Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Apps Memrise Překladač ECTACO Scanmarker Air v App Storu... akce Anobic 9500 Pro Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000 Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest raj-elektra.cz Elektronické překladače Překladač Anobic TL Anobic 5000SK vreckový překladač řeči Anobic Anobic VTF TOP5 Slovnik Anobic Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet Překladač Anobic Anobic TS info ECTACO Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic 7000 ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker jazykový komunikátor ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Anobic VT ASK Partner Lux 3 Anobic 4000 Rating Heureka.cz Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Apps Anobic Scanmarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Runbo Anobic Translator Překladač Anobic TS. mapy ruggear soeks Anobic 9000 Pro Anobic 6000S jazyková znalost ANOBIC VT ASK Green Test ECO Anobic 6000 Tablety Anobic ST Tablet Element vyuka skener infografika ectaco Soeks anobic Travel Runbo software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q9 Překladače Anobic Anobic VT výukový tablet Evolveo Q8 PC Translator Ruční skener ScanMarker Air Ekotestr Soeks Apps Duolingvo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky