Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Anobic 4000 PC Translator Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči Anobic VT ASK jazykový komunikátor Jazykové a vzdělávací programy Apps Duolingvo Tablet Element Překladače Anobic Výukový Tablet Scanmarker Air Anobic VT jazykový komunikátor Anobic Runbo info ECTACO Překladač Anobic TL ectaco mapy Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TS. Překladač Anobic 7000 Anobic 6000S Green Test ECO Scanmarker Air v App Storu... Překladač Evolveo Q8 Anobic 6000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. infografika ectaco Anobic 5000SK Překladač ECTACO Anobic 7000 Slovnik Anobic ruggear soeks Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker vyuka ekotester Soeks Anobic Partner Lux 3 Scanmarker skener Soeks Anobic prekladač akce Anobic Translator Travel Runbo Rating Heureka.cz Ruggear 500 a vyuka Apps Anobic Apps Memrise Anobic 8000 Pro výukový tablet Ekotester GreenTest software ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000 Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic Ekotestr Soeks Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 TOP5 Překladač Anobic Tablety Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000 Anobic TS anobic Ruční skener ScanMarker Air jazyková znalost ECTACO Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky