Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Překladač Anobic TS. Soeks Ruční skener ScanMarker Scanmarker vyuka Evolveo Q9 software ECTACO akce Výukový Tablet Partner Lux 2 info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT ectaco TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Anobic 7000 vreckový překladač řeči jazykový komunikátor ekotester Soeks jazyková znalost Anobic 5000 Partner Lux 3 ruggear Ekotester GreenTest Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air skener Překladač Anobic TL Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic Překladač ECTACO Překladač Anobic 7000 Runbo anobic Evolveo Q8 Překladače Anobic Anobic VT Ekotestr Soeks soeks Anobic 8000 Pro Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy Překladač výukový tablet Anobic 4000 ECTACO Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy Anobic 9000 Pro Anobic 6000 Anobic 5000SK Scanmarker Air v App Storu... Rating Heureka.cz Apps Duolingvo Dětský výukový tablet Slovnik Anobic PC Translator EVOLVEO Q8 LTE Green Test ECO Anobic Translator Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 infografika ectaco Tablety Anobic ST Anobic 4000 Travel Runbo Tablet Element Anobic TS
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky