Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Scanmarker Air v App Storu... Rating Heureka.cz EVOLVEO Q8 LTE Apps Anobic Anobic 9000 Pro vyuka ruggear Evolveo Q9 raj-elektra.cz Jazykové a vzdělávací programy skener Partner Lux 2 info ECTACO ECTACO Anobic 8000 Pro Anobic prekladač Ekotestr Soeks Tablety Anobic ST jazyková znalost Překladač Anobic TS. Překladače Anobic PC Translator Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Tablet Element Anobic 5000SK Anobic 7000 Anobic VT ASK Scanmarker Air Anobic Translator Kapesní překladač Anobic software ECTACO anobic vreckový překladač řeči Anobic TS mapy infografika ectaco jazykový komunikátor jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic VT Překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Apps Duolingvo Překladač Anobic TL Anobic 4000 Runbo Kapesní překladač Anobic TT Výukový tablet Anobic ST Green Test ECO Ekotester GreenTest Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000 Anobic 6000 Výukový Tablet TOP5 ekotester Soeks akce Apps Memrise Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S Anobic Soeks Partner Lux 3 Překladač ECTACO Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker ectaco Ruční skener ScanMarker Air výukový tablet soeks Travel Runbo Dětský výukový tablet Překladač Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky