Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Evolveo Q8 Apps Duolingvo Anobic 5000 Překladač Anobic TL Anobic TS Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise Slovnik Anobic Dětský výukový tablet Překladač Anobic Překladač Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka TOP5 Překladač Anobic TS. raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... Překladač ECTACO ECTACO výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air Anobic 5000SK Anobic prekladač software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE vyuka Runbo vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST Anobic VT ASK info ECTACO Scanmarker Soeks ruggear Anobic Tablet Element jazykový komunikátor Anobic mapy Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Green Test ECO Partner Lux 2 Anobic 6000S Rating Heureka.cz Překladače Anobic Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Air infografika ectaco skener Anobic 4000 anobic Evolveo Q9 ectaco Tablety Anobic ST ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotester GreenTest soeks Anobic 6000 Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči PC Translator jazykový komunikátor Překladač Anobic 7000 jazyková znalost Travel Runbo Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 Anobic 7000 akce Výukový Tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky