Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
TOP5 Ruční skener ScanMarker soeks mapy Anobic 6000 jazyková znalost Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Apps Anobic Slovnik Anobic anobic Anobic VTF Ekotester GreenTest Anobic TS Kapesní překladač Anobic Anobic 5000 Travel Runbo Anobic akce Tablet Element výukový tablet ectaco Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT skener Runbo Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q8 Soeks Anobic 5000SK vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Apps Duolingvo ekotester Soeks Anobic Translator Green Test ECO Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz Scanmarker Air Anobic VT Anobic VT ASK Překladač Anobic vyuka Anobic 8000 Pro Anobic 9500 Pro Překladač ECTACO Partner Lux 2 Dětský výukový tablet software ECTACO Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic TL Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air v App Storu... Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Anobic 7000 Evolveo Q9 Anobic 4000 ECTACO Překladač jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Memrise info ECTACO infografika ectaco Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 PC Translator ANOBIC VT ASK ruggear Anobic 6000S jazykový komunikátor Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky