Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Anobic TS Soeks Překladač ECTACO Anobic 9500 Pro Anobic 6000S Apps Duolingvo Anobic 5000SK vyuka Anobic VT Scanmarker Dětský výukový tablet Překladač Anobic Anobic 6000 TOP5 akce Ekotester GreenTest Elektronické překladače Anobic Translator Kapesní překladač Anobic TT Green Test ECO výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 3 Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro Anobic 7000 Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker PC Translator Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL software ECTACO Apps Memrise skener Překladače Anobic Anobic 9000 Pro Výukový Tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ectaco Scanmarker Air v App Storu... ruggear Anobic prekladač Anobic Anobic 5000 Anobic VTF anobic Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK Apps Anobic Překladač Kapesní překladač Anobic vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Anobic 4000 Tablet Element jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 2 ekotester Soeks infografika ectaco jazykový komunikátor Anobic ANOBIC VT ASK Ekotestr Soeks info ECTACO raj-elektra.cz Runbo Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy Travel Runbo Překladač Anobic TS. Scanmarker Air soeks Evolveo Q9 Překladač Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 mapy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky