Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Scanmarker Dětský výukový tablet anobic jazyková znalost info ECTACO Anobic 8000 Pro Anobic VT ASK Anobic Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000SK Scanmarker Air Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic prekladač Výukový Tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TL Runbo Překladač Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO Anobic Translator raj-elektra.cz Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Air mapy Slovnik Anobic Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK Partner Lux 3 vyuka infografika ectaco akce ekotester Soeks Ekotester GreenTest Anobic 6000 skener Překladač Anobic 7000 Apps Memrise Soeks Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT ectaco Ekotestr Soeks výukový tablet Partner Lux 2 Anobic 7000 Travel Runbo Ruggear 500 a vyuka Anobic VT ECTACO Anobic 5000 Anobic 9500 Pro ruggear Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q9 Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic Překladač ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Apps Duolingvo Anobic TS PC Translator TOP5 Apps Anobic soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablet Element vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky