Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Anobic 7000 mapy Slovnik Anobic Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy ruggear Apps Memrise Evolveo Q9 Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 2 soeks vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE Anobic 8000 Pro Scanmarker Anobic 9000 Pro Travel Runbo akce Anobic Translator výukový tablet info ECTACO Elektronické překladače Anobic prekladač Anobic 5000SK Překladač Anobic anobic raj-elektra.cz Tablety Anobic ST ectaco Překladač Anobic TS. Překladače Anobic Green Test ECO TOP5 Anobic Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka PC Translator Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 3 Anobic 9500 Pro Scanmarker Air Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL skener Anobic 6000S software ECTACO Anobic VT Rating Heureka.cz ekotester Soeks Runbo Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet Anobic TS jazykový komunikátor infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic Soeks Tablet Element Anobic VT ASK Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Výukový Tablet Evolveo Q8 vyuka Anobic 5000 jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic Překladač ECTACO Anobic 6000 Překladač Anobic 7000 ANOBIC VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky