Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
jazykový komunikátor Green Test ECO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladače Anobic Soeks ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Travel Runbo Anobic prekladač Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotestr Soeks anobic Překladač Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz Evolveo Q8 ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TL Tablet Element Dětský výukový tablet Anobic VT ASK ectaco Překladač Anobic TS. Partner Lux 3 Anobic Výukový Tablet výukový tablet info ECTACO infografika ectaco vyuka Anobic 4000 Překladač Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic mapy PC Translator Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Anobic VTF ruggear Anobic 4000 Apps Anobic Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000 software ECTACO Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vreckový překladač řeči Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro Scanmarker Air ekotester Soeks Elektronické překladače Ruggear 500 a vyuka Apps Duolingvo Anobic 5000 Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 2 soeks Anobic VT skener Kapesní překladač Anobic TT Tablety Anobic ST Slovnik Anobic Evolveo Q9 Ekotester GreenTest TOP5 Scanmarker raj-elektra.cz Anobic TS Runbo Anobic Translator Ruční skener ScanMarker akce
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky