Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
ruggear Anobic 9000 Pro ekotester Soeks Rating Heureka.cz Překladač Anobic 7000 Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic 5000SK Překladač Anobic TL Překladače Anobic Anobic TS infografika ectaco info ECTACO vyuka Scanmarker Air Evolveo Q9 jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic Translator výukový tablet Anobic VT PC Translator Runbo software ECTACO Anobic 8000 Pro Anobic prekladač mapy Překladač ECTACO Ruggear 500 a vyuka Tablety Anobic ST TOP5 Kapesní překladač Anobic TT Dětský výukový tablet Anobic 4000 Výukový Tablet Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000 Apps Anobic ectaco Soeks Anobic Tablet Element Anobic 6000S ANOBIC VT ASK Jazykové a vzdělávací programy Anobic 7000 Ekotestr Soeks Green Test ECO Partner Lux 3 jazyková znalost Anobic 6000 soeks Kapesní překladač Anobic Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Air vreckový překladač řeči Travel Runbo ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Evolveo Q8 Slovnik Anobic Ekotester GreenTest akce Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 Anobic VT ASK Překladač Anobic anobic raj-elektra.cz skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Partner Lux 2 Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Memrise
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky