Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Rating Heureka.cz Anobic TS Partner Lux 2 Překladač Anobic software ECTACO anobic Anobic 8000 Pro Apps Memrise Anobic 4000 Anobic prekladač skener Runbo EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000 Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic 6000S Ekotestr Soeks vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Travel Runbo Evolveo Q9 ECTACO mapy Apps Anobic Anobic 5000SK ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablet Element Ruční skener ScanMarker Anobic Translator Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Air ekotester Soeks Jazykové a vzdělávací programy Anobic VTF Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotester GreenTest Green Test ECO Partner Lux 3 Apps Duolingvo výukový tablet Anobic VT Anobic VT ASK jazyková znalost Anobic 5000 Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic TT Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Anobic info ECTACO Anobic 7000 Překladač Anobic TL vyuka Překladač Anobic TS. TOP5 Soeks akce Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Air infografika ectaco ectaco Evolveo Q8 raj-elektra.cz PC Translator Slovnik Anobic Anobic 9500 Pro Překladač Anobic 7000 Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči soeks ruggear Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový Tablet Dětský výukový tablet Anobic 4000 Anobic Scanmarker Kapesní překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky