Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Ekotester GreenTest mapy EVOLVEO Q8 LTE Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic PC Translator Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air infografika ectaco Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic prekladač Překladač Anobic 7000 Překladače Anobic Výukový tablet Anobic ST Anobic 7000 soeks Překladač Anobic Rating Heureka.cz software ECTACO Apps Anobic Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S Travel Runbo Slovnik Anobic Scanmarker Air anobic ectaco Anobic VT Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 2 vyuka Tablety Anobic ST Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Dětský výukový tablet Ekotestr Soeks Anobic VT ASK info ECTACO jazyková znalost Anobic 8000 Pro Scanmarker Anobic 4000 jazykový komunikátor Překladač Anobic TS. ECTACO Překladač raj-elektra.cz Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000 Anobic Translator vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Anobic 4000 ruggear Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 akce jazykový komunikátor Anobic Jazykové a vzdělávací programy výukový tablet Anobic 5000SK Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Runbo Anobic 5000 skener ekotester Soeks Soeks Anobic TS TOP5 Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky