Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Anobic TS Partner Lux 2 Ekotester GreenTest skener mapy jazykový komunikátor Anobic 5000SK Green Test ECO Apps Memrise Scanmarker Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Anobic VTF TOP5 soeks Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka výukový tablet Elektronické překladače Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Evolveo Q8 Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL raj-elektra.cz Překladače Anobic Scanmarker Air Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic jazyková znalost Anobic Translator Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Air ECTACO Anobic 6000 vyuka software ECTACO Překladač Apps Duolingvo ANOBIC VT ASK Anobic Překladač ECTACO Překladač Anobic TL Anobic 6000S Anobic VT ASK vreckový překladač řeči Slovnik Anobic ruggear Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro Výukový Tablet Tablet Element Překladač Anobic akce PC Translator Travel Runbo Dětský výukový tablet Evolveo Q9 Runbo Ekotestr Soeks anobic jazykový komunikátor Anobic ectaco Anobic VT Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Partner Lux 3 Anobic 7000 infografika ectaco Výukový tablet Anobic ST Apps Anobic info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE Anobic prekladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky