Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TS. Anobic 4000 anobic Dětský výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Překladač infografika ectaco TOP5 ANOBIC VT ASK Anobic VT ASK Travel Runbo ruggear Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic prekladač Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000S software ECTACO Anobic 8000 Pro jazyková znalost Apps Memrise soeks Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 vyuka Evolveo Q9 mapy Tablety Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... Překladač ECTACO Překladač Anobic TL akce Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Překladač Anobic 7000 Anobic ECTACO Soeks Anobic VTF Elektronické překladače Ekotestr Soeks skener Anobic 7000 Partner Lux 2 výukový tablet PC Translator Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Runbo Anobic 5000SK Výukový Tablet Anobic VT Anobic 9000 Pro Rating Heureka.cz Výukový tablet Anobic ST Anobic 5000 Ruggear 500 a vyuka Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Slovnik Anobic Anobic 9500 Pro Anobic Translator Překladače Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO raj-elektra.cz Tablet Element info ECTACO ectaco Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic ekotester Soeks Anobic 6000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky