Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
TOP5 ECTACO Apps Anobic anobic ekotester Soeks ectaco mapy infografika ectaco Anobic 8000 Pro Anobic 9500 Pro ANOBIC VT ASK Soeks PC Translator Anobic TS Překladač Evolveo Q9 Scanmarker Air Tablety Anobic ST Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q8 Anobic 7000 vyuka Kapesní překladač Anobic Runbo Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest Výukový Tablet raj-elektra.cz Green Test ECO Překladač Anobic TL Anobic VTF software ECTACO Překladač ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči výukový tablet Tablet Element Apps Duolingvo info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Slovnik Anobic jazykový komunikátor Anobic 9000 Pro Ekotestr Soeks Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic 7000 Partner Lux 2 akce Anobic 4000 Anobic 6000 Jazykové a vzdělávací programy ruggear Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Elektronické překladače Rating Heureka.cz soeks Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. Anobic 4000 skener Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Anobic 6000S Anobic VT ASK Apps Memrise Anobic 5000SK EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator jazyková znalost Anobic 5000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky