Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Partner Lux 2 jazyková znalost Scanmarker Green Test ECO Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Tablety Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Hovoriaci vreckový překladač řeči mapy Překladač Anobic TS. Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT ASK vyuka Evolveo Q9 Překladač Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Anobic 7000 Anobic 5000SK infografika ectaco ectaco TOP5 raj-elektra.cz Výukový Tablet anobic ruggear Ekotestr Soeks Apps Memrise Překladače Anobic Apps Anobic Soeks Anobic 4000 Tablet Element Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... soeks software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Rating Heureka.cz Partner Lux 3 Anobic TS Apps Duolingvo akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 skener Anobic 5000 Anobic 4000 Anobic 6000 Ekotester GreenTest ECTACO Slovnik Anobic Travel Runbo Anobic 6000S Dětský výukový tablet Anobic VT vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9000 Pro PC Translator Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker info ECTACO Runbo ekotester Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 Překladač Překladač Anobic 7000 Anobic Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky