Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Anobic 6000S soeks Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK Travel Runbo Překladač ECTACO Anobic Translator Anobic 4000 ectaco anobic Dětský výukový tablet Výukový Tablet Partner Lux 2 Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic VTF Evolveo Q8 Anobic 6000 výukový tablet TOP5 Anobic 5000 jazyková znalost Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TL vreckový překladač řeči Anobic VT Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ekotester Soeks Anobic 8000 Pro Překladače Anobic Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000SK Anobic 7000 Partner Lux 3 Green Test ECO vyuka Rating Heureka.cz Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 software ECTACO Elektronické překladače Anobic ECTACO Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT akce Apps Memrise Scanmarker Překladač Anobic TS Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest Apps Anobic Scanmarker Air raj-elektra.cz Apps Duolingvo jazykový komunikátor PC Translator Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 skener Hovoriaci vreckový překladač řeči infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 Anobic 9000 Pro Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Tablet Element mapy ruggear Runbo Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky