Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Ekotester GreenTest Anobic 6000 ruggear Anobic prekladač PC Translator ECTACO Anobic 7000 Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Travel Runbo Kapesní překladač Anobic vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE raj-elektra.cz Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic TL Anobic 9500 Pro Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic Anobic TS vyuka info ECTACO Anobic 4000 Anobic 5000SK Scanmarker Air Překladač Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker soeks akce Ruční skener ScanMarker Air TOP5 ekotester Soeks Runbo Slovnik Anobic Soeks Apps Memrise Partner Lux 2 Výukový Tablet Anobic Překladače Anobic Ekotestr Soeks Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 ectaco Rating Heureka.cz mapy jazyková znalost anobic Dětský výukový tablet ANOBIC VT ASK Green Test ECO výukový tablet Anobic Translator software ECTACO infografika ectaco Partner Lux 3 jazykový komunikátor Anobic Anobic VT skener Scanmarker Air v App Storu... Anobic 8000 Pro Anobic VT ASK Evolveo Q8 Anobic 6000S Apps Anobic Anobic 9000 Pro Tablet Element Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky