Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro Výukový Tablet Tablety Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air Soeks výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT info ECTACO ekotester Soeks Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic akce jazyková znalost Tablet Element software ECTACO Anobic 5000SK Překladač Anobic TS. TOP5 ectaco PC Translator skener Výukový tablet Anobic ST Překladače Anobic Partner Lux 3 Slovnik Anobic Překladač Anobic jazykový komunikátor Překladač Anobic 7000 ruggear Hovoriaci vreckový překladač řeči Partner Lux 2 raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Air Anobic prekladač Evolveo Q9 Apps Anobic Anobic VT ASK Anobic 4000 Anobic Scanmarker Ekotester GreenTest ECTACO vreckový překladač řeči Anobic TS Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz Anobic 7000 Apps Memrise infografika ectaco mapy Překladač Překladač Anobic TL Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy Apps Duolingvo Anobic Translator Anobic VT Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker soeks Anobic 5000 Anobic 6000 Překladač ECTACO vyuka Anobic 6000S Runbo anobic Green Test ECO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky