Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
soeks Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S Překladače Anobic Překladač Anobic skener mapy Runbo anobic info ECTACO Rating Heureka.cz akce Apps Memrise Evolveo Q9 ekotester Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 2 ECTACO Anobic VT ectaco Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q8 Partner Lux 3 Anobic 6000 Anobic TS Scanmarker Anobic VTF Anobic Translator Anobic Ekotester GreenTest Překladač Anobic TL Překladač Anobic prekladač raj-elektra.cz EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TS. Elektronické překladače Soeks Travel Runbo Apps Duolingvo Anobic 9500 Pro ruggear Jazykové a vzdělávací programy Tablety Anobic ST vreckový překladač řeči Green Test ECO software ECTACO Slovnik Anobic jazykový komunikátor Anobic Ekotestr Soeks ANOBIC VT ASK Anobic 8000 Pro Anobic 4000 PC Translator výukový tablet Anobic 5000SK Překladač Anobic 7000 vyuka jazykový komunikátor jazyková znalost Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Tablet Element Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Apps Anobic infografika ectaco TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky