Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
Soeks Apps Anobic Green Test ECO Scanmarker Air v App Storu... Anobic 8000 Pro Scanmarker Air Evolveo Q9 Anobic 4000 Překladač Anobic 7000 Ekotestr Soeks Ruggear 500 a vyuka Travel Runbo Anobic 6000S Tablet Element Apps Memrise Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE ekotester Soeks software ECTACO Slovnik Anobic vyuka raj-elektra.cz Překladač Anobic TS. Anobic 9000 Pro Překladač Anobic Scanmarker Anobic 5000 Partner Lux 3 Apps Duolingvo jazykový komunikátor Anobic VT Anobic soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Tablety Anobic ST Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy ectaco PC Translator Ruční skener ScanMarker jazyková znalost ruggear Překladač Anobic 7000 Překladače Anobic Anobic VT ASK Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic Rating Heureka.cz Dětský výukový tablet Anobic VTF Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový Tablet Partner Lux 2 vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro akce Ruční skener ScanMarker Air výukový tablet TOP5 Anobic 6000 infografika ectaco Výukový tablet Anobic ST ANOBIC VT ASK Ekotester GreenTest Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic Anobic TS Elektronické překladače Anobic Translator mapy Ruční skener ScanMarker skener Anobic 4000 info ECTACO ECTACO anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky