Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Překladač Dětský výukový tablet Výukový Tablet Anobic 7000 PC Translator Anobic 5000 Green Test ECO Apps Duolingvo ekotester Soeks Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic Apps Anobic Anobic 6000S Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Air Travel Runbo Anobic 6000 jazyková znalost Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 mapy Anobic TS ectaco Anobic Translator ruggear Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000SK Anobic 4000 Překladač Anobic Apps Memrise Scanmarker Air infografika ectaco vyuka Překladač Anobic TL Anobic 9500 Pro Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9000 Pro Anobic VT jazykový komunikátor Hovoriaci vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy Rating Heureka.cz Ruggear 500 a vyuka info ECTACO anobic TOP5 Soeks Překladač ECTACO Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotestr Soeks skener Tablet Element výukový tablet Výukový tablet Anobic ST software ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. Tablety Anobic ST akce Evolveo Q8 Anobic vreckový překladač řeči ECTACO Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Anobic VTF Slovnik Anobic Překladače Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic 8000 Pro Scanmarker soeks Scanmarker Air v App Storu... Runbo raj-elektra.cz Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky