Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Anobic VT ASK ekotester Soeks Partner Lux 2 Anobic prekladač jazykový komunikátor Anobic mapy Partner Lux 3 Anobic 9000 Pro jazyková znalost Ekotester GreenTest anobic Apps Duolingvo Anobic 5000 Anobic TS Výukový Tablet Překladače Anobic software ECTACO info ECTACO Soeks Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT Dětský výukový tablet skener Rating Heureka.cz Scanmarker Anobic 5000SK Elektronické překladače Anobic 6000 ruggear Výukový tablet Anobic ST Překladač Ruggear 500 a vyuka ectaco jazykový komunikátor infografika ectaco Anobic 8000 Pro Anobic VTF Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 vyuka Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Překladač ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Green Test ECO Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic PC Translator Scanmarker Air výukový tablet akce Anobic 4000 Překladač Anobic TL Anobic 7000 TOP5 Runbo soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q9 Tablet Element ECTACO Překladač Anobic Překladač Anobic TS. Evolveo Q8 ANOBIC VT ASK raj-elektra.cz Anobic 9500 Pro Apps Anobic Jazykové a vzdělávací programy Tablety Anobic ST Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT Ekotestr Soeks Anobic 6000S Apps Memrise
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky