Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic Translator Travel Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vreckový překladač řeči Anobic TS Překladač ECTACO Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000 Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči ekotester Soeks TOP5 PC Translator Anobic 4000 Anobic 9500 Pro Scanmarker Air v App Storu... Výukový tablet Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Ekotester GreenTest Anobic 5000SK Tablet Element Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Soeks Překladač Anobic TS. Anobic VT ASK Anobic VTF Překladač Anobic Anobic prekladač akce Apps Duolingvo info ECTACO Scanmarker Anobic VT ruggear Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TL Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Překladač Evolveo Q9 Anobic 4000 Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Tablety Anobic ST Evolveo Q8 vyuka výukový tablet Runbo Anobic 6000S Překladače Anobic anobic soeks software ECTACO Slovnik Anobic jazyková znalost raj-elektra.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 6000 ECTACO mapy Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Výukový Tablet Anobic 8000 Pro Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air Elektronické překladače Apps Anobic Ekotestr Soeks Anobic 7000 skener jazykový komunikátor
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky