Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Travel Runbo Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Anobic VT Anobic Translator Ekotester GreenTest Jazykové a vzdělávací programy Apps Duolingvo Anobic ruggear Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Anobic 5000 Evolveo Q8 Scanmarker TOP5 Green Test ECO Překladač infografika ectaco Anobic VTF Elektronické překladače Scanmarker Air vyuka Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Slovnik Anobic PC Translator jazykový komunikátor Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT ASK Scanmarker Air v App Storu... raj-elektra.cz Výukový Tablet ECTACO Evolveo Q9 Anobic 6000 Tablety Anobic ST Překladače Anobic Překladač Anobic mapy anobic soeks jazyková znalost Soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic 9500 Pro Apps Memrise Překladač ECTACO Rating Heureka.cz Runbo ANOBIC VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči info ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 ectaco Ekotestr Soeks vreckový překladač řeči výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Anobic 4000 Anobic 5000SK ekotester Soeks Partner Lux 3 Apps Anobic skener Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic Anobic TS Dětský výukový tablet software ECTACO Anobic 4000 Anobic prekladač Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro akce
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky