Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Anobic TS Scanmarker Air Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TL Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Partner Lux 2 Anobic Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Evolveo Q8 anobic ruggear Tablet Element Evolveo Q9 jazyková znalost Překladač Anobic software ECTACO Výukový Tablet Soeks TOP5 ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor ectaco Dětský výukový tablet Anobic 6000 ekotester Soeks Překladače Anobic Anobic 8000 Pro Překladač skener Anobic 9000 Pro Ekotestr Soeks výukový tablet Runbo Anobic 6000S Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9500 Pro infografika ectaco Anobic 5000 mapy Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Duolingvo soeks Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy vyuka Rating Heureka.cz Překladač Anobic 7000 ECTACO Travel Runbo Anobic VT ASK Partner Lux 3 Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Anobic VT Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Air EVOLVEO Q8 LTE Anobic Translator akce Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic Anobic 7000 Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Slovnik Anobic PC Translator Anobic 5000SK vreckový překladač řeči Apps Anobic Green Test ECO Anobic 4000 raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky