Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Anobic VTF Tablet Element ruggear ANOBIC VT ASK Anobic 8000 Pro jazyková znalost akce Anobic 5000 Rating Heureka.cz Výukový Tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT Runbo Překladač Anobic Anobic 6000S Evolveo Q9 EVOLVEO Q8 LTE skener Výukový tablet Anobic ST Slovnik Anobic infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks ECTACO Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic Anobic 9500 Pro Partner Lux 3 Elektronické překladače Anobic Translator Překladače Anobic ekotester Soeks Překladač Partner Lux 2 Evolveo Q8 Anobic 6000 software ECTACO Překladač Anobic TS. Anobic VT ASK Anobic TS Scanmarker Air v App Storu... Jazykové a vzdělávací programy Anobic Scanmarker Air TOP5 vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Soeks Anobic 5000SK jazykový komunikátor Překladač ECTACO info ECTACO výukový tablet Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Překladač Anobic 7000 Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic prekladač Tablety Anobic ST Dětský výukový tablet vreckový překladač řeči Anobic 4000 Apps Memrise raj-elektra.cz Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotester GreenTest ectaco Anobic 7000 Travel Runbo Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Green Test ECO soeks Apps Anobic anobic Anobic VT mapy PC Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky