Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Ekotestr Soeks Anobic 5000SK Anobic VTF Anobic Translator skener mapy Evolveo Q8 Scanmarker EVOLVEO Q8 LTE ectaco Anobic prekladač Tablety Anobic ST Soeks info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Anobic 5000 jazykový komunikátor vyuka soeks Green Test ECO Anobic 9500 Pro software ECTACO Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače Apps Anobic Anobic 6000S Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000 TOP5 Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Dětský výukový tablet Překladač Anobic TL anobic vreckový překladač řeči infografika ectaco Scanmarker Air Anobic TS ekotester Soeks Partner Lux 3 PC Translator Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Runbo ruggear Anobic VT ASK Překladač Anobic TS. Scanmarker Air v App Storu... Výukový tablet Anobic ST Tablet Element Překladač ECTACO Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka Jazykové a vzdělávací programy raj-elektra.cz Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz Anobic Anobic 4000 Apps Memrise Výukový Tablet jazykový komunikátor Anobic akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q9 Anobic 8000 Pro Anobic VT Překladač Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky