Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
Partner Lux 2 Scanmarker Air Výukový tablet Anobic ST anobic vyuka Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q8 ekotester Soeks ruggear jazykový komunikátor Apps Anobic Překladač Anobic TS. Anobic 5000SK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 soeks Ekotestr Soeks EVOLVEO Q8 LTE Soeks Partner Lux 3 Apps Memrise Dětský výukový tablet Ekotester GreenTest ANOBIC VT ASK mapy Tablet Element Anobic 4000 Apps Duolingvo Anobic 5000 ECTACO Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 info ECTACO Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka jazyková znalost Překladač Překladač ECTACO Anobic VTF Anobic 8000 Pro infografika ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči PC Translator Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Evolveo Q8 Travel Runbo software ECTACO Anobic VT Evolveo Q9 Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT TOP5 Scanmarker Překladač Anobic TL Anobic 9500 Pro vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Překladač Anobic raj-elektra.cz výukový tablet Výukový Tablet Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... Překladače Anobic Anobic 6000S Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic ectaco Ruční skener ScanMarker Air Elektronické překladače Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Green Test ECO Rating Heureka.cz Anobic TS skener akce Anobic Runbo Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky