Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
Apps Anobic Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000SK výukový tablet Ekotester GreenTest Anobic prekladač ECTACO EVOLVEO Q8 LTE skener Partner Lux 2 PC Translator Překladač ECTACO mapy Výukový Tablet Překladač Anobic TS. soeks Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT ASK Green Test ECO Překladač Anobic Anobic VT Partner Lux 3 raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablet Element info ECTACO Evolveo Q8 anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Soeks Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Anobic 6000S akce Scanmarker Air Anobic 9000 Pro ekotester Soeks Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Runbo Ruční skener ScanMarker Air jazyková znalost Anobic 4000 Dětský výukový tablet ruggear Anobic 6000 Evolveo Q9 Anobic 4000 vyuka Překladač Travel Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače ectaco Anobic TS Jazykové a vzdělávací programy Překladače Anobic Apps Memrise vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST Rating Heureka.cz ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TL Apps Duolingvo Ruggear 500 a vyuka Tablety Anobic ST infografika ectaco Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Anobic Translator Překladač Anobic 7000 TOP5 software ECTACO Scanmarker Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky