Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Překladače Anobic jazyková znalost Anobic 6000S TOP5 ekotester Soeks Partner Lux 3 software ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000 Anobic 9500 Pro anobic akce Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker vyuka Evolveo Q9 Scanmarker Air v App Storu... Výukový Tablet Slovnik Anobic Anobic VT Anobic 6000 Anobic 4000 Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TS. Překladač ECTACO Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Soeks Překladač Anobic TL Green Test ECO raj-elektra.cz Scanmarker skener Ekotester GreenTest ruggear ANOBIC VT ASK Runbo Dětský výukový tablet Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT výukový tablet Anobic prekladač Anobic Anobic Translator Apps Memrise Ruggear 500 a vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 Partner Lux 2 mapy vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Anobic 8000 Pro infografika ectaco Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Výukový tablet Anobic ST soeks Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air ECTACO Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor ectaco Překladač Anobic 9000 Pro Překladač Anobic Anobic VT ASK Apps Duolingvo info ECTACO Anobic TS Apps Anobic Tablet Element PC Translator Jazykové a vzdělávací programy Rating Heureka.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky