Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
Runbo Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 7000 TOP5 jazyková znalost Evolveo Q9 Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker PC Translator soeks Partner Lux 3 Slovnik Anobic Anobic 8000 Pro Anobic VT Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air vyuka info ECTACO skener vreckový překladač řeči ruggear Anobic 6000S Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000 Ekotester GreenTest akce Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK Překladače Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK infografika ectaco Jazykové a vzdělávací programy software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ectaco anobic Soeks Dětský výukový tablet Anobic VTF Elektronické překladače Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Anobic VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Green Test ECO Anobic 4000 Scanmarker Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO raj-elektra.cz Evolveo Q8 Anobic 7000 Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TL ECTACO Ekotestr Soeks Anobic prekladač ekotester Soeks Tablety Anobic ST mapy Překladač Tablet Element Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9500 Pro Scanmarker Air Anobic Translator jazykový komunikátor Anobic Rating Heureka.cz Anobic Anobic TS výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic Výukový Tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky