Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
anobic Apps Anobic jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TOP5 vyuka Anobic TS Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT Rating Heureka.cz Partner Lux 3 Green Test ECO Anobic 6000S Překladač ECTACO ekotester Soeks Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. Překladač Anobic 7000 výukový tablet Partner Lux 2 raj-elektra.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ectaco Anobic VT ASK Anobic 6000 Překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 soeks Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 Anobic VT Ruggear 500 a vyuka skener Anobic 7000 ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK PC Translator Soeks ruggear Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST Anobic prekladač mapy Anobic 5000 Tablety Anobic ST Výukový Tablet Evolveo Q9 Překladače Anobic Anobic Translator Anobic Runbo Tablet Element software ECTACO Anobic 8000 Pro Slovnik Anobic info ECTACO Anobic 9500 Pro Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000SK akce Anobic VTF jazykový komunikátor jazyková znalost Scanmarker Travel Runbo vreckový překladač řeči Apps Memrise Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro Scanmarker Air v App Storu... EVOLVEO Q8 LTE Apps Duolingvo Překladač Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 infografika ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky