Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Runbo Anobic 6000S Scanmarker Air v App Storu... anobic Dětský výukový tablet Anobic jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elektronické překladače ECTACO ruggear jazykový komunikátor Anobic Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic TL Anobic 6000 Apps Memrise Překladač ECTACO Překladač Anobic vyuka ekotester Soeks Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Překladač info ECTACO výukový tablet Překladače Anobic Partner Lux 2 vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Anobic 9000 Pro Anobic 4000 mapy akce Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VTF Partner Lux 3 raj-elektra.cz Anobic 7000 Anobic Translator skener Anobic 5000 Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker TOP5 ectaco Travel Runbo Výukový Tablet ANOBIC VT ASK Apps Duolingvo Scanmarker software ECTACO jazyková znalost Evolveo Q9 Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Green Test ECO Ekotestr Soeks EVOLVEO Q8 LTE Anobic prekladač Anobic TS Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. infografika ectaco Apps Anobic Anobic VT Soeks Anobic 9500 Pro Ruggear 500 a vyuka Anobic VT ASK soeks Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT PC Translator Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Rating Heureka.cz Překladač Anobic 7000 Ekotester GreenTest Tablet Element
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky