Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
anobic Soeks Anobic 4000 Scanmarker Evolveo Q8 Anobic 6000S jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic PC Translator výukový tablet jazykový komunikátor EVOLVEO Q8 LTE Apps Anobic Evolveo Q9 Anobic Translator ekotester Soeks Ekotestr Soeks raj-elektra.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air ruggear Ruční skener ScanMarker Anobic Green Test ECO Travel Runbo Apps Duolingvo Anobic TS Scanmarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Rating Heureka.cz Anobic VT infografika ectaco Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TL Apps Memrise mapy Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablety Anobic ST Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic TT software ECTACO vreckový překladač řeči vyuka ECTACO TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Překladače Anobic Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic prekladač Anobic 7000 Anobic 6000 Runbo Anobic 4000 Partner Lux 2 Dětský výukový tablet Ekotester GreenTest Scanmarker Air v App Storu... akce Anobic 5000SK ectaco Tablet Element jazykový komunikátor Anobic Anobic VT ASK Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic Překladač Anobic TS. skener Anobic 5000 soeks Anobic 8000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky