Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Anobic VT ASK Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotestr Soeks PC Translator Dětský výukový tablet ruggear Překladače Anobic Překladač Anobic TS. Výukový tablet Anobic ST Slovnik Anobic vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker soeks anobic Výukový Tablet Překladač Anobic ECTACO Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000SK výukový tablet jazyková znalost Anobic 4000 Anobic 8000 Pro Tablet Element Green Test ECO Scanmarker Apps Anobic Anobic prekladač Ruggear 500 a vyuka info ECTACO jazykový komunikátor Anobic Anobic TS vyuka skener Runbo Překladač Anobic TL mapy Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic TT Apps Duolingvo Partner Lux 2 TOP5 jazykový komunikátor ectaco Kapesní překladač Anobic Anobic Translator Anobic 7000 infografika ectaco Anobic 9000 Pro Anobic 5000 Překladač Anobic 7000 Anobic 6000 Překladač akce Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Anobic Ekotester GreenTest EVOLVEO Q8 LTE Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Evolveo Q9 Evolveo Q8 Tablety Anobic ST software ECTACO Anobic 6000S ekotester Soeks Anobic VT Jazykové a vzdělávací programy Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky