Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
vreckový překladač řeči Slovnik Anobic Travel Runbo Scanmarker Air v App Storu... Dětský výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči software ECTACO skener raj-elektra.cz Anobic VT Anobic 7000 Partner Lux 3 Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9000 Pro Anobic 9500 Pro Apps Anobic PC Translator ectaco výukový tablet TOP5 Anobic 6000S Anobic 4000 Překladače Anobic Překladač ECTACO Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elektronické překladače vyuka Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL soeks jazyková znalost Tablety Anobic ST Anobic 5000 Scanmarker Anobic VTF Ruční skener ScanMarker akce jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic Translator Výukový Tablet Tablet Element jazykový komunikátor Anobic TS Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. infografika ectaco Překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro info ECTACO Apps Duolingvo Partner Lux 2 ruggear Rating Heureka.cz Překladač Anobic TL Anobic 4000 mapy Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Překladač Runbo Anobic 6000 ekotester Soeks Apps Memrise Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000SK Scanmarker Air Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Green Test ECO ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky