Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. Překladač Anobic TL mapy Dětský výukový tablet vreckový překladač řeči Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Travel Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotester GreenTest Apps Duolingvo Scanmarker Ruční skener ScanMarker soeks infografika ectaco Slovnik Anobic Anobic prekladač výukový tablet Anobic 5000 jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air Ekotestr Soeks TOP5 Scanmarker Air v App Storu... Ruggear 500 a vyuka Jazykové a vzdělávací programy ruggear Partner Lux 3 Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO raj-elektra.cz Anobic 6000 Tablet Element Výukový Tablet Anobic VT ASK Anobic 4000 ECTACO ectaco Green Test ECO Překladač Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic Soeks PC Translator Evolveo Q9 Evolveo Q8 Překladač Anobic Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic Translator Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE vyuka jazykový komunikátor Anobic VTF Překladače Anobic Rating Heureka.cz akce Anobic 9500 Pro Anobic TS info ECTACO Anobic Překladač Anobic 7000 skener Tablety Anobic ST jazyková znalost anobic Anobic 9000 Pro ekotester Soeks Anobic 6000S Apps Memrise Apps Anobic software ECTACO Elektronické překladače Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 2 ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Anobic 8000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky