Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Anobic 8000 Pro TOP5 Anobic 6000 mapy Partner Lux 2 Jazykové a vzdělávací programy Tablet Element Apps Anobic Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Air Anobic prekladač Výukový tablet Anobic ST ruggear vyuka infografika ectaco Anobic 7000 Apps Memrise Výukový Tablet jazykový komunikátor Anobic akce Překladač Anobic TL Anobic VT Rating Heureka.cz Soeks software ECTACO Anobic 9000 Pro Anobic 5000SK Ruggear 500 a vyuka Překladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000S Anobic VTF Evolveo Q9 Překladač Anobic TS. ectaco Evolveo Q8 Ekotester GreenTest ANOBIC VT ASK vreckový překladač řeči Anobic 4000 Překladače Anobic jazyková znalost Kapesní překladač Anobic Runbo Anobic 9500 Pro Anobic Translator Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 anobic Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Travel Runbo Green Test ECO Tablety Anobic ST info ECTACO Elektronické překladače Překladač Anobic Anobic TS raj-elektra.cz Scanmarker Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 Ekotestr Soeks ekotester Soeks soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 PC Translator Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL skener výukový tablet Scanmarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky