Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Green Test ECO Partner Lux 2 Elektronické překladače TOP5 Tablety Anobic ST Anobic 9500 Pro Dětský výukový tablet info ECTACO jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000 infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Anobic 9000 Pro Anobic Jazykové a vzdělávací programy Výukový Tablet Překladač Anobic TS. Překladač Anobic TL Překladač Anobic skener mapy ruggear Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000S akce Slovnik Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Anobic TS Tablet Element Runbo soeks Anobic 5000SK Apps Duolingvo Soeks výukový tablet Evolveo Q9 Anobic 8000 Pro Scanmarker Air Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest Překladače Anobic Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 anobic Travel Runbo Anobic VTF Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks EVOLVEO Q8 LTE Anobic Translator Scanmarker Anobic prekladač vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK Ekotestr Soeks Apps Anobic ectaco software ECTACO Anobic VT ASK ECTACO PC Translator vyuka Partner Lux 3 raj-elektra.cz Rating Heureka.cz jazykový komunikátor
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky