Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladače Anobic Scanmarker Air v App Storu... ectaco Green Test ECO anobic Překladač Anobic TS. ruggear Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT Apps Anobic ECTACO raj-elektra.cz vyuka Anobic TS Runbo PC Translator Anobic VTF Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor ANOBIC VT ASK infografika ectaco Slovnik Anobic vreckový překladač řeči Partner Lux 2 TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Překladač Anobic 7000 Anobic 6000 Partner Lux 3 ekotester Soeks Tablety Anobic ST Anobic 4000 Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač ECTACO Dětský výukový tablet Anobic 7000 jazyková znalost Anobic VT ASK Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Anobic 8000 Pro výukový tablet soeks Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator Anobic 9500 Pro Překladač Anobic TL skener Anobic 6000S Překladač Anobic Elektronické překladače info ECTACO software ECTACO Scanmarker Anobic 9000 Pro Výukový Tablet mapy Anobic 5000SK EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 Travel Runbo Anobic 5000 Tablet Element akce Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Jazykové a vzdělávací programy Rating Heureka.cz Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic prekladač Ekotestr Soeks Scanmarker Air Apps Memrise
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky