Apps Duolingvo - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic: Aplikace Duolingo

Vytvořil ECTACO v Apps Duolingvo · 28/1/2017 10:40:00
Tags: PřekladačAnobic:AplikaceDuolingo
Lepší angličtina do mobilu než Duolingo není...

S rozmachem chytrých mobilních telefonů vyšlo mnoho aplikací, které vám pomohou naučit se anglicky opravdu snadno a pokud budete vytrvalí, tak i rychle během několika měsíců. Sám jsem angličtinář samouk, přestože moje mamka učila anglinu na střední škole a sestra má soukromou jazykovku zaměřenou na angličtinu.

Abyste se naučili anglicky dobře a rychle, je třeba cvičit každý den. Cvičení nezabere déle než 15 minut a sova vám řekne, že denní cvičení máte hotovo. Pokud na toto zapomenete, přijde vám mail, že je čas na procvičování...

Za ty roky, kdy se snažím zdokonalit v angličtině, jsem zkusil opravdu mnoho aplikací i programů na počítači, ale Duolingo je opravdu ta nejlepší... 

I pro zájemce, kteří se chtějí naučit německy, francouzsky, španělsky, italsky, rusky a další jazyky, tak toto vše také umožňuje.Já jsem ale pro to umět jeden jazyk výborně na komunikační úrovni a to se mi rozhodně po denním cvičení do konce roku 2016 rozhodně povede !!!


Co program nabízí a naučí vás.

  • Jak se nejlépe učit anglicky a naučit angličtinu
  • Anglické fráze s překladem, předložky, číslovky
  • Anglická slovíčka – ty si procvičíte opravdu dokonale
  • Jak se čte anglicky
  • Anglická abeceda, jména, gramatika, konverzace, výslovnost
  • Měsíce anglicky, dny v týdnu
  • A budete umět anglicky fantastickyClouds
Scanmarker Air v App Storu... vreckový překladač řeči akce Anobic 4000 Apps Anobic Anobic 5000SK vyuka Tablety Anobic ST ruggear Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TL Travel Runbo PC Translator Anobic 7000 ECTACO Překladač ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic prekladač jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco Ruční skener ScanMarker skener výukový tablet Překladače Anobic ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST Jazykové a vzdělávací programy mapy Runbo Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 Soeks soeks Apps Memrise Evolveo Q8 Výukový Tablet Anobic TS TOP5 anobic Anobic 4000 info ECTACO Překladač Anobic TS. Anobic 6000S Green Test ECO ekotester Soeks Scanmarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Anobic 8000 Pro Anobic 9000 Pro software ECTACO Apps Duolingvo Scanmarker Air Překladač ECTACO jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Tablet Element Partner Lux 2 Slovnik Anobic Anobic raj-elektra.cz Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Anobic 6000 Partner Lux 3 Rating Heureka.cz Překladač Anobic Anobic Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky