Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Anobic 8000 Pro mapy ECTACO Elektronické překladače Překladač Překladač ECTACO software ECTACO Tablety Anobic ST Slovnik Anobic Překladač Anobic Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. anobic Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic 7000 Anobic 7000 Ekotester GreenTest skener infografika ectaco TOP5 Anobic Translator Anobic 4000 soeks Runbo Anobic prekladač Překladače Anobic Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Partner Lux 2 Soeks jazykový komunikátor Anobic 5000 Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic jazyková znalost Anobic 6000 Anobic VT ASK Dětský výukový tablet akce vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ekotester Soeks Apps Duolingvo Rating Heureka.cz Anobic 6000S Apps Anobic ectaco EVOLVEO Q8 LTE Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Anobic VTF vyuka info ECTACO ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TL Apps Memrise Anobic TS Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air Tablet Element ruggear Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo Překladač Anobic TS. Green Test ECO Ruggear 500 a vyuka PC Translator výukový tablet Evolveo Q9 Anobic VT Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Partner Lux 3 Anobic 9000 Pro Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky