Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Evolveo Q9 infografika ectaco akce Anobic 6000S TOP5 ekotester Soeks Překladač Anobic TL Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK Ekotestr Soeks Anobic prekladač Travel Runbo Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet Apps Duolingvo Výukový Tablet Partner Lux 3 EVOLVEO Q8 LTE Anobic TS Anobic VT Anobic VT ASK raj-elektra.cz Anobic 9500 Pro Překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic TT ruggear Anobic 6000 Dětský výukový tablet Anobic 5000 mapy Green Test ECO jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic 7000 Apps Anobic Apps Memrise Tablet Element Překladače Anobic Scanmarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 ectaco jazykový komunikátor Anobic PC Translator Rating Heureka.cz Anobic 5000SK Anobic Translator Překladač Anobic 9000 Pro Tablety Anobic ST Runbo jazykový komunikátor Anobic Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker anobic Anobic 4000 Anobic 8000 Pro software ECTACO skener Slovnik Anobic Partner Lux 2 Překladač ECTACO soeks ECTACO Anobic VTF Elektronické překladače vyuka Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 info ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Air vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky