Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
jazykový komunikátor Anobic Anobic 9500 Pro Anobic VTF Anobic 5000SK raj-elektra.cz TOP5 Výukový tablet Anobic ST Tablet Element Anobic 8000 Pro Green Test ECO Slovnik Anobic Evolveo Q9 ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TS Překladač Anobic TS. Dětský výukový tablet Překladače Anobic Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Travel Runbo Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elektronické překladače Tablety Anobic ST Anobic 6000 Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazyková znalost Soeks Anobic 7000 software ECTACO Anobic VT ASK Anobic Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air vyuka soeks Partner Lux 2 Překladač ECTACO ekotester Soeks Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Rating Heureka.cz Ekotester GreenTest ectaco Anobic 4000 anobic Partner Lux 3 Apps Anobic Ruční skener ScanMarker skener infografika ectaco Scanmarker Air Výukový Tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000S Ruggear 500 a vyuka výukový tablet mapy akce Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic Anobic Translator PC Translator Překladač Anobic 7000 ruggear Překladač Anobic TL Runbo Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9000 Pro Anobic 5000 Anobic VT ECTACO vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE info ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky