Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 






Clouds
jazyková znalost Partner Lux 3 Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Anobic 8000 Pro Anobic prekladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 7000 info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 Překladač Anobic TL Anobic 6000 Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST akce Ekotester GreenTest Anobic 5000SK Evolveo Q9 Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000 vyuka TOP5 výukový tablet Anobic ekotester Soeks Anobic 9000 Pro Anobic Translator jazykový komunikátor Anobic TS Překladač Tablet Element Travel Runbo soeks Kapesní překladač Anobic anobic Anobic VT ASK jazykový komunikátor Anobic software ECTACO Green Test ECO Dětský výukový tablet Výukový Tablet mapy Soeks Ruční skener ScanMarker Scanmarker infografika ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air Runbo Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q8 Partner Lux 2 Slovnik Anobic Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE vreckový překladač řeči Překladače Anobic Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ectaco ruggear ECTACO Anobic VT Tablety Anobic ST raj-elektra.cz Ekotestr Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči skener PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy Rating Heureka.cz Překladač Anobic 7000 Apps Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky