Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Anobic 9500 Pro Výukový Tablet Partner Lux 3 Runbo Anobic prekladač ruggear software ECTACO ekotester Soeks Ekotester GreenTest TOP5 Anobic Anobic TS Anobic 8000 Pro info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT mapy Slovnik Anobic Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q8 Apps Anobic ectaco Překladač anobic Překladač Anobic TL Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Překladače Anobic jazykový komunikátor jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air Apps Memrise PC Translator Tablet Element akce Anobic VTF Překladač Anobic 7000 Anobic 6000S Anobic 6000 raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic Ekotestr Soeks ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic 7000 Tablety Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elektronické překladače Anobic 4000 Apps Duolingvo Rating Heureka.cz Anobic VT Anobic VT ASK Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Anobic 5000 Anobic Translator Partner Lux 2 ANOBIC VT ASK Jazykové a vzdělávací programy skener Ruční skener ScanMarker infografika ectaco vyuka Green Test ECO jazyková znalost Soeks výukový tablet Překladač ECTACO Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky