Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Anobic 9500 Pro raj-elektra.cz Tablet Element Kapesní překladač Anobic Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. TOP5 Překladač Anobic Překladač Anobic TL ekotester Soeks Překladač Partner Lux 3 ECTACO info ECTACO Scanmarker výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST soeks jazykový komunikátor Apps Anobic PC Translator Ruční skener ScanMarker Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Anobic TS Ruční skener ScanMarker Air ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elektronické překladače Ekotester GreenTest Anobic 8000 Pro ruggear Soeks Ekotestr Soeks Apps Memrise Anobic 5000 Runbo Apps Duolingvo Anobic 7000 akce infografika ectaco jazyková znalost Překladač Anobic 7000 Evolveo Q9 Slovnik Anobic Anobic prekladač vyuka jazykový komunikátor Anobic EVOLVEO Q8 LTE vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air Anobic VT ASK Anobic 6000 Green Test ECO anobic mapy Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VTF skener Anobic 4000 Dětský výukový tablet Travel Runbo Anobic Translator Anobic 6000S software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový Tablet Překladače Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Rating Heureka.cz ectaco Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky