Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Výukový tablet Anobic ST ANOBIC VT ASK vyuka Green Test ECO EVOLVEO Q8 LTE Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic prekladač Anobic akce Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro soeks Evolveo Q9 jazykový komunikátor Anobic ECTACO Ruční skener ScanMarker Air vreckový překladač řeči Tablet Element ruggear Překladač Anobic Evolveo Q8 info ECTACO TOP5 Jazykové a vzdělávací programy Apps Anobic Anobic 6000S ectaco Anobic 6000 skener Travel Runbo Apps Memrise Slovnik Anobic Překladač Anobic TS. Ekotester GreenTest infografika ectaco raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy jazyková znalost Scanmarker Air Překladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet Tablety Anobic ST Anobic Translator Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Dětský výukový tablet Překladač Anobic 7000 Rating Heureka.cz Anobic TS Ekotestr Soeks Partner Lux 2 Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic 7000 Anobic 4000 Překladač ECTACO Anobic 9500 Pro ekotester Soeks anobic Anobic 5000 Překladač Anobic TL Anobic VT Soeks PC Translator software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000SK Anobic 4000 Scanmarker Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky