Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Scanmarker Kapesní překladač Anobic raj-elektra.cz Anobic 7000 vyuka Green Test ECO akce Kapesní překladač Anobic TT Soeks infografika ectaco Runbo Slovnik Anobic Anobic Translator Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE Anobic prekladač Rating Heureka.cz Anobic VTF Evolveo Q8 Apps Anobic Výukový Tablet Překladač ECTACO výukový tablet Anobic 4000 Anobic 5000 PC Translator Anobic TS Anobic 9000 Pro ruggear Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Evolveo Q8 soeks ECTACO Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic 6000 Tablety Anobic ST Výukový tablet Anobic ST jazyková znalost ANOBIC VT ASK Apps Duolingvo Anobic 9500 Pro ectaco Ekotestr Soeks Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic Apps Memrise anobic Anobic 4000 Překladač Anobic 7000 Elektronické překladače info ECTACO skener Partner Lux 2 Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air Anobic VT Anobic VT ASK software ECTACO Anobic 8000 Pro TOP5 Překladač Tablet Element Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Partner Lux 3 Překladač Anobic TL Překladač Anobic TS. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000SK Evolveo Q9 Anobic ekotester Soeks mapy Anobic 6000S Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladače Anobic vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky