Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Ruční skener ScanMarker Air Anobic VTF Ruggear 500 a vyuka Slovnik Anobic jazyková znalost Překladač Anobic akce skener soeks Green Test ECO info ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 vreckový překladač řeči Apps Memrise Anobic 9500 Pro Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. Překladač Runbo Anobic 4000 Partner Lux 3 Tablety Anobic ST Ekotestr Soeks Překladače Anobic Rating Heureka.cz Evolveo Q9 Výukový Tablet TOP5 PC Translator Anobic Translator vyuka Scanmarker Air v App Storu... Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 infografika ectaco Elektronické překladače mapy Anobic 5000SK ectaco Kapesní překladač Anobic Anobic TS Anobic 8000 Pro software ECTACO Anobic 4000 Anobic 6000 Jazykové a vzdělávací programy Tablet Element ruggear ECTACO raj-elektra.cz Anobic VT výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S jazykový komunikátor Scanmarker Soeks Výukový tablet Anobic ST Apps Duolingvo Apps Anobic Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest ANOBIC VT ASK Anobic VT ASK Anobic 9000 Pro Scanmarker Air anobic Partner Lux 2 Anobic 5000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky