Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
ectaco Tablet Element ekotester Soeks Apps Anobic Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST ANOBIC VT ASK PC Translator Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Air Ekotester GreenTest Anobic TS skener Runbo infografika ectaco jazykový komunikátor Anobic ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Anobic 8000 Pro Scanmarker Překladač ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic 9000 Pro Anobic Translator Apps Memrise Ekotestr Soeks Green Test ECO Jazykové a vzdělávací programy info ECTACO Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker výukový tablet soeks Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 2 vyuka Překladače Anobic Slovnik Anobic anobic Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic jazyková znalost Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic prekladač Překladač Anobic TL Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. Anobic 9500 Pro Partner Lux 3 Anobic VTF software ECTACO Anobic 4000 Anobic 4000 akce Anobic VT Výukový Tablet ruggear Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air raj-elektra.cz Anobic VT ASK Anobic 7000 mapy vreckový překladač řeči Travel Runbo Překladač Anobic 6000 Anobic Anobic 5000SK Soeks TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky