Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Anobic VT Ekotester GreenTest ANOBIC VT ASK Apps Anobic Překladač Anobic TL Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air infografika ectaco soeks Travel Runbo PC Translator Anobic VT ASK Rating Heureka.cz ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic skener Ruční skener ScanMarker Air vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Soeks mapy Překladač Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic Apps Memrise Překladač Anobic TS. Scanmarker výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... jazyková znalost Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 7000 Anobic 6000 ruggear Anobic 4000 Anobic 5000 Apps Duolingvo vyuka Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Anobic prekladač Překladač Anobic anobic Slovnik Anobic jazykový komunikátor ECTACO Anobic 6000S akce Anobic TS Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Anobic 9000 Pro Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic TT Překladače Anobic Runbo Anobic ectaco Tablet Element TOP5 Anobic Translator Tablety Anobic ST Green Test ECO software ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 Anobic VTF Evolveo Q8 Překladač Partner Lux 3 info ECTACO Evolveo Q9 Partner Lux 2 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky