Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Anobic 4000 Anobic 6000 Tablet Element skener Anobic VT ASK Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST ectaco Anobic 6000S Green Test ECO infografika ectaco Partner Lux 2 soeks Anobic prekladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ECTACO Anobic TS Scanmarker Air Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 ANOBIC VT ASK Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. TOP5 Ekotester GreenTest ruggear Anobic 5000 jazyková znalost Evolveo Q9 Apps Memrise Překladače Anobic Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker výukový tablet Anobic 7000 Anobic Runbo Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker PC Translator Jazykové a vzdělávací programy Rating Heureka.cz Překladač Anobic TL ekotester Soeks Překladač ECTACO Apps Duolingvo Dětský výukový tablet info ECTACO Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator Apps Anobic Elektronické překladače vyuka software ECTACO Anobic 9500 Pro Partner Lux 3 Anobic VTF Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor mapy akce Kapesní překladač Anobic Soeks Výukový Tablet vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotestr Soeks anobic Překladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky