Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TL akce Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Air ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo Anobic 5000SK Překladač Anobic 7000 Anobic prekladač infografika ectaco Tablet Element Evolveo Q8 anobic ANOBIC VT ASK Anobic 8000 Pro software ECTACO Anobic 6000 Výukový Tablet Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks jazyková znalost Anobic výukový tablet Kapesní překladač Anobic Soeks Anobic Translator Anobic VT ASK PC Translator Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 skener Anobic VT Apps Anobic Překladač ECTACO Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Anobic 9500 Pro Elektronické překladače Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Hovoriaci vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet Partner Lux 2 Scanmarker Air ruggear Ekotestr Soeks Scanmarker Anobic 5000 Překladač Anobic TS. info ECTACO Rating Heureka.cz Evolveo Q9 Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic TT soeks Anobic TS Runbo Překladač TOP5 Slovnik Anobic ectaco Apps Memrise Ekotester GreenTest Tablety Anobic ST Apps Duolingvo Překladač Anobic Anobic VTF mapy jazykový komunikátor Partner Lux 3 raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... Anobic 7000 vreckový překladač řeči Anobic 6000S
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky