Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Anobic 4000 Překladač Anobic TL Překladač Tablet Element ekotester Soeks vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... infografika ectaco Rating Heureka.cz Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka Kapesní překladač Anobic Výukový Tablet Evolveo Q8 Runbo Soeks mapy Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 ECTACO Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic ectaco Anobic VT TOP5 PC Translator Tablety Anobic ST Anobic 6000 jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic raj-elektra.cz Scanmarker Anobic prekladač Apps Duolingvo Partner Lux 3 výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q9 jazykový komunikátor anobic Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S Scanmarker Air Anobic 5000 software ECTACO Překladače Anobic Anobic TS soeks ruggear Ekotester GreenTest Green Test ECO skener Slovnik Anobic Anobic Translator info ECTACO Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Anobic 8000 Pro Ruggear 500 a vyuka Apps Memrise Dětský výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Ekotestr Soeks akce Apps Anobic Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky