Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic 7000 TOP5 Ekotestr Soeks ekotester Soeks Apps Duolingvo Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Apps Anobic vreckový překladač řeči Soeks Anobic Translator software ECTACO Elektronické překladače vyuka Překladač Anobic 8000 Pro Anobic 9000 Pro Anobic 6000 Anobic VT ASK Partner Lux 2 jazykový komunikátor Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Air Anobic VTF Scanmarker Air v App Storu... výukový tablet anobic Anobic mapy ruggear Rating Heureka.cz Překladač ECTACO Překladač Anobic TL ANOBIC VT ASK soeks Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Kapesní překladač Anobic Tablety Anobic ST ectaco Anobic 4000 Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT akce Překladač Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS ECTACO Ruggear 500 a vyuka infografika ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q8 Slovnik Anobic info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablet Element Green Test ECO jazyková znalost Partner Lux 3 Anobic prekladač Anobic 5000 Apps Memrise raj-elektra.cz Překladač Anobic Scanmarker skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Anobic 5000SK Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet Překladače Anobic Anobic 4000 Překladač Anobic TS. PC Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky