Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Překladač Anobic 7000 infografika ectaco mapy ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Travel Runbo jazyková znalost Dětský výukový tablet Green Test ECO Partner Lux 2 Scanmarker Air Ekotestr Soeks Anobic 6000S Evolveo Q9 Rating Heureka.cz Ekotester GreenTest Anobic 6000 Anobic 9000 Pro Scanmarker Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy PC Translator info ECTACO Anobic 9500 Pro anobic Anobic 4000 Evolveo Q8 Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Evolveo Q8 soeks Výukový tablet Anobic ST raj-elektra.cz ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Anobic VTF Ruční skener ScanMarker Soeks Překladač ECTACO Překladač Anobic VT ASK vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro skener ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. akce Anobic Translator Anobic 5000SK Anobic TS Anobic jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO ruggear Tablet Element Anobic 5000 Elektronické překladače Anobic prekladač TOP5 Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 ectaco Výukový Tablet Apps Anobic EVOLVEO Q8 LTE Slovnik Anobic Apps Memrise vyuka Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. Anobic 7000 Runbo Překladač Anobic výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky