Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Překladač Anobic Rating Heureka.cz Anobic VT ASK Anobic 9500 Pro Apps Anobic Překladač ECTACO anobic ruggear Apps Memrise ekotester Soeks Slovnik Anobic Anobic prekladač Scanmarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 vyuka Překladač Anobic TS. Anobic 6000S Green Test ECO Hovoriaci vreckový překladač řeči Soeks raj-elektra.cz Anobic VTF Anobic TS soeks Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker Tablet Element info ECTACO jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator Anobic ANOBIC VT ASK Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro Výukový Tablet Partner Lux 3 Evolveo Q8 Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic akce Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ECTACO Anobic 5000 skener Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TL Runbo Apps Duolingvo PC Translator Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Anobic 7000 Tablety Anobic ST vreckový překladač řeči Evolveo Q9 Anobic 6000 Ruggear 500 a vyuka jazyková znalost infografika ectaco ectaco Překladač Ekotester GreenTest EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic 7000 mapy Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO Scanmarker Anobic VT Kapesní překladač Anobic TT Výukový tablet Anobic ST výukový tablet Elektronické překladače Dětský výukový tablet TOP5 Ekotestr Soeks Překladače Anobic jazykový komunikátor Anobic 8000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky