Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Green Test ECO Dětský výukový tablet akce Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Anobic 5000SK Anobic VT Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000 Anobic VT ASK Ekotester GreenTest ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S výukový tablet Ruggear 500 a vyuka Apps Duolingvo Anobic 6000 skener soeks Runbo Anobic 9500 Pro Anobic VTF TOP5 Anobic Překladače Anobic ECTACO ANOBIC VT ASK Výukový Tablet vyuka EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic jazykový komunikátor Partner Lux 2 ruggear Evolveo Q8 Anobic Translator info ECTACO Scanmarker Anobic 4000 Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 3 jazyková znalost Ekotestr Soeks Soeks Anobic prekladač Rating Heureka.cz raj-elektra.cz Apps Anobic Překladač Anobic TL Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker software ECTACO infografika ectaco anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9000 Pro Překladač Elektronické překladače jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air v App Storu... Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ectaco Apps Memrise Překladač ECTACO mapy Hovoriaci vreckový překladač řeči Travel Runbo Tablety Anobic ST Anobic TS Scanmarker Air Anobic 8000 Pro Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic TT vreckový překladač řeči Tablet Element
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky