Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Překladač Anobic TL ruggear Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 ekotester Soeks Překladač Anobic TS. Runbo Anobic 8000 Pro Jazykové a vzdělávací programy Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic vyuka Partner Lux 3 výukový tablet jazyková znalost Anobic 4000 info ECTACO Partner Lux 2 infografika ectaco Ruggear 500 a vyuka Apps Anobic Elektronické překladače ectaco Apps Duolingvo Anobic Scanmarker Air v App Storu... Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Tablet Element Dětský výukový tablet Překladač Anobic vreckový překladač řeči Anobic 6000S Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 soeks Anobic Translator Slovnik Anobic TOP5 software ECTACO skener Anobic TS Anobic VT ASK Překladač Anobic 7000 Anobic prekladač anobic akce Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Apps Memrise mapy Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST Anobic 9000 Pro Anobic 5000SK Scanmarker Air Ekotester GreenTest Anobic 6000 ANOBIC VT ASK Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT PC Translator Rating Heureka.cz ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový Tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Anobic VTF Travel Runbo Překladač Anobic VT raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic Překladač ECTACO jazykový komunikátor
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky