Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
skener Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air v App Storu... Anobic Translator soeks Tablety Anobic ST Soeks Tablet Element Anobic VT ECTACO vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. anobic Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro jazyková znalost Anobic prekladač Anobic VT ASK Rating Heureka.cz Anobic TS EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Air Anobic VTF Ekotester GreenTest Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 TOP5 Runbo Anobic 4000 jazykový komunikátor info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker mapy Překladač ECTACO ANOBIC VT ASK Travel Runbo Překladač Anobic TL Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Partner Lux 3 vyuka Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker akce Překladače Anobic PC Translator Anobic 5000SK Anobic 8000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Green Test ECO Anobic 6000S ruggear Překladač Anobic Překladač Anobic TS. ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic Apps Memrise software ECTACO infografika ectaco Dětský výukový tablet Ruggear 500 a vyuka výukový tablet Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000 Ekotestr Soeks Evolveo Q8 Anobic 6000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic ectaco Výukový Tablet Evolveo Q9 Anobic Apps Anobic Elektronické překladače Překladač Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky