Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
akce Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 skener Tablet Element Překladač Anobic TL soeks PC Translator Překladač Anobic Anobic prekladač Tablety Anobic ST Anobic VT ASK Překladač mapy Anobic 5000SK Anobic 8000 Pro Anobic 5000 Elektronické překladače Scanmarker Air Evolveo Q8 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TS. anobic jazyková znalost Apps Duolingvo Runbo Jazykové a vzdělávací programy ruggear infografika ectaco Green Test ECO Evolveo Q9 Apps Memrise Překladač Anobic 7000 Anobic 6000S Ekotester GreenTest Anobic 4000 Výukový Tablet Anobic VTF Anobic TS Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE TOP5 software ECTACO Dětský výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic VT Anobic Travel Runbo Scanmarker Air v App Storu... ECTACO ekotester Soeks Ekotestr Soeks Překladač ECTACO Slovnik Anobic Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic info ECTACO Rating Heureka.cz ectaco Anobic 9500 Pro Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor výukový tablet Scanmarker Soeks vyuka Partner Lux 3 Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic TT vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Partner Lux 2 Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Air Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky