Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Slovnik Anobic Soeks Anobic 6000S jazyková znalost skener mapy Překladače Anobic ruggear Kapesní překladač Anobic Anobic prekladač Travel Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000 Anobic TS Anobic 9000 Pro Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic TT akce výukový tablet Tablety Anobic ST Anobic VT Překladač Anobic TS. Výukový Tablet Scanmarker PC Translator Jazykové a vzdělávací programy Apps Duolingvo Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Apps Memrise Runbo vreckový překladač řeči infografika ectaco Překladač Anobic 7000 info ECTACO Překladač Scanmarker Air v App Storu... Tablet Element software ECTACO ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL ANOBIC VT ASK soeks ectaco Scanmarker Air anobic ECTACO Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vyuka Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Anobic EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 2 Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz Anobic 5000SK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q9 Překladač Anobic Anobic Translator Elektronické překladače Anobic 4000 Apps Anobic Anobic 4000 Partner Lux 3 Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Air Ekotestr Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Anobic 5000 Green Test ECO Evolveo Q8 TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky