Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic 5000SK jazykový komunikátor Anobic Anobic VTF vyuka Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Anobic 4000 raj-elektra.cz Dětský výukový tablet Runbo Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL PC Translator Ekotestr Soeks Elektronické překladače Travel Runbo Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000 Anobic VT ASK vreckový překladač řeči ekotester Soeks Evolveo Q8 Slovnik Anobic Překladač ECTACO Ekotester GreenTest Partner Lux 2 soeks Kapesní překladač Anobic TT Překladač Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Air Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL výukový tablet mapy TOP5 Překladač Anobic 7000 Anobic VT Anobic 8000 Pro Překladače Anobic jazykový komunikátor Tablet Element ruggear Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise ANOBIC VT ASK ECTACO jazyková znalost EVOLVEO Q8 LTE Soeks Výukový Tablet infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 anobic Apps Anobic Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Anobic Translator Překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka info ECTACO ectaco Anobic 6000S Evolveo Q9 Apps Duolingvo Anobic TS Anobic 9000 Pro software ECTACO Partner Lux 3 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Green Test ECO Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic Tablety Anobic ST Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 5000 skener akce
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky