Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air raj-elektra.cz mapy Anobic VT Tablet Element Evolveo Q8 Anobic prekladač Anobic Ekotestr Soeks Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka info ECTACO Anobic 9000 Pro Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air ectaco vreckový překladač řeči vyuka PC Translator Anobic 8000 Pro Green Test ECO Dětský výukový tablet Partner Lux 2 Partner Lux 3 akce software ECTACO Překladač Anobic 7000 Runbo Anobic 6000 Travel Runbo ECTACO Scanmarker Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q9 Anobic 4000 Překladače Anobic Slovnik Anobic Ekotester GreenTest jazykový komunikátor skener Anobic VT ASK ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. anobic ekotester Soeks Anobic 4000 Překladač Anobic Anobic 6000S infografika ectaco Překladač jazyková znalost výukový tablet Anobic TS Anobic Translator Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 7000 Překladač ECTACO jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000SK Překladač Anobic TL Apps Memrise Apps Anobic Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000 Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker soeks EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Air v App Storu...
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky