Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000 soeks výukový tablet Anobic VT ASK Elektronické překladače Anobic VTF Runbo Scanmarker Air Evolveo Q9 Překladač Anobic ectaco Výukový Tablet info ECTACO jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 2 Anobic 5000SK anobic Apps Memrise Překladače Anobic Anobic VT Anobic Překladač Anobic TS. Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Tablet Element Anobic Translator ANOBIC VT ASK Anobic TS Soeks Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. PC Translator TOP5 ruggear Apps Anobic Scanmarker Překladač Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TL ECTACO infografika ectaco EVOLVEO Q8 LTE Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks Apps Duolingvo Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Anobic 9500 Pro Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic Překladač ECTACO Anobic 5000 Travel Runbo Jazykové a vzdělávací programy Green Test ECO Anobic 4000 mapy Anobic 8000 Pro Anobic 4000 jazyková znalost skener Rating Heureka.cz Ekotester GreenTest Partner Lux 3 Anobic 7000 vreckový překladač řeči Evolveo Q8 jazykový komunikátor Překladač Anobic 7000 akce vyuka software ECTACO raj-elektra.cz Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky