Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
soeks ECTACO vreckový překladač řeči Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 9500 Pro Jazykové a vzdělávací programy ANOBIC VT ASK Runbo Soeks Scanmarker Air v App Storu... Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VTF Apps Duolingvo EVOLVEO Q8 LTE Rating Heureka.cz Slovnik Anobic jazykový komunikátor Překladač ECTACO infografika ectaco PC Translator info ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q9 Překladač Anobic TS. ruggear výukový tablet Anobic TS vyuka Překladač ectaco Apps Anobic ekotester Soeks Ekotester GreenTest akce Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet jazyková znalost jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elektronické překladače Ekotestr Soeks Anobic 6000 anobic Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TOP5 Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Anobic skener Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT Green Test ECO Anobic 5000 Tablety Anobic ST Anobic VT ASK Anobic 4000 Překladač Anobic TL Anobic VT Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Travel Runbo raj-elektra.cz Scanmarker Air Překladač Anobic 7000 Scanmarker software ECTACO Anobic 6000S Anobic prekladač Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Dětský výukový tablet Tablet Element Překladače Anobic Apps Memrise Anobic 9000 Pro mapy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky