Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Překladač Anobic Anobic prekladač Anobic 9000 Pro Anobic 4000 Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK ekotester Soeks Evolveo Q8 Tablet Element vyuka Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic Ekotestr Soeks Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Rating Heureka.cz Výukový Tablet ruggear infografika ectaco skener Green Test ECO mapy Apps Memrise vreckový překladač řeči software ECTACO anobic ECTACO Anobic 4000 Tablety Anobic ST PC Translator Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Překladač Anobic TS. Runbo Apps Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000S akce Výukový tablet Anobic ST Ekotester GreenTest TOP5 Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Slovnik Anobic Partner Lux 3 Dětský výukový tablet jazyková znalost Anobic Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 ectaco Překladač Anobic 6000 Překladač ECTACO Scanmarker Air Apps Duolingvo EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT Anobic 5000SK raj-elektra.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Soeks výukový tablet soeks Anobic 5000 Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Anobic info ECTACO Překladače Anobic Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky