Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
TOP5 Ruční skener ScanMarker PC Translator Evolveo Q9 vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Výukový Tablet Green Test ECO akce Anobic 7000 Partner Lux 2 jazykový komunikátor Scanmarker Air Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Travel Runbo Anobic 9000 Pro Ekotestr Soeks vyuka Anobic prekladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic TS Soeks Evolveo Q8 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Duolingvo ectaco jazykový komunikátor Anobic Tablet Element anobic EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TS. ECTACO Apps Anobic Anobic 6000S raj-elektra.cz Anobic VT Anobic 5000SK ruggear Jazykové a vzdělávací programy mapy ekotester Soeks výukový tablet Překladač Anobic jazyková znalost Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Air Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic TL Dětský výukový tablet Apps Memrise soeks Runbo Překladač Anobic Translator Anobic 8000 Pro infografika ectaco Anobic 5000 Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 skener info ECTACO Anobic 4000 Partner Lux 3 Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Slovnik Anobic Překladač Anobic 7000 software ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky