Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic Anobic prekladač raj-elektra.cz Rating Heureka.cz Anobic 8000 Pro Soeks Překladač Anobic Anobic 9500 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic ECTACO Apps Anobic ekotester Soeks Partner Lux 3 ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TS. Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q8 info ECTACO Dětský výukový tablet skener Překladač Anobic TL Anobic 5000SK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker infografika ectaco software ECTACO akce Anobic VT Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Anobic VTF vreckový překladač řeči Apps Memrise Anobic 5000 Evolveo Q9 Anobic TS Překladače Anobic Travel Runbo Překladač Anobic 7000 Anobic 6000S TOP5 Anobic 4000 Slovnik Anobic PC Translator mapy jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Air Tablety Anobic ST Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet Partner Lux 2 Anobic Translator Scanmarker Air v App Storu... Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Elektronické překladače jazykový komunikátor Apps Duolingvo Anobic VT ASK Anobic 7000 Green Test ECO Runbo soeks výukový tablet anobic ruggear Překladač Ruční skener ScanMarker vyuka Anobic 6000 Ekotestr Soeks Scanmarker Překladač ECTACO jazykový komunikátor Anobic ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky