Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
ectaco Evolveo Q9 Anobic TS Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9500 Pro Tablety Anobic ST Dětský výukový tablet Anobic VTF Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000 mapy Překladač Anobic Anobic VT EVOLVEO Q8 LTE Runbo Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL anobic Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 infografika ectaco Překladač Anobic TL Ruggear 500 a vyuka jazyková znalost Apps Anobic Překladač ECTACO Scanmarker Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 raj-elektra.cz Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker info ECTACO skener Soeks Jazykové a vzdělávací programy Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Rating Heureka.cz Anobic Anobic VT ASK Anobic prekladač Slovnik Anobic Výukový Tablet TOP5 Překladače Anobic ruggear Kapesní překladač Anobic software ECTACO výukový tablet ECTACO Anobic 6000 Green Test ECO Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotester GreenTest ANOBIC VT ASK PC Translator vyuka Apps Memrise jazykový komunikátor soeks Elektronické překladače jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q8 Anobic 5000SK Scanmarker Air Překladač Anobic TS. akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 vreckový překladač řeči Anobic 7000 ekotester Soeks Apps Duolingvo Tablet Element Anobic Translator Travel Runbo Anobic 4000 Anobic 8000 Pro Anobic 6000S
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky