Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Scanmarker Air raj-elektra.cz Anobic 6000 Anobic 8000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Slovnik Anobic vyuka Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic TL Partner Lux 3 Partner Lux 2 Green Test ECO Výukový Tablet mapy Evolveo Q8 jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Rating Heureka.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Anobic 6000S Travel Runbo TOP5 skener Tablety Anobic ST ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Překladače Anobic Soeks vreckový překladač řeči Anobic VT Anobic 5000SK info ECTACO Anobic Translator Překladač Anobic 7000 Elektronické překladače Anobic 5000 software ECTACO Anobic Překladač Anobic TS. Apps Memrise EVOLVEO Q8 LTE Anobic prekladač Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL PC Translator Scanmarker Air v App Storu... Tablet Element ruggear Anobic VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air ANOBIC VT ASK Anobic 7000 soeks Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic Scanmarker Apps Duolingvo Apps Anobic Anobic TS jazykový komunikátor Anobic ekotester Soeks Překladač ECTACO ECTACO Překladač Anobic výukový tablet Ruggear 500 a vyuka Jazykové a vzdělávací programy Ekotester GreenTest Evolveo Q9 Anobic 4000 Překladač jazykový komunikátor akce Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT anobic infografika ectaco Anobic VTF Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky