Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker infografika ectaco raj-elektra.cz Tablety Anobic ST Překladač ECTACO Překladače Anobic akce jazyková znalost Elektronické překladače Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic Anobic 9500 Pro Green Test ECO info ECTACO Překladač Anobic TS. Evolveo Q8 Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Air software ECTACO Anobic TS jazykový komunikátor Anobic Anobic VT Anobic 8000 Pro Anobic 6000S Anobic VT ASK Anobic Translator Anobic 6000 Anobic 5000 PC Translator Překladač Ruggear 500 a vyuka Ekotestr Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic Anobic VTF Anobic 4000 Překladač Anobic TL vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet Dětský výukový tablet mapy EVOLVEO Q8 LTE Anobic 9000 Pro Soeks Tablet Element Apps Anobic Anobic Anobic 4000 Runbo výukový tablet Anobic prekladač TOP5 soeks Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT ruggear Apps Duolingvo ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker ectaco ekotester Soeks Travel Runbo skener ECTACO Scanmarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Memrise Rating Heureka.cz Partner Lux 2 anobic Překladač Anobic 7000 Scanmarker Ekotester GreenTest vyuka jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky