazykový komunikátor Travel Runbo Překladač Anobic TL Tablet Element Green Test ECO Hovoriaci vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic TT akce Ekotester GreenTest TOP5 Jazykové a vzdělávací programy Anobic Translator Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker ectaco Výukový tablet Anobic ST raj-elektra.cz Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic Scanmarker Anobic TS Anobic prekladač Dětský výukový tablet ruggear Anobic 9500 Pro Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Anobic 6000 Anobic Překladač ECTACO mapy Ruční skener ScanMarker Anobic VTF jazykový komunikátor Evolveo Q8 info ECTACO Anobic 9000 Pro Apps Duolingvo výukový tablet PC Translator Tablety Anobic ST vyuka Anobic 6000S soeks Apps Anobic Rating Heureka.cz jazyková znalost Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky