Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Anobic 6000S Runbo Anobic VT vyuka Jazykové a vzdělávací programy info ECTACO Kapesní překladač Anobic skener jazyková znalost Anobic 6000 Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic VTF Partner Lux 2 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q9 vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Výukový Tablet TOP5 Anobic 5000 Anobic prekladač Překladač Anobic TS. výukový tablet Anobic 5000SK Scanmarker Air v App Storu... Výukový tablet Anobic ST Dětský výukový tablet Green Test ECO Slovnik Anobic Překladač Anobic Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks Apps Duolingvo Anobic Translator software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablety Anobic ST Překladače Anobic mapy EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Rating Heureka.cz ectaco Tablet Element Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Apps Memrise Scanmarker Air Anobic 9000 Pro ANOBIC VT ASK infografika ectaco Evolveo Q8 Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Air PC Translator Apps Anobic Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest Elektronické překladače Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker ruggear Anobic 4000 Překladač ECTACO Partner Lux 3 Anobic TS Scanmarker ekotester Soeks anobic raj-elektra.cz soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Travel Runbo Ruggear 500 a vyuka ECTACO akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky