Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Překladač ECTACO Anobic 4000 Tablet Element Překladač Anobic ectaco mapy jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000 ANOBIC VT ASK Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Překladače Anobic Anobic TS anobic Anobic 5000SK výukový tablet Ekotestr Soeks Anobic 6000S Rating Heureka.cz Scanmarker Air v App Storu... Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air infografika ectaco Scanmarker Anobic VT ASK Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Apps Memrise Apps Anobic vyuka Anobic 4000 Anobic 8000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo soeks Anobic VTF Jazykové a vzdělávací programy ECTACO Překladač Anobic TL akce ekotester Soeks TOP5 info ECTACO Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Green Test ECO Travel Runbo Anobic Translator Výukový Tablet ruggear jazyková znalost Anobic VT Partner Lux 2 Elektronické překladače PC Translator Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TS. Tablety Anobic ST Slovnik Anobic Evolveo Q9 Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic TT Překladač Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 raj-elektra.cz Runbo Partner Lux 3 Soeks Překladač Anobic 7000 skener jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic vreckový překladač řeči software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic 9500 Pro Scanmarker Air Anobic prekladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky