Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 7000 infografika ectaco Překladače Anobic Evolveo Q8 vreckový překladač řeči Travel Runbo Ekotestr Soeks software ECTACO Scanmarker Air Anobic VT Výukový tablet Anobic ST ectaco vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Runbo Překladač Překladač Anobic TL ekotester Soeks Tablet Element Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000 Anobic TS Anobic 9000 Pro Anobic 5000 skener Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. Ekotester GreenTest Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic Anobic 5000SK mapy akce výukový tablet soeks Anobic VT ASK Apps Duolingvo ANOBIC VT ASK Anobic 9500 Pro Anobic 4000 Výukový Tablet Green Test ECO anobic jazykový komunikátor Anobic Rating Heureka.cz Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000S Partner Lux 3 Anobic VTF Anobic Evolveo Q9 Scanmarker Soeks Anobic prekladač Překladač ECTACO jazyková znalost Apps Anobic Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic TT PC Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker ruggear Elektronické překladače ECTACO info ECTACO Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 Apps Memrise Tablety Anobic ST raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky