Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
info ECTACO Slovnik Anobic Anobic 8000 Pro Anobic TS PC Translator Elektronické překladače Evolveo Q9 Překladače Anobic ECTACO Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Apps Duolingvo Anobic VT Scanmarker Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Travel Runbo Anobic 7000 Tablet Element ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000 Anobic VTF Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač anobic vyuka TOP5 Partner Lux 3 Scanmarker Air Apps Anobic ruggear Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker software ECTACO akce skener raj-elektra.cz Překladač Anobic TL Apps Memrise Ekotestr Soeks EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TS. Dětský výukový tablet Anobic VT ASK Rating Heureka.cz mapy Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic Anobic prekladač Tablety Anobic ST Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Runbo jazyková znalost Překladač Anobic 7000 Anobic 9000 Pro Anobic Translator Anobic 6000S Partner Lux 2 vreckový překladač řeči ectaco ANOBIC VT ASK infografika ectaco Evolveo Q8 Anobic 4000 Překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Ekotester GreenTest Překladač ECTACO Výukový Tablet Výukový tablet Anobic ST výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky