Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Tablety Anobic ST Evolveo Q9 Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9000 Pro Výukový tablet Anobic ST Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air ekotester Soeks Výukový Tablet PC Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 8000 Pro akce TOP5 infografika ectaco Scanmarker Air anobic Tablet Element Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker skener Ekotester GreenTest Dětský výukový tablet jazyková znalost Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Anobic VTF Anobic 5000 vyuka Anobic prekladač software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S Partner Lux 3 Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic Soeks Anobic 6000 vreckový překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO Anobic VT Slovnik Anobic Překladače Anobic mapy Evolveo Q8 info ECTACO Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač ECTACO Rating Heureka.cz Anobic 5000SK ECTACO Anobic TS Hovoriaci vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TL Anobic VT ASK Anobic 4000 ruggear Runbo Překladač Anobic 9500 Pro Apps Memrise Anobic raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... ectaco výukový tablet Apps Anobic Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Scanmarker soeks Travel Runbo jazykový komunikátor ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky