Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Anobic VTF akce Apps Anobic Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ruggear soeks software ECTACO Evolveo Q9 raj-elektra.cz Překladač Anobic TS. Anobic VT Anobic 4000 Green Test ECO Travel Runbo Scanmarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic ECTACO Anobic 6000 jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic 7000 vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet výukový tablet Překladač Anobic TL vyuka Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic Anobic prekladač info ECTACO Anobic 7000 Partner Lux 2 Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic TT skener mapy Anobic 5000SK Anobic 9500 Pro Apps Memrise Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic TL infografika ectaco TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči Soeks Jazykové a vzdělávací programy Apps Duolingvo EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 Ekotestr Soeks Slovnik Anobic ANOBIC VT ASK Výukový Tablet Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Tablet Element Anobic 9000 Pro jazyková znalost Scanmarker Air Překladače Anobic jazykový komunikátor Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Rating Heureka.cz Anobic Anobic 4000 Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000S anobic PC Translator Anobic Translator Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Runbo Ruční skener ScanMarker ectaco Anobic 5000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky