Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Soeks Anobic 5000SK výukový tablet Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Anobic VT Anobic 6000 Apps Duolingvo soeks Scanmarker Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT ASK akce Překladač Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic TOP5 Anobic Translator Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 Překladač Anobic TL jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic TS Překladač ECTACO Apps Anobic raj-elektra.cz Anobic prekladač ruggear Partner Lux 2 Výukový Tablet Anobic 6000S Ekotestr Soeks mapy Anobic 9000 Pro Anobic Výukový tablet Anobic ST Překladače Anobic Tablet Element Anobic 8000 Pro ekotester Soeks Travel Runbo Runbo Ruční skener ScanMarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči ectaco Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO Kapesní překladač Anobic skener EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vyuka Dětský výukový tablet Překladač Anobic software ECTACO infografika ectaco ECTACO Anobic 4000 anobic Green Test ECO Rating Heureka.cz PC Translator Anobic 4000 Tablety Anobic ST Scanmarker Air jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q9 Anobic 5000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky