Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
TOP5 Rating Heureka.cz Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic Anobic 9000 Pro Scanmarker Překladač Anobic 7000 Green Test ECO raj-elektra.cz Anobic VT software ECTACO ECTACO Anobic Překladač ECTACO Anobic TS Tablet Element Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Runbo Partner Lux 2 Anobic Translator Kapesní překladač Anobic info ECTACO Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Slovnik Anobic infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Anobic 4000 Apps Anobic ekotester Soeks Překladač Anobic TL ruggear Překladač Scanmarker Air Anobic prekladač výukový tablet Soeks akce Hovoriaci vreckový překladač řeči Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000 Anobic 5000 Anobic 7000 Výukový Tablet PC Translator Partner Lux 3 soeks jazyková znalost Scanmarker Air v App Storu... skener Anobic 4000 ANOBIC VT ASK Apps Duolingvo Anobic 6000S Anobic VTF Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker mapy Tablety Anobic ST Anobic VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000SK anobic Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Anobic Ruggear 500 a vyuka Travel Runbo vyuka Překladače Anobic Evolveo Q8 ectaco Anobic 9500 Pro vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST Ekotestr Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky