Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
ECTACO Výukový Tablet Anobic 5000 Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazyková znalost Anobic Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. soeks Anobic VT ASK Ekotestr Soeks Tablet Element vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise Anobic 5000SK Travel Runbo Překladač Výukový tablet Anobic ST Green Test ECO Tablety Anobic ST Evolveo Q9 Anobic 6000 Dětský výukový tablet Překladač Anobic TL ectaco Evolveo Q8 Slovnik Anobic Partner Lux 3 infografika ectaco PC Translator mapy jazykový komunikátor Anobic 8000 Pro Soeks Překladač Anobic 7000 Rating Heureka.cz Scanmarker Air ekotester Soeks info ECTACO Anobic VT Anobic 6000S anobic Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy skener Ekotester GreenTest ruggear jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic Ruggear 500 a vyuka Překladač ECTACO raj-elektra.cz Apps Duolingvo Anobic 4000 vyuka Scanmarker Air v App Storu... Anobic VTF akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 7000 Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Air ANOBIC VT ASK výukový tablet Runbo Anobic Překladač Anobic Elektronické překladače Partner Lux 2 Překladače Anobic Překladač Anobic TS. software ECTACO Ruční skener ScanMarker Anobic TS Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky