Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Soeks Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q9 info ECTACO Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air Výukový tablet Anobic ST Anobic 5000SK Elektronické překladače akce Anobic TS infografika ectaco skener Elecktronicky překladač řeči Anobic TL výukový tablet Překladače Anobic Výukový Tablet mapy Rating Heureka.cz Překladač Apps Duolingvo Anobic VTF PC Translator Anobic VT Anobic 6000S anobic ectaco Slovnik Anobic Tablet Element vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Anobic 9500 Pro Anobic VT ASK ekotester Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic ANOBIC VT ASK Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 Runbo Anobic 4000 Ekotestr Soeks software ECTACO Jazykové a vzdělávací programy ECTACO raj-elektra.cz Anobic 4000 Překladač ECTACO Anobic 7000 ruggear vyuka soeks EVOLVEO Q8 LTE Anobic Translator Partner Lux 2 Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000 Anobic 9000 Pro Anobic Kapesní překladač Anobic TT Dětský výukový tablet Green Test ECO Tablety Anobic ST Apps Anobic Apps Memrise Anobic 5000 Travel Runbo jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic prekladač jazyková znalost Partner Lux 3 TOP5 Překladač Anobic TL Překladač Anobic TS. Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky