Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL raj-elektra.cz Anobic 7000 ECTACO Překladače Anobic PC Translator infografika ectaco Anobic TS EVOLVEO Q8 LTE akce Anobic 5000 Travel Runbo Scanmarker Air Anobic VT ASK ekotester Soeks Dětský výukový tablet info ECTACO jazykový komunikátor Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka Green Test ECO software ECTACO Evolveo Q8 Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Partner Lux 3 Anobic prekladač Překladač Anobic 7000 Anobic 8000 Pro soeks Rating Heureka.cz Anobic 6000S mapy Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Evolveo Q8 ectaco skener Slovnik Anobic Scanmarker Anobic VT TOP5 Apps Duolingvo Výukový tablet Anobic ST Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TL Apps Anobic anobic Anobic 6000 Partner Lux 2 Scanmarker Air v App Storu... výukový tablet Anobic Anobic 9500 Pro Překladač Anobic ruggear Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic Runbo Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Ekotestr Soeks Anobic 4000 Anobic 5000SK Apps Memrise ANOBIC VT ASK vreckový překladač řeči Výukový Tablet jazyková znalost Jazykové a vzdělávací programy Tablet Element Překladač ECTACO Anobic Translator Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky