Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Anobic VT ASK akce info ECTACO Anobic Translator Překladač Anobic TL vreckový překladač řeči Apps Memrise Překladač ECTACO jazykový komunikátor Anobic Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Green Test ECO Anobic 6000 vyuka Anobic Scanmarker Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový Tablet ECTACO Elektronické překladače Anobic prekladač Tablety Anobic ST software ECTACO Anobic 4000 Překladač Anobic TS. Anobic 9000 Pro Soeks raj-elektra.cz Anobic 5000SK Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker soeks Tablet Element výukový tablet Výukový tablet Anobic ST skener ekotester Soeks TOP5 PC Translator Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 3 Runbo Apps Anobic mapy Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost Ekotestr Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic 7000 Anobic 5000 infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VTF Překladače Anobic Apps Duolingvo anobic ANOBIC VT ASK Scanmarker Air Anobic 6000S Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro ectaco Anobic TS Rating Heureka.cz ruggear Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Překladač Kapesní překladač Anobic TT Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky