Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Ekotester GreenTest TOP5 ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 info ECTACO Anobic 4000 PC Translator Scanmarker Air v App Storu... soeks Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S ectaco Překladač Anobic 7000 mapy Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000 Anobic 8000 Pro Anobic VTF ANOBIC VT ASK Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air akce EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 Anobic 7000 Partner Lux 2 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Scanmarker Air Apps Memrise vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000SK Slovnik Anobic Anobic Translator Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks ruggear Překladač Anobic Překladač ECTACO software ECTACO Kapesní překladač Anobic Soeks anobic Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Travel Runbo Scanmarker Apps Anobic Anobic TS Anobic 4000 skener Výukový Tablet Anobic výukový tablet jazyková znalost Překladače Anobic vyuka Rating Heureka.cz Elektronické překladače Partner Lux 3 Ekotestr Soeks Anobic VT Green Test ECO infografika ectaco raj-elektra.cz Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TL Anobic 5000 jazykový komunikátor Překladač Anobic TS. Překladač Anobic prekladač Tablet Element Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky