Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
info ECTACO Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Anobic 6000 Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 ruggear Anobic VT Výukový tablet Anobic ST Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Apps Duolingvo Runbo Ekotestr Soeks Tablety Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL infografika ectaco Anobic jazykový komunikátor Anobic jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka Travel Runbo akce Anobic TS Anobic VTF Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest Překladač Anobic Apps Memrise výukový tablet Scanmarker Anobic 4000 TOP5 Překladače Anobic Překladač Anobic TS. ekotester Soeks Anobic 5000SK PC Translator Anobic 9500 Pro Kapesní překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK Slovnik Anobic Anobic 5000 Elektronické překladače Scanmarker Air Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 software ECTACO raj-elektra.cz Překladač vreckový překladač řeči Anobic Translator Soeks Ruční skener ScanMarker Air Green Test ECO vyuka Výukový Tablet ectaco mapy Anobic 6000S Překladač ECTACO soeks Anobic 4000 skener anobic Apps Anobic Dětský výukový tablet Anobic prekladač ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky