Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Anobic Ruční skener ScanMarker TOP5 Anobic VTF Rating Heureka.cz jazyková znalost Elektronické překladače Anobic TS anobic Anobic 5000SK Anobic 4000 soeks Anobic 9000 Pro PC Translator ekotester Soeks Anobic 7000 vyuka Apps Duolingvo Partner Lux 3 Evolveo Q9 Překladače Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic prekladač Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air ectaco Anobic 5000 Slovnik Anobic Ekotester GreenTest Anobic 6000S info ECTACO skener infografika ectaco Scanmarker jazykový komunikátor Anobic Anobic VT Anobic 8000 Pro ruggear Překladač Anobic TS. Anobic VT ASK Anobic 9500 Pro Scanmarker Air EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000 raj-elektra.cz Apps Memrise Travel Runbo ECTACO Tablet Element ANOBIC VT ASK Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Green Test ECO Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 2 mapy výukový tablet software ECTACO Překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotestr Soeks akce Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Runbo Překladač Kapesní překladač Anobic Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic TL Soeks Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky