Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Air info ECTACO Soeks Překladač Anobic TL Ekotester GreenTest Ruggear 500 a vyuka Anobic 7000 Apps Duolingvo Hovoriaci vreckový překladač řeči anobic Rating Heureka.cz ruggear Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Partner Lux 3 vyuka infografika ectaco Anobic 9000 Pro Anobic 9500 Pro Kapesní překladač Anobic Anobic 8000 Pro Green Test ECO Apps Memrise ANOBIC VT ASK Překladač ECTACO Dětský výukový tablet Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TS. ectaco Slovnik Anobic Překladač Anobic PC Translator Výukový Tablet Anobic TS jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 výukový tablet Anobic 5000 software ECTACO ECTACO Překladače Anobic Překladač Runbo Travel Runbo Anobic Scanmarker vreckový překladač řeči Tablet Element Partner Lux 2 Výukový tablet Anobic ST Apps Anobic Scanmarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. mapy Anobic prekladač Anobic 6000S Anobic VT ASK soeks jazykový komunikátor Anobic VT jazyková znalost TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE Ekotestr Soeks skener Tablety Anobic ST Překladač Anobic 7000 Anobic Translator akce Anobic 6000 raj-elektra.cz Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 ekotester Soeks Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky