Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
výukový tablet raj-elektra.cz Překladač Anobic Partner Lux 2 Anobic 5000SK jazyková znalost Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000 Jazykové a vzdělávací programy Tablet Element Slovnik Anobic Evolveo Q8 Evolveo Q9 ekotester Soeks mapy Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic 8000 Pro vyuka Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Air Ekotestr Soeks EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise PC Translator ANOBIC VT ASK Travel Runbo akce jazykový komunikátor Anobic Anobic 9500 Pro TOP5 infografika ectaco vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Anobic Translator info ECTACO Scanmarker Air Překladače Anobic soeks Anobic VT ASK Dětský výukový tablet Anobic VT anobic Apps Anobic ECTACO Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S Ekotester GreenTest Anobic TS Anobic prekladač Runbo Anobic 4000 Scanmarker Kapesní překladač Anobic ruggear Tablety Anobic ST Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VTF Překladač ECTACO Překladač Anobic TL Soeks Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 software ECTACO Ruggear 500 a vyuka Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 3 ectaco Překladač Rating Heureka.cz Výukový Tablet Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky