Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Tablet Element PC Translator Soeks Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK TOP5 Elektronické překladače skener jazykový komunikátor EVOLVEO Q8 LTE Ekotester GreenTest Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 vyuka Green Test ECO Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 Anobic TS Anobic VT ASK Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Apps Memrise Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S Anobic 9500 Pro Scanmarker info ECTACO Anobic Translator Překladač Anobic TL ECTACO software ECTACO Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 ruggear Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VTF Překladač Anobic TS. vreckový překladač řeči mapy Rating Heureka.cz Travel Runbo raj-elektra.cz Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazyková znalost výukový tablet Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic ekotester Soeks infografika ectaco ectaco Partner Lux 2 anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro Anobic 5000 soeks jazykový komunikátor Anobic Jazykové a vzdělávací programy Dětský výukový tablet Ekotestr Soeks Překladač Anobic Apps Anobic Evolveo Q9 Anobic 4000 Anobic 4000 Evolveo Q8 Překladač Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Runbo Scanmarker Air v App Storu... Anobic VT akce Překladače Anobic Anobic 5000SK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky