Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Překladač Anobic Anobic 5000SK EVOLVEO Q8 LTE vyuka Scanmarker Překladač Anobic TL Dětský výukový tablet anobic akce Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 Travel Runbo Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Anobic 5000 Ekotestr Soeks Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Runbo raj-elektra.cz ruggear Překladač ECTACO Anobic 4000 Apps Anobic ANOBIC VT ASK Tablet Element TOP5 Jazykové a vzdělávací programy Anobic prekladač ECTACO Anobic 9000 Pro vreckový překladač řeči Soeks jazykový komunikátor Ekotester GreenTest Apps Memrise Anobic VT Překladač Anobic TS Scanmarker Air Tablety Anobic ST Anobic 9500 Pro Anobic VT ASK Anobic 6000 Anobic 8000 Pro Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Ruggear 500 a vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TS. Evolveo Q8 Anobic 7000 Anobic Translator Rating Heureka.cz ekotester Soeks PC Translator Partner Lux 3 Překladač Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000S Green Test ECO soeks jazykový komunikátor Anobic jazyková znalost skener Výukový Tablet software ECTACO info ECTACO mapy jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VTF Anobic 4000 Elektronické překladače Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Slovnik Anobic ectaco infografika ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky