Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Překladač Anobic 7000 Apps Memrise Anobic 4000 vyuka Anobic Translator Ruční skener ScanMarker anobic Anobic VTF Anobic 8000 Pro Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 mapy Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT ECTACO Anobic 4000 info ECTACO Evolveo Q8 Anobic VT ASK Tablet Element akce Výukový tablet Anobic ST TOP5 Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Anobic TS výukový tablet Ekotester GreenTest Dětský výukový tablet Překladač ECTACO Rating Heureka.cz Anobic prekladač Anobic VT Anobic 9000 Pro Ekotestr Soeks Anobic 5000SK Scanmarker Slovnik Anobic jazyková znalost Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Partner Lux 2 ekotester Soeks ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TS. Partner Lux 3 jazykový komunikátor Green Test ECO Scanmarker Air v App Storu... EVOLVEO Q8 LTE Soeks Anobic 5000 PC Translator Runbo Tablety Anobic ST infografika ectaco software ECTACO Evolveo Q9 Překladače Anobic Anobic 9500 Pro skener Anobic 6000S Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000 Travel Runbo Apps Duolingvo vreckový překladač řeči ectaco Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Výukový Tablet Scanmarker Air Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač raj-elektra.cz Apps Anobic Elektronické překladače ruggear soeks Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky