Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
jazyková znalost výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 ectaco Tablet Element Překladač ECTACO info ECTACO Překladač Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy Anobic VTF Evolveo Q9 vyuka Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Rating Heureka.cz Dětský výukový tablet Ekotester GreenTest infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT Anobic TS Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic 7000 Apps Duolingvo software ECTACO Anobic ekotester Soeks Anobic 5000 ruggear Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 Anobic prekladač Tablety Anobic ST Překladače Anobic Green Test ECO Výukový tablet Anobic ST Apps Anobic Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic Jazykové a vzdělávací programy soeks TOP5 Překladač Anobic TS. akce Anobic 4000 Runbo Výukový Tablet Soeks Scanmarker Anobic 5000SK jazykový komunikátor Překladač Anobic TL ECTACO anobic Anobic 6000 Překladač Anobic Anobic VT Anobic VT ASK skener Evolveo Q8 Partner Lux 3 Partner Lux 2 Ekotestr Soeks Elektronické překladače Travel Runbo Anobic 6000S PC Translator Scanmarker Air v App Storu... raj-elektra.cz Apps Memrise Scanmarker Air vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka Slovnik Anobic Anobic Translator Kapesní překladač Anobic ANOBIC VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky