Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Anobic Translator Překladač Anobic TL Scanmarker Air Překladač ECTACO Anobic TS Dětský výukový tablet Scanmarker Kapesní překladač Anobic Soeks ANOBIC VT ASK Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 Green Test ECO Výukový Tablet Překladače Anobic skener info ECTACO Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest Anobic 9000 Pro Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Tablety Anobic ST infografika ectaco jazykový komunikátor raj-elektra.cz ruggear Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Duolingvo PC Translator Runbo Ruční skener ScanMarker Apps Anobic Anobic 5000 jazyková znalost akce Evolveo Q8 Anobic VT Ruční skener ScanMarker Anobic výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE Anobic prekladač Rating Heureka.cz Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Anobic Výukový tablet Anobic ST Anobic VTF ECTACO Anobic 6000S Anobic VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 software ECTACO Partner Lux 2 TOP5 Apps Memrise mapy Překladač Anobic vreckový překladač řeči soeks Anobic 4000 Travel Runbo Překladač Anobic 7000 Ekotestr Soeks Překladač Anobic TS. ekotester Soeks Elektronické překladače Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT anobic Anobic 5000SK ectaco Překladač Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000 vyuka Tablet Element
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky