Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Překladač Anobic TL Anobic 5000 Partner Lux 3 Překladače Anobic Scanmarker Air v App Storu... vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet výukový tablet Anobic 7000 Soeks Tablet Element Anobic prekladač Překladač jazyková znalost skener ectaco jazykový komunikátor Anobic Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Air EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Anobic TS Scanmarker Air Anobic 6000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. mapy Anobic VT Apps Memrise Hovoriaci vreckový překladač řeči infografika ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 PC Translator info ECTACO Anobic 6000S jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic TT Green Test ECO Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy Tablety Anobic ST Anobic 8000 Pro Apps Anobic anobic Anobic 5000SK software ECTACO Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Scanmarker ECTACO akce Překladač ECTACO vyuka Partner Lux 2 Apps Duolingvo Ruggear 500 a vyuka soeks Evolveo Q8 Anobic 4000 jazykový komunikátor Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz Anobic Translator Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 ekotester Soeks Překladač Anobic TS. ruggear raj-elektra.cz Anobic Runbo Travel Runbo Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky