Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Scanmarker Air v App Storu... PC Translator výukový tablet Green Test ECO Partner Lux 3 Anobic 9000 Pro Anobic 6000 Anobic VTF Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 jazyková znalost Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic 7000 raj-elektra.cz Anobic 8000 Pro Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE ECTACO Anobic TS Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 Překladače Anobic Překladač ECTACO Anobic 6000S info ECTACO TOP5 Apps Duolingvo ekotester Soeks Výukový Tablet Anobic 4000 Tablet Element Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruggear 500 a vyuka akce ruggear Tablety Anobic ST Rating Heureka.cz Překladač Anobic Elektronické překladače software ECTACO Anobic Translator Soeks Překladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 Travel Runbo Výukový tablet Anobic ST soeks vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Anobic VT ASK Scanmarker Air vyuka Překladač Anobic TL Slovnik Anobic Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Anobic VT Ruční skener ScanMarker Air Runbo Anobic 9500 Pro Partner Lux 2 mapy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL skener Anobic 5000 jazykový komunikátor Evolveo Q9 Anobic 5000SK Apps Anobic Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic ectaco Dětský výukový tablet infografika ectaco anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky