Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Apps Memrise Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest Tablet Element Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic Translator Scanmarker Překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000 infografika ectaco ekotester Soeks TOP5 jazyková znalost Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ANOBIC VT ASK Anobic 6000 Travel Runbo Anobic prekladač Runbo Anobic VTF mapy ectaco Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ECTACO Partner Lux 3 Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 2 Anobic TS akce Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy raj-elektra.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Apps Anobic Green Test ECO Anobic 7000 info ECTACO Kapesní překladač Anobic Evolveo Q8 anobic Anobic 8000 Pro ruggear Soeks Anobic VT vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet Rating Heureka.cz Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro Slovnik Anobic Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000SK Překladač vyuka Anobic VT ASK Překladač Anobic TS. Překladač ECTACO PC Translator jazykový komunikátor Anobic software ECTACO Scanmarker Air Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST Anobic 4000 výukový tablet jazykový komunikátor soeks Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Ekotestr Soeks skener
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky