Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Překladač Překladače Anobic Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 výukový tablet jazyková znalost Anobic VTF Partner Lux 3 Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz anobic Ekotestr Soeks Anobic 9000 Pro Anobic TS jazykový komunikátor Anobic Ekotester GreenTest ECTACO jazykový komunikátor Scanmarker Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Air Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Travel Runbo Anobic 4000 akce Překladač Anobic 7000 Anobic Partner Lux 2 ANOBIC VT ASK infografika ectaco Apps Memrise vreckový překladač řeči software ECTACO ekotester Soeks TOP5 vyuka Anobic 8000 Pro Green Test ECO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ectaco soeks info ECTACO Anobic 9500 Pro Anobic Translator Apps Duolingvo Jazykové a vzdělávací programy EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker mapy Rating Heureka.cz Tablet Element Anobic VT ruggear PC Translator Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic Slovnik Anobic Anobic 5000SK Anobic VT ASK Dětský výukový tablet Výukový Tablet Anobic 5000 Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 Překladač Anobic TL skener Anobic 6000S Anobic 6000 Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic TS. Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Evolveo Q8 Runbo Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air Překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky