Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 skener infografika ectaco Scanmarker Air v App Storu... ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker ruggear Apps Anobic Anobic 4000 Anobic 6000S Anobic 6000 Anobic 5000SK Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Duolingvo jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 2 Překladače Anobic Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Anobic Anobic 9500 Pro mapy EVOLVEO Q8 LTE Green Test ECO ANOBIC VT ASK Partner Lux 3 Evolveo Q9 Překladač Anobic 7000 Apps Memrise software ECTACO Rating Heureka.cz Anobic VT Jazykové a vzdělávací programy Anobic 7000 Ekotestr Soeks PC Translator Soeks Slovnik Anobic anobic Překladač Výukový Tablet výukový tablet Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Anobic TS Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. Evolveo Q8 akce ectaco jazyková znalost Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VTF Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo raj-elektra.cz Anobic Dětský výukový tablet Runbo info ECTACO Scanmarker Air Ruggear 500 a vyuka Anobic prekladač Anobic 4000 Překladač Anobic soeks Anobic Translator Elektronické překladače ECTACO Anobic VT ASK Překladač Anobic TL vreckový překladač řeči Anobic 5000 vyuka Anobic 9000 Pro Tablet Element Překladač ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky