Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Runbo jazykový komunikátor Překladač Anobic TS. Tablety Anobic ST Apps Memrise Anobic 4000 Green Test ECO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz Výukový tablet Anobic ST Anobic VT ASK TOP5 Kapesní překladač Anobic TT Anobic 7000 Anobic TS jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q9 Anobic 4000 Překladač ECTACO Partner Lux 2 Překladače Anobic Anobic 9500 Pro Ekotester GreenTest výukový tablet software ECTACO Scanmarker Air v App Storu... vreckový překladač řeči Anobic VTF Anobic Anobic VT ekotester Soeks Anobic 6000 Anobic prekladač Výukový Tablet ANOBIC VT ASK EVOLVEO Q8 LTE ectaco Evolveo Q8 Apps Anobic Překladač Anobic TL Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air vyuka Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker mapy Apps Duolingvo jazyková znalost Soeks ruggear Scanmarker raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic soeks Ekotestr Soeks ECTACO infografika ectaco Travel Runbo Kapesní překladač Anobic Dětský výukový tablet Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elektronické překladače Anobic 5000 Partner Lux 3 PC Translator Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator anobic Slovnik Anobic akce info ECTACO Překladač skener Anobic 5000SK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky