Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Tablet Element Soeks Ruggear 500 a vyuka Apps Anobic skener Překladače Anobic Překladač Anobic TS. Ekotester GreenTest info ECTACO Partner Lux 2 Ekotestr Soeks Dětský výukový tablet ruggear jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker vreckový překladač řeči PC Translator ekotester Soeks výukový tablet Anobic TS anobic Slovnik Anobic Green Test ECO vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro infografika ectaco Apps Memrise TOP5 Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ASK Výukový tablet Anobic ST Runbo Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 Anobic 5000SK soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK Anobic 9500 Pro Anobic ectaco Tablety Anobic ST akce Anobic 4000 Překladač ECTACO Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic Translator Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Apps Duolingvo jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic Rating Heureka.cz Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 3 Výukový Tablet software ECTACO jazykový komunikátor Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic Anobic prekladač Anobic 5000 Anobic VT raj-elektra.cz mapy EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Air Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000S
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky