Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air v App Storu... Runbo Scanmarker Výukový Tablet Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS soeks Soeks akce software ECTACO Anobic 7000 Tablety Anobic ST ekotester Soeks Partner Lux 2 Anobic VT Slovnik Anobic vyuka Anobic vreckový překladač řeči Anobic 5000 Anobic 5000SK Výukový tablet Anobic ST Apps Memrise Anobic prekladač Anobic 4000 info ECTACO Překladač ECTACO jazyková znalost EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker ruggear anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 Anobic 6000S Anobic 9000 Pro Ekotestr Soeks Překladač Anobic TS. výukový tablet ectaco Travel Runbo Apps Anobic Anobic 6000 ECTACO Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka Tablet Element TOP5 mapy Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 PC Translator Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Překladač Scanmarker Air Evolveo Q9 Překladač Anobic TL skener Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT raj-elektra.cz infografika ectaco Překladač Anobic Překladač Anobic 7000 Evolveo Q8 Anobic Translator jazykový komunikátor Rating Heureka.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky