Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Překladač Green Test ECO ANOBIC VT ASK Překladač Anobic 7000 software ECTACO Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic TT Evolveo Q8 akce Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000SK PC Translator TOP5 ekotester Soeks Výukový Tablet Soeks ruggear Anobic 4000 vyuka Rating Heureka.cz Překladač Anobic TL Dětský výukový tablet info ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker soeks Anobic VT ASK jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator skener Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Tablet Element ectaco Anobic 4000 Apps Memrise Scanmarker Apps Anobic Anobic VT Anobic Překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... vreckový překladač řeči jazyková znalost Anobic prekladač Runbo Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000S Překladač Anobic TS. Partner Lux 3 ECTACO Slovnik Anobic Partner Lux 2 infografika ectaco Překladače Anobic Travel Runbo Ekotestr Soeks Anobic 6000 Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Air raj-elektra.cz výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor mapy anobic Anobic 5000 Anobic TS Apps Duolingvo Evolveo Q9 Výukový tablet Anobic ST Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky