Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
PC Translator ekotester Soeks vyuka Překladač Anobic TL software ECTACO Evolveo Q9 výukový tablet Překladač Anobic 7000 Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Anobic prekladač ectaco Anobic VT ASK Apps Duolingvo Ekotestr Soeks soeks Anobic VT Výukový Tablet Anobic TS infografika ectaco Dětský výukový tablet jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vreckový překladač řeči Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 info ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic Translator Tablety Anobic ST TOP5 Evolveo Q8 Tablet Element Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Slovnik Anobic EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Soeks Scanmarker Air Anobic 6000 Travel Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic akce Runbo Ruční skener ScanMarker skener ECTACO Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT mapy Anobic 9500 Pro Apps Anobic Anobic 9000 Pro ruggear Anobic 5000SK ANOBIC VT ASK anobic Kapesní překladač Anobic Anobic Partner Lux 2 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 8000 Pro Green Test ECO Scanmarker Elektronické překladače Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000S Překladač raj-elektra.cz Anobic 4000 Rating Heureka.cz Anobic VTF Apps Memrise Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky