Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
raj-elektra.cz ectaco jazykový komunikátor Anobic 8000 Pro Soeks Výukový Tablet jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator Překladač Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka TOP5 Scanmarker Air v App Storu... Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air ANOBIC VT ASK vyuka Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL Scanmarker Překladače Anobic Překladač Anobic TS. výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL anobic EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000SK Anobic 4000 Ekotestr Soeks vreckový překladač řeči Anobic VT ASK akce Překladač Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 Evolveo Q8 infografika ectaco Ruční skener ScanMarker skener Apps Anobic Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic ECTACO Travel Runbo Dětský výukový tablet jazyková znalost Slovnik Anobic Apps Memrise Green Test ECO Ekotester GreenTest Anobic 7000 ekotester Soeks soeks Jazykové a vzdělávací programy mapy info ECTACO Anobic VTF Anobic 9000 Pro Anobic 4000 software ECTACO Partner Lux 2 Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Rating Heureka.cz Elektronické překladače Apps Duolingvo Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS Evolveo Q9 Tablet Element Anobic 6000S Překladač ECTACO Anobic 5000 Anobic ruggear Anobic 9500 Pro Anobic prekladač PC Translator Anobic VT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky