Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
raj-elektra.cz Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic ectaco mapy Výukový tablet Anobic ST Anobic VTF EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic 7000 ECTACO Anobic TS Rating Heureka.cz Partner Lux 3 Překladače Anobic anobic ANOBIC VT ASK vyuka Anobic Translator Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Ekotestr Soeks Překladač Anobic TS. vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro Green Test ECO Apps Memrise Tablet Element soeks Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic 5000 jazyková znalost Překladač ECTACO Apps Anobic Anobic 7000 Anobic VT ASK Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Partner Lux 2 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL výukový tablet Anobic 4000 Překladač Anobic TL Evolveo Q9 Soeks infografika ectaco Anobic Ekotester GreenTest Anobic 9500 Pro Runbo PC Translator Kapesní překladač Anobic ruggear Výukový Tablet Jazykové a vzdělávací programy Kapesní překladač Anobic TT skener Anobic prekladač Tablety Anobic ST Anobic 5000SK info ECTACO software ECTACO akce TOP5 Dětský výukový tablet Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Scanmarker Air Anobic VT jazykový komunikátor Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky