Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 2 Slovnik Anobic Anobic 6000S Rating Heureka.cz Scanmarker Air v App Storu... infografika ectaco Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Travel Runbo Anobic VTF Apps Anobic Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy anobic Překladač Anobic 7000 Elektronické překladače jazykový komunikátor Anobic Anobic VT Překladač Anobic TL mapy Anobic 5000SK raj-elektra.cz Apps Memrise Ekotester GreenTest výukový tablet Anobic VT ASK info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element software ECTACO vreckový překladač řeči Green Test ECO Runbo jazykový komunikátor Partner Lux 3 Soeks Anobic 5000 Anobic TS Ekotestr Soeks Evolveo Q8 Anobic 6000 Překladače Anobic Anobic 9500 Pro ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet Anobic 4000 Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Scanmarker ruggear ANOBIC VT ASK ectaco Apps Duolingvo vyuka jazyková znalost Anobic 8000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 9000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker PC Translator Evolveo Q9 EVOLVEO Q8 LTE TOP5 Překladač skener Anobic Tablety Anobic ST soeks akce Překladač Anobic Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky