Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Anobic 9000 Pro Green Test ECO Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 raj-elektra.cz infografika ectaco ruggear Ekotester GreenTest vyuka Anobic 7000 Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker info ECTACO Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy TOP5 Překladač Anobic 8000 Pro Apps Anobic jazyková znalost Rating Heureka.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic 7000 software ECTACO Ekotestr Soeks ECTACO anobic Kapesní překladač Anobic Anobic Anobic 5000 Anobic 6000 Apps Duolingvo Soeks Travel Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 3 Scanmarker Air Scanmarker Runbo ekotester Soeks Tablety Anobic ST Anobic prekladač soeks Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Anobic Anobic TS jazykový komunikátor skener Anobic Translator ectaco Překladače Anobic vreckový překladač řeči Anobic 4000 Evolveo Q9 Anobic VT Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT ASK Dětský výukový tablet výukový tablet Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TL Evolveo Q8 akce PC Translator Partner Lux 2 Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element Překladač ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky