Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Elektronické překladače Anobic 7000 Překladač Anobic TL Anobic 9000 Pro Anobic TS raj-elektra.cz Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy soeks Anobic 6000 Green Test ECO info ECTACO Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic anobic Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9500 Pro ANOBIC VT ASK ekotester Soeks Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. Anobic 5000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST ECTACO Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air v App Storu... jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Evolveo Q8 software ECTACO Tablet Element Výukový Tablet Partner Lux 3 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač EVOLVEO Q8 LTE Překladač ECTACO Anobic VT Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic Travel Runbo ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL PC Translator jazykový komunikátor Anobic vreckový překladač řeči Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 výukový tablet Ruční skener ScanMarker Anobic VT ASK skener vyuka infografika ectaco Překladače Anobic Apps Anobic mapy Scanmarker Air ruggear Scanmarker TOP5 Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest Soeks Slovnik Anobic Anobic prekladač Rating Heureka.cz Runbo Anobic VTF Anobic Translator akce Překladač Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky