Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Ekotestr Soeks Evolveo Q9 Travel Runbo Překladače Anobic Jazykové a vzdělávací programy Výukový Tablet mapy raj-elektra.cz Scanmarker Air anobic Dětský výukový tablet Apps Duolingvo Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Translator Elektronické překladače software ECTACO Evolveo Q8 Překladač ruggear Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Slovnik Anobic TOP5 Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Anobic VT Anobic 7000 skener Anobic TS ANOBIC VT ASK Tablet Element soeks jazyková znalost Soeks ekotester Soeks PC Translator Anobic VTF Překladač Anobic 7000 Apps Anobic vyuka výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Green Test ECO Překladač ECTACO Partner Lux 3 Partner Lux 2 Anobic 5000 Anobic 4000 Ekotester GreenTest Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise ectaco akce Rating Heureka.cz Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Anobic 5000SK ECTACO Kapesní překladač Anobic Anobic 9000 Pro Runbo Anobic infografika ectaco vreckový překladač řeči Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker info ECTACO Anobic VT ASK Anobic prekladač Anobic 6000S
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky