Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
ANOBIC VT ASK Jazykové a vzdělávací programy info ECTACO Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic infografika ectaco Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker PC Translator jazyková znalost Travel Runbo Překladač Anobic 7000 Anobic 9500 Pro ECTACO výukový tablet Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic 5000 Překladač raj-elektra.cz mapy Anobic VT ASK Tablet Element Anobic 6000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Elektronické překladače EVOLVEO Q8 LTE Anobic Translator Anobic VT Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Tablety Anobic ST software ECTACO anobic ectaco Runbo Anobic 4000 Výukový Tablet ruggear Anobic TS Anobic 7000 ekotester Soeks Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000SK Anobic 6000S Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Dětský výukový tablet Soeks Ekotester GreenTest Anobic 9000 Pro skener soeks Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air Anobic Evolveo Q9 akce Rating Heureka.cz Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Ruggear 500 a vyuka Green Test ECO Apps Duolingvo vyuka Ekotestr Soeks Apps Anobic vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 TOP5 Překladače Anobic Scanmarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 Scanmarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky