Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Anobic 4000 Runbo PC Translator TOP5 Anobic 9000 Pro Anobic prekladač Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Travel Runbo Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Anobic Překladače Anobic Partner Lux 2 skener Green Test ECO Apps Anobic Scanmarker Air ruggear výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Dětský výukový tablet Slovnik Anobic Anobic Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Translator ectaco Scanmarker Výukový Tablet Anobic 9500 Pro Anobic VT Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Air Tablety Anobic ST infografika ectaco Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT ASK Tablet Element Anobic TS jazyková znalost Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Memrise ECTACO Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic Překladač ECTACO anobic Scanmarker Air v App Storu... Ekotestr Soeks Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Překladač Anobic TS. mapy Anobic 5000SK software ECTACO Evolveo Q9 akce soeks ekotester Soeks Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro info ECTACO Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Rating Heureka.cz jazykový komunikátor vyuka Anobic 5000 vreckový překladač řeči Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky