Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Překladač Anobic 7000 Scanmarker jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air ekotester Soeks vreckový překladač řeči Anobic Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... akce Anobic 5000 Elektronické překladače Tablety Anobic ST ectaco ruggear Slovnik Anobic ANOBIC VT ASK mapy soeks vyuka raj-elektra.cz anobic Tablet Element Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic výukový tablet jazykový komunikátor Anobic VT Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker PC Translator Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic TT Green Test ECO Apps Memrise Runbo Anobic prekladač Ruggear 500 a vyuka Anobic 9500 Pro Anobic 4000 Anobic 8000 Pro Apps Anobic Anobic TS jazyková znalost Rating Heureka.cz Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 TOP5 Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q8 Anobic Translator Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Soeks Apps Duolingvo infografika ectaco Partner Lux 2 ECTACO software ECTACO Anobic 6000 Partner Lux 3 Překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic TS. Výukový Tablet info ECTACO Překladač Ekotester GreenTest Anobic VTF Ekotestr Soeks Překladač ECTACO EVOLVEO Q8 LTE skener Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT ASK Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL Anobic 6000S
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky