Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT Evolveo Q9 Anobic 4000 Partner Lux 2 software ECTACO jazyková znalost Anobic 6000 PC Translator Překladač Tablet Element Anobic VT ASK vyuka Runbo infografika ectaco Ekotestr Soeks TOP5 Anobic VTF Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 jazykový komunikátor Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Translator Ekotester GreenTest Překladač Anobic TL Překladač ECTACO Scanmarker Air Apps Duolingvo Anobic prekladač anobic Green Test ECO ruggear Dětský výukový tablet Anobic 8000 Pro Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000 Scanmarker Apps Memrise soeks mapy Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic TS Výukový Tablet Překladač Anobic 7000 ectaco Anobic 6000S Výukový tablet Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE ekotester Soeks ECTACO Apps Anobic Travel Runbo Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Překladače Anobic info ECTACO akce Kapesní překladač Anobic Anobic 5000SK Anobic 4000 skener Soeks Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Evolveo Q8 Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9500 Pro Překladač Anobic Elektronické překladače výukový tablet Anobic Rating Heureka.cz Ruggear 500 a vyuka Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky